Zelle, Alliant Credit Union ile çalışır mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elnora Keeling
Puan: 4.5/5(23 oy)

Alliant Credit Union'da Zelle var mı? İttifak Kredi Birliği Zelle ortağı değil . Ancak, Alliant Credit Union üyesiyseniz, insanlara para göndermek için yine de Zelle'yi kullanabilirsiniz.

Zelle hangi bankalarla uyumludur?

Zelle'ye katılan bankaların listesi:

 • Müttefik Bankası.
 • Amerika Bankası.
 • Hawaii Bankası.
 • Batı Bankası.
 • BB&T.
 • BECU.
 • Başkent Bir.
 • Diğerleri.

Alliant Credit Union'dan başka bir bankaya nasıl para transfer edebilirim?

Bir çek hesabına sınırsız transfer yapabilirsiniz. Diğer bankanızın belirli transferler için ücret uygulayabileceğini unutmayın. Bir Alliant İnternet Bankacılığı kullanıcısıysanız, bir transfer planlamak için hesabınıza giriş yapın. İstediğiniz zaman transfer yapabilirsiniz Alliant'ın Telefon Bankacılığı hizmeti aracılığıyla 800-328-1935 (24/7).Alliant Credit Union'ın yönlendirme numarası nedir?

Alliant'ın yönlendirme numarası 271081528 .

Alliant'a nasıl para aktarırım?

Uluslararası bir banka havalesi başlatma

Uluslararası Banka Havalesi Yetkilendirme Formunu doldurun ve devlet tarafından verilmiş fotoğraflı kimliğin bir kopyasıyla birlikte 773-462-2095'e fakslayın. Formu faksladıktan sonra, 800-328-1935 numaralı telefondan Üye İletişim Merkezini arayın güvenlik sorularını ve işlemeyi tamamlamak için.

Zelle kredi birlikleriyle çalışıyor mu?

31 ilgili soru bulundu

Ya bankam Zelle'de listelenmiyorsa?

Ya bankam Zelle Ağı'nda değilse? ... Ancak, bankanız veya kredi birliğiniz aracılığıyla Zelle'ye sahip olmasanız bile, yine de kullanabilirsiniz! basitçe Zelle uygulamasını şuradan indirin: App Store veya Google Play'e gidin ve uygun bir Visa veya Mastercard banka kartı kaydedin.

Zelle'i banka hesabı olmadan kullanabilir miyim?

Zaten bir hesabınız olsun ya da olmasın, dijital ödeme uygulaması Zelle'de nasıl para alınır. Hangi bankacılık hizmetine sahip olursanız olun Zelle'den para alabilirsiniz. — tek ihtiyacınız olan Zelle uygulaması. Zelle, ABD banka kullanıcıları arasında para transferlerini kolaylaştıran bir hizmettir.

Hangisi daha iyi Zelle veya venmo?

Zelle Venmo'dan Daha mı Hızlı? Her iki P2P uygulaması da hızlıdır, ama Zelle en hızlısı - ve ücretsiz. Zelle transferleri neredeyse anında gerçekleşir. Dakikalar içinde kullanılabilen anlık transfer için %1 işlem ücreti ödemezseniz, Venmo fonları bir ila üç iş günü sürer.

Neden Venmo'yu kullanmamalısın?

Eşler Arası Venmo İhtiyacınız Olan Özelliklere Sahip Değil

Kısa cevap: hala harika değil . Venmo, eşler arası bir ödeme uygulaması olarak, yani arkadaşlar ve aile arasında para göndermek için oluşturuldu. Kişisel hesapları, küçük işletmeler için çevrimiçi bir ödeme çözümü olarak tasarlanmamıştır. Bu, vergi beyannamesi için kayıt olmadığı anlamına gelir.


Zelle'de dolandırılabilir miyim?

Zelle para göndermenin ve almanın güvenli bir yoludur, ancak dolandırıcılara dikkat . Para göndereceğiniz kişiyi tanıdığınız ve güvendiğiniz sürece Zelle güvendedir. Bir ödemeye yetki verdiğinizde ödeme gerçekleşir ve herhangi bir dolandırıcılık koruması yoktur.

Zelle üzerinden para göndermek güvenli midir?

hücre göndermenin hızlı, güvenli ve kolay bir yolu ve arkadaşlarınızla, ailenizle ve güvendiğiniz diğer kişilerle - nerede banka yaptıkları önemli değil - para alın1. Para gönderdiğiniz kişileri tanımanız ve güvenmeniz önemlidir. Bir ödemenin gönderilmesine izin verdiğinizde, alıcı zaten Zelle'ye kayıtlıysa ödemeyi iptal edemezsiniz.

Zelle neden paramı göndermiyor?

Bir ödeme gönderiyorsanız ve bir hata oluştuysa:

Orası Zelle'e kaydettikleri e-posta adresi veya cep telefonu numarasıyla ilgili bir sorun olabilir . Alıcıya, para göndermeye çalıştığınız e-posta adresi veya cep telefonu numarasıyla tam olarak kaydolduklarını ve bildirim almayı seçmiş olduklarını doğrulayabilirsiniz.

Zelle hesabı nasıl alınır?

Zelle uygulamasına kaydolmak için temel iletişim bilgileri , bir e-posta adresi ve ABD cep telefonu numarası ve ABD merkezli bir hesaba sahip bir Visa veya Mastercard banka kartı. Uluslararası mevduat hesaplarıyla ilişkili banka kartlarını veya herhangi bir kredi kartını kabul etmiyoruz.


Hangi Banka kartları Zelle ile çalışır?

sahip olduğun sürece Visa veya Mastercard banka kartı , Zelle'i indirebilir ve uygulamayı kullanarak para gönderebilirsiniz. Bankanız zaten Zelle ile çalışıyorsa, cihazınıza indirmiş olduğunuz sürece bankanızın mobil uygulamasına yönlendirileceksiniz.

Zelle neden banka kartımı almıyor?

O banka kartları ki 'hızlı fonlar etkin' değil Zelle ile kullanılamaz. ... Zelle'i şimdi kullanmaya başlamak için, bankanızdan veya kredi birliğinden farklı bir Visa veya Mastercard banka kartı denemenizi öneririz veya yoksa, farklı bir banka veya kredi birliğinden bir banka kartı kullanmayı deneyebilirsiniz. .

Cash uygulaması Zelle ile çalışır mı?

Zelle'den Cash App hesabına para aktaramazsınız kolay bir süreçle. Nakit uygulama hesabına para eklemek istiyorsanız, bunu bağlı banka hesabından yapmanız gerekir. ... Kullanıcılar aynı nakit uygulama kartını kullanarak ATM'lerden de para çekebilirler.

Zelle'nin para transfer etmesi ne kadar sürer?

Zelle ile gönderilen para genellikle kayıtlı bir alıcı tarafından kullanılabilir dakikalar içinde1 . Üç günden fazla zaman geçtiyse, Zelle profilinize tam olarak kaydolduğunuzu ve doğru e-posta adresini veya ABD cep telefonu numarasını girdiğinizi ve bunu gönderene sağladığınızı onaylamanızı öneririz.


Neden Zelle'ye kayıt olamıyorum?

Cep telefonu numaranızı kaydedememenizin birkaç nedeni olabilir: Zelle'ye zaten farklı bir bankada veya kredi birliğinde kayıtlı . Clearxchange.com'a zaten kayıtlı.

Zelle mi yoksa nakit uygulaması mı daha iyi?

Hem Venmo hem de Cash App onlarla hesabınızda bir bakiye tutmanıza izin verirken, Zelle yok . ... Bu aslında Venmo ve Cash App'ten daha iyi bir kurulum. Her iki ödeme uygulaması da, bu hesaplardan herhangi birindeki parayı hemen bir finans kurumundaki bir çek hesabına aktarmak istiyorsanız, ücret alır.

Zelle kullanan birine nasıl ödeme yapabilirim?

YouTube'da daha fazla video

 1. Ortaklarımızın mobil bankacılık uygulamasında Zelle Find Zelle'ye erişin. ...
 2. Ödemek için (güvendiğiniz) birini seçin. Zelle'e kaydolduktan sonra, doğrudan bankacılık uygulamanızdan arkadaşlarınıza ve ailenize para göndermek için tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresi veya ABD cep telefonu numarasıdır. ...
 3. Gönderilecek tutarı seçin.

Zelle bir ödemeyi geri alabilir mi?

Bir ödemeyi iptal edebilir miyim? Bir ödemeyi yalnızca şu durumlarda iptal edebilirsiniz: alıcı henüz Zelle'e kaydolmamıştır. Zelle deneyiminde, mobil bankacılık uygulamanızda veya Zelle uygulamasında etkinlik sayfanıza gidebilir, iptal etmek istediğiniz ödemeyi seçebilir ve ardından Bu Ödemeyi İptal Et'i seçebilirsiniz.


Zelle param nereye gitti?

para olacak doğrudan profilinizle ilişkili banka hesabınıza taşıyın , tipik olarak dakikalar içinde1. Henüz Zelle profilinizi kaydetmediyseniz, şu basit adımları izleyin: ... Bankanızı veya kredi birliğinizi seçin. Kaydolmak ve ödemenizi almak için sayfada verilen talimatları izleyin.

Zelle aracılığıyla yanlış kişiye para gönderirseniz ne olur?

Herhangi bir telefon numarasına veya e-postaya ödeme gönderdikten sonra, o kişi Zelle'ye kayıtlıysa, paran o kişinin elinde . Zelle'de işlemi tersine çevirecek bir mekanizma yoktur - tıpkı bir banka havalesi gibi.

Zelle'de alma limiti var mı?

Alma limitleri: Ne kadar para alacağınızı sınırlamıyoruz e-posta adresinizi veya ABD cep telefonu numaranızı kullanarak Zelle ile alabilirsiniz. Ancak, gönderici, finansal kurumlarının veya ödeme ağlarının politikalarına bağlı olarak size ne kadar gönderebileceği konusunda sınırlamalara tabi olabilir.

Zelle bir telefon numarasına nasıl para gönderir?

Zelle ile para gönderebilir, talep edebilir veya alabilirsiniz. Kaydolduktan sonra, sadece alıcınızın e-posta adresini veya ABD cep telefonu numarasını ekleyin , göndermek veya talep etmek istediğiniz tutarı gözden geçirin ve bir not ekleyin ve onayla'ya basın. Çoğu durumda, para genellikle birkaç dakika içinde kullanılabilir1.