Ziyaret melekleri haftalık ödeme yapıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Grant Corkery IV
Puan: 4.7/5(29 oy)

4 cevap. Onlar tatillerde iki haftada bir artı zaman ve yarısı ödeyin .

Visiting Angels haftalık ücret alıyor mu?

alırız haftalık ücretli burada, Teksas'ta.

Ziyaretçi Meleklere para ödenir mi?

Tipik Ziyaret Melekleri Bakıcı maaşı saatte 13 dolar . Visiting Angels'daki bakıcı maaşları, saatte 9 ila 19 dolar arasında değişebilir. ... Bonusları ve ek tazminatları hesaba katarken, Visiting Angels'daki bir Bakıcı, saat başına ortalama toplam 13 $ ödeme yapmayı bekleyebilir.Ziyaret Melekleri için saatlik ücret nedir?

Maliyetler, kaç saat veya gün hizmete ihtiyacınız olduğuna ve gereken bakımın kapsamına bağlı olarak değişecektir. Ortalama olarak, Caring.com'a göre, herhangi bir yerden ödeme yapabilirsiniz. saatte 15 ila 40 dolar aralıklı yardım (tıbbi veya kişisel bakım) için ve yatılı bakım için günde 120 ila 200 dolar veya daha fazlası.

Visiting Angels ne tür uyuşturucu testi yapar?

Bir uyuşturucu testi uyguluyoruz beş tür yasa dışı uyuşturucuyu kontrol eder ; adaylarımıza yılda iki rastgele uyuşturucu testi yaptığımızı da bildiririz. Aşağıdakileri içeren kapsamlı sabıka geçmişi kontrolleri yapmak için bağımsız bir kurumla sözleşme yapıyoruz: Yerel, eyalet, ulusal ve federal sabıka kontrolleri. DMV kontrolleri.

Visiting Angels Franchisee Etkinliklerinin Değeri

21 ilgili soru bulundu