Zeno melekleri silebilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elouise Orn V
Puan: 4.8/5(55 oy)

Yıkım Tanrıları ve Yüce Kais'e boyun eğen doğalarına rağmen, tanrıların üzerinde bir atamaya sahiptirler. Zeno, Melekleri Güç Turnuvasında silinmekten kurtardı . Güçlerine rağmen, Moro gibi tehditlerle doğrudan mücadele etmelerini engelleyen yasalara tabidirler.

Zeno neyi silebilir?

Hem Zeno hem de Future Zeno, silmek için tekniği kullanır. Evrenler 9, 10, 2, 6, 4, 3 ve 11'de Mohito, Kusu, Sour, Vados, Konyak, Camparri ve Marcarita hariç tüm savaşçılar ve tanrılar dahil Güç Turnuvası.

Zeno, Süper shenron'u silebilir mi?

Ancak Süper Shenron, Zeno tarafından silinen varlıkları geri getirebilen bilinen tek varlık Silinen tüm evrenleri zahmetsizce geri yüklediği için, gücünün muhtemelen Zeno'nun çok gerisinde kalmadığını gösteriyor.Zeno, Future Zeno'yu silebilir mi?

Future Zeno, Present Zeno'nun yanı sıra, Dragon Ball serisinin en güçlü varlıkları arasındadır. Var olan her şeyi silebilir , Infinite Zamasu'yu, gelecekteki tüm zaman çizelgesinin evrenleri ve tüm gelecek zaman çizelgesiyle birlikte sildiğinde görüldüğü gibi. Tek dengi bugünkü muadili.

Superman Zeno'yu yenebilir mi?

Superman'in Zeno'yu bitirmesi neredeyse imkansız . Superman'in hiçbir gücü veya gücü Zeno'ya gerçekten zarar veremez, çünkü Zeno, Tanrıları öldürebilecek ve gerçekliği yeniden şekillendirebilecek saldırılara karşı bile yok edilemez. Ancak soru, Superman'in Zeno'nun Silme saldırısına dayanıp dayanamayacağıdır.

Zeno'nun Silemeyeceği Şey Açıklandı, Dragon Ball Super

38 ilgili soru bulundu

Zeno, Goku'yu yenebilir mi?

Zeno en güçlü varlık Dragon Ball evreni, Melekler ve Büyük Rahip'in bile üstünde. Herkesin Tanrısı olarak, var olan her şeyi saniyeler içinde yok edecek kadar büyük bir güce sahiptir. Goku güçlü olmasına rağmen, asla yenemeyeceği biriyle kavga etmekten daha iyisini bilir.

Kalpler Zeno'yu yenebilir mi?

Hearts, Zeno ile doğrudan savaşmayı planlamıyor. Onu yenmek için Evren Tohumunu bir şekilde kullanacak. . Tohum tamamlanana kadar bunu yapamaz, bu yüzden şu anda Zeno'yu kızdırmamak onun çıkarınadır.

Zeno, Saitama'yı silebilir mi?

Yok edemeyeceği tek bir şey yok ve Fused Zamasu'ya karşı nihai cevap olarak kullanılıyor. Güç Turnuvası gösteriyor ki Zeno bütün bir evreni silebilir , bu yüzden Saitama'ya karşı hangi yaklaşımı alırsa alsın, yine de onun sonunda sona erecek.

Zeno iyi mi kötü mü?

o gerçekten kötü değil . O sadece tarafsız ve kayıtsız. Ölümlüler arasında, eğer bir ölümlü başka bir ölümlü öldürürse ve buna kayıtsız kalırsa o kişiye psikopat deriz. Ama Zeno bambaşka bir seviyede.


Zeno, Goku'yu umursuyor mu?

Zeno, onunla tanışan herkesten korku ve saygı beklerken, arkadaş bulmak inanılmaz derecede zordur. Bu yüzden Zeno, ona bir Tanrı-kral yerine bir arkadaş gibi davranan tek kişi olan Goku'ya çok düşkündür. Açıklığa kavuşturuldu ki Zeno çok yalnız bir hayat yaşıyor ve arkadaşlık ve eğlence için can atıyor. .

Beerus, Jiren'i yenebilir mi?

7 YENILEMEZ : Bira

Ne yazık ki, Beerus'u hiçbir zaman tam güçte görmedik, bu da onun gerçek gücünün Jiren'inkini geçebileceği anlamına geliyor. Fiziksel olarak Jiren'den daha zayıf olsa bile, Beerus'un Hakai gibi hax yetenekleri vardır, bu da temelde Beerus'un ona kesinlikle kaybetmemesini sağlar.

Goku'yu kim yenebilir?

Goku'yu Yenebilecek En İyi 10 Anime Karakteri

 • Saitama (Tek Yumruk Adam) ...
 • Nanika (Avcı x Avcı) ...
 • Eri (Kahraman Akademim)
 • Shigeo Kageyama (Mob Psycho 100) ...
 • Lelouch Lamperouge (Kod Geass) ...
 • Ryuuk (Ölüm Notu) ...
 • Anos Voldigoad ( Demon King Akademisinin Uyumsuzluğu) ...
 • Gerçek (Fullmetal Alchemist Brotherhood)

Kim büyük rahipten daha güçlüdür?

Future Trunks Saga'daki olaylardan bu yana, Zeno Gelecekteki Zeno olarak bilinen gelecekteki bir versiyonuyla evrenin tamamına hükmetti. Zeno, hem anime hem de mangada, var olan en güçlü varlık olarak oldukça açık bir şekilde belirtilir; ve ondan iki tane var.


Goku whis'i yenebilir mi?

7 ASLA OLMAYACAK : Whis

Dragon Ball Super yeterince uzun süre eğlenirse, Goku'nun (ve Vegeta'nın) Whis ile savaşması tamamen mümkündür, ancak Goku önümüzdeki birkaç yıl içinde çılgın bir eğitim yapmazsa, kesinlikle onun kazanmasını veya ciddi bir dövüş yapmasını beklemeyin.

Goku büyük rahibi yenebilir mi?

Görünüşte yenilmez tehditleri defalarca yenen Goku bile Grand Priest'e karşı kesinlikle hiçbir şey . Ancak bu, onu yenebilecek iki karakter olduğu için Büyük Rahip'in var olan en güçlü varlık olduğu anlamına gelmez.

Saitama'yı kim yenebilir?

Sadece saitama'yı yenebilen insanlar Saiki ve lite . İsa gibi, Goku ve All Might'ın hiç şansı yok. Saitama'nın sahip olmadığı tek şey, herhangi bir özel güçtür. Ama Güç, Hız, Güç VE DAYANIKLILIK'ta Goku ve her şey anında ölebilirdi.

Saitama, Hulk'u yenebilir mi?

Animasyon dizileri ve çizgi romanlar söz konusu olduğunda, birkaç karakter muazzam güç seviyeleriyle eşleşebilir One Punch Man'den hem Hulk hem de Saitama bunu başarabilir. Çılgınca farklı görünüşleri ve kişilikleri olmasına rağmen, bu kahramanların ikisi de düşmanlarını yenmek için saf güçlere güveniyor.


Kim daha güçlü Zeno veya Goku?

Goku, 13 çoklu evrenin Omni-Kralı olduktan sonra, Zeno şimdiki en iyi arkadaşı Goku kadar güçlü değil, ama yine de 12 evrenin en güçlü varlığı. Whi, Zeno'nun neredeyse Goku kadar güçlü olduğunu ve bu nedenle onu serideki en güçlü ikinci karakter yaptığını belirtti.

En güçlü Saiyan kim?

Dragon Ball: Güç Sıralamasına Göre En Güçlü 15 Saiyan

 1. 1 Goku. Goku, yeni dönüşümlere hakim olma konusunda her zaman öncülük etmiştir ve modern çağda da durum böyle olmaya devam etmektedir.
 2. 2 Broly. ...
 3. 3 Cumber. ...
 4. 4 Sebze. ...
 5. 5 Diğer. ...
 6. 6 Goku Siyah ....
 7. 7 Gökhan. ...
 8. 8 Gelecek Sandıklar. ...

Vegito ve Gogeta arasında kim daha güçlü?

Vegito Gogeta'dan daha güçlü . Bu, yaşlı Kai tarafından bile belirtildi. Şimdi 'oh zaman sınırı gogeta'yı güçlendirir' diyebilirsiniz. Evet, zaman sınırı nedeniyle Gogeta'nın etkisiz hale geldiğini hiç görmedik, ancak Gotenks sadece 5 dakika kaynaştı. Bu, Gogeta'nın zaman sınırı nedeniyle sigortayı da açabileceği anlamına gelir.

Fu, Goku'dan daha mı güçlü?

Fu, topladığı Zaman Yarığı enerjisinin tamamını Gelecek Savaşçısına vererek onu kuvvetli Super Saiyan Blue Goku'yu yenmek ve ardından Ultra Instinct Goku ile eşleşmek için yeterli - güçlerinde şok edici Fu. Fu babasından muazzam bir güç miras aldı.


Day, Goku'yu yenebilir mi?

Kelimenin tam anlamıyla Giorno'yu yenebilecek tek karakter, Cennetin Ötesinde Dio ve gerçekliği istediği gibi bükebilir. Goku'nun iradesi 0'a dönebilir, bulunduğu herhangi bir şekle dönebilir, siyah saçlı formuna geri dönebilir, savaşamaz veya hareket edemez, Giorno'nun ona vurmasına izin verebilir.

Alucard, Goku'yu yenebilir mi?

Alucard kazanacaktı. Bir vampir olarak cephaneliğinde ölümsüzlükten daha fazlası var. Goku'yu bir hortlak haline getirebilir , bundan sonra onu öldürmek kolay olacak.

Goku Thanos'u yenebilir mi?

Goku gerçekten güçlü bir varlıktır, kendi evrenindeki birçok tanrıdan kat kat daha güçlüdür. ... Thanos Goku'yu zamanında dondurabilir , gerçekliğini tamamen parçalayabilir veya onu doğrudan bir kara deliğe taşıyabilirsiniz. Diğer Taşların gerçek güçlerine bağlı olarak Thanos, Goku'nun ruhunu veya zihnini bile ele geçirebilir.