Zombi kronikleri tüm haritalarla birlikte mi geliyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elyssa Pfannerstill
Puan: 4.5/5(9 oy)

toplam içerir sekiz farklı zombi haritası Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Black Ops II, hepsi Black Ops III'ün motoru ve her haritadaki GobbleGum makineleri ve Der Wunderfizz'de görünen mekanikler içinde yeniden yapılmıştır. haritalardan bazıları.

Zombies Chronicles'da hangi haritalar var?

Zombi Haritaları

 • Yaşayan Ölülerin Gecesi.
 • Deli.
 • Shi No Numa.
 • Ölülerin Sineması.
 • Yükseliş.
 • Shangri La.
 • Ay.
 • Kökenler.

Zombie Chronicles tüm haritalara sahip mi?

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles Edition, tam temel oyunu ve Zombies Chronicles içerik genişletmesini içerir. ... Orijinal destandaki eksiksiz haritalar tamamen yeniden düzenlenmiş ve HD oynanabilir Call of Duty: Black Ops III içinde.Black Ops 3 tüm zombi haritalarına sahip mi?

Call of Duty: Black Ops 3 için Zombies Chronicles yer alacak sekiz Call of Duty Zombies haritasının yeniden düzenlenmiş versiyonları — Night of the Undead, Kino der Toten, Shangri-la, Shi no Numa, Moon, Ascension, Verrückt ve Origins — modern platformlar için.

bo3 Zombies Chronicles'da kaç harita var?

İle birlikte sekiz yeniden düzenlendi haritalarda, Zombies Chronicles ayrıca içerik genişletmesinin indirmesinde bulunan şu bonus içerikle birlikte gelir: 20 Vials of Liquid Divinium.

HANGİ HARİTA EN İYİ? - ZOMBİ ZAMANLAR HARİTALARININ SIRALAMASI

21 ilgili soru bulundu

Shi No Numa'da Paskalya yumurtası var mı?

Bu Paskalya Yumurtası şurada bulunabilir: 'Shi No Numa haritasının Depolama alanı .' Büyük bir erimiş kaya için alanın sağına bakın. Bu, Element 115'i içeren meteordur. Her karakterden biraz diyalog almak için onu vurun.

Kino der Toten Paskalya yumurtası nedir?

Tıpkı diğer Zombies Chronicles haritalarında olduğu gibi, samantha bebeklerini içeren ve hediye veren yeni bir gizli paskalya yumurtası var. maksimum cephane . Başlamak için tiyatronun dışındaki avluya gidin. Mavi metal kapının yanında kalmalısın. Sonunda kapıya vurulan 3 seriden oluşan 3 kod duyacaksınız.

Shi No Numa ne anlama geliyor?

Shi No Numa (Japonca Ölüm Bataklığı ), Call of Duty World at War'daki üçüncü Zombi Haritasıdır. ... Bu, Element 115 içeren bir meteorun Dünya'ya çarptığı ve bir Zombi salgınına neden olduğu birkaç alandan biridir.

Hangi bo3 Zombies haritası en iyisidir?

1. yükseliş . Zombies haritası, 'Ascension' (başlangıçta Call of Duty: Black Ops için bir D.L.C haritası olarak yayınlandı), en iyi oyuncuların kodunu çözmesi için bir Mega Easter Egg içeren ilk Treyarch Zombies haritası olması ve izlememiz gereken birçok adımı içermesiyle bilinir. tamamlamak için.


Zombie Chronicles 2 Onaylandı mı?

Yıllarca süren yanlış söylentiler ve sızıntılardan sonra, içeriden saygın bir kişi, Call of Duty'nin Zombies Chronicles 2'sinin DLC sonunda oluyor . ... Treyarch, Call of Duty: Black Ops Cold War'da böyle bir DLC'de yer alacak bazı haritalara gizlice selam verdi.

Beş bir zombi Chronicle mı?

Haritaların yanı sıra, Zombies Chronicles ayrıca yirmi şişe Liquid Divinium, iki yepyeni Kaprisli GobbleGums ve beş yeni özel Zombi Paketi -a-Punch silah kamuflajları, hepsi Zombies haritası Der Eisendrache'den.

Zombies Chronicles'da neler var?

Zombies Chronicles içerik genişletmesi şunları sunar: Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Black Ops II'den 8 adet yeniden düzenlenmiş klasik Zombies haritası . Orijinal destandaki eksiksiz haritalar tamamen yeniden düzenlendi ve Call of Duty: Black Ops III'te HD oynanabilir.

Zombie Chronicles DLC'si ne kadar?

Black Ops 3 eklentisinin maliyeti olacak 29,99 $ . Geliştirici Treyarch ve Activision, geçen hafta Zombies DLC'sini duyurdu. Zombies Chronicles eklentisi, Call of Duty oyunları World at War, Black Ops ve Black Ops 2'den haritalar içerecek.


Hangi CoD en iyi zombilere sahip?

En İyi CoD Zombileri Nedir? Tüm Zombi Modları Dereceli...

 • World at War: Orijinal Zombies modu, oyun tasarımında bir devrimdi. ...
 • Black Ops: İlk Black Ops, çok uzun bir süre en iyi Zombies moduna sahipti. ...
 • Black Ops Cold War: Black Ops Cold War'dan herhangi bir şeyi listenin en başına koymak şaşırtıcı...

Tüm Black Ops 1 zombi haritaları nelerdir?

zombiler

 • 'Beş'...
 • Ölü Ops Arcade. ...
 • Yükseliş. ...
 • Ölülerin Çağrısı. ...
 • Shangri La. ...
 • Yaşayan Ölülerin Gecesi. ...
 • Deli. ...
 • Shi No Numa.

Kino der Toten nerede?

Kino der Toten (Almanca Ölülerin Sineması), Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Black Ops III'te yer alan genel olarak beşinci Zombies haritasıdır. Harita şurada gerçekleşir: Grup 935'in Kino Tesisi, Almanya'da terk edilmiş bir tiyatroda ve bu, Call of Duty: Black Ops'ta oyuncuya sunulan ilk haritadır.

En zor zombi haritası nedir?

8 En Zor: Deli

Verruckt, Zombies'teki ilk DLC harita sürümüydü ve aynı zamanda en zorlarından biriydi. Ayrıca Perks, Traps ve hareketli bir Mystery Box'ın (franchise'ın üç zımba teli) tanıtımını da işaret etti. ... Bu, Verruckt'ı serideki en zor Zombies haritalarından biri yapıyor.


Ölülerin gecesi ne anlama geliyor?

Ölümsüzlerin Gecesi (Almanca ölümsüzlerin gecesi Night in the Rezurrection posteri olarak da bilinen ), Call of Duty: World at War ve Nazi Zombies oyun modunda yer alan ilk Zombies haritasıdır.

Night of the Undead'in juggernaut'u var mı?

önemsiz şeyler. Night of the Undead en küçük zombi haritasıdır. Nacht der Untoten, Juggernog içermeyen tek haritadır (Dead Ops Arcade hariç) . Normalde, sizin (bir kısmını) geri yükleyecek olan Güç adında bir avantaj olurdu.

Morina Zombileri bir top mu?

Zombies, aslen Nazi Zombies, Treyarch tarafından oluşturulmuş bir oyun modudur. ... Zombi içeriği yalnızca kendi evreninde kanon olarak kabul edilir .

Kino der Toten'de katır tekmesi var mı?

Konumlar. Doku dosyalarından Mule Kick logosu. Nacht Der Untoten - Yumurtlama odasında. ... Kino Der Toten - Portre odasında, fuayeye açılan kapının yanında .


Kino der Toten Soğuk Savaşta mı?

Black Ops Soğuk Savaş Ölülerin Duvarı

ölülerin sineması Berlin sinemasında geçen , oyuncuların Berlin Kulesi'ni dış sokaktan görebilecekleri yer. Aynı kule, TheGamingRevolution'ın da Mauer der Toten'in yeri olacağına inandığı Brick in the Wall Cold War görevinde görülebilir.

Mauer der Toten ne anlama geliyor?

Ölüler Duvarı (İngilizce: Ölüler Duvarı ), Call of Duty: Black Ops Cold War'da yer alan bir Zombies haritasıdır.