Zımbalar fedex'i gönderir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dessie McLaughlin
Puan: 4.8/5(50 oy)

COVID-19 kısıtlamaları sırasında, FedEx gönderi hizmetleri, ülke genelindeki Staples mağazalarında sunulmaya devam ediyor . * FedEx paketlerinizi yerel bir Staples'a göndermek, almak veya bırakmak kolaydır. *Yerel kısıtlamaların izin verdiği yerlerde FedEx nakliye hizmetleri mevcuttur.

Staples'tan bir paket gönderebilir miyim?

Zımba teliNakliye Hizmetleri

Paketlerinizi gitmeleri gereken yere götürün. Herhangi bir Zımbayı ziyaret edingüvenli bir şekilde paketlemek için saklayın ve GÜÇ KAYNAĞIteslimat . Haftanın 7 günü erken ve geç açığız.

FedEx paketimi nereye gönderirim?

Binlerce FedEx Office, FedEx Gemi Merkezi arasından seçim yapabilirsiniz, FedEx Yetkili Gemi Merkezi, FedExBırak Kutusu, * Walgreens, Dollar General ve bakkal yerleri ülke çapında. Hatta bazıları 24 saat açık.Walgreens, FedEx'i gönderiyor mu?

FedEx teslimatlarınız, şimdi Walgreens'te . Walgreens'den alıp bıraktığınızda, kolaylık hemen köşede. Bazı yerler 24 saat açıktır. Walgreens'den alıp bıraktığınızda, kolaylık hemen köşede.

FedEx'i USPS'de bırakabilir miyim?

Müşteriler paketleri şu adreste bırakabilir: hiç 63.000'den fazla lokasyonumuzdan. ABD Posta Servisi ihale seçenekleri. Müşteriler iade paketlerini yerel postanelerine veya posta toplama kutularına bırakabilir, hatta posta kutularına veya ön sundurmalarına bırakabilirler.

FedEx ile bir paket nasıl gönderilir?

30 ilgili soru bulundu

USPS'ye bir FedEx paketi bırakırsanız ne olur?

Bir FedEx Paketini Yanlışlıkla Bir USPS Bırakma Kutusuna Koyarsanız Ne Olur? ... En iyi senaryoda, paketi alan posta görevlisi, paketi doğru kutuya aktaracak ve her zamanki gibi gönderilecektir. .

FedEx ve USPS birlikte çalışır mı?

Örneğin, USPS ve FedEx'in bir ortaklık anlaşması var ve FedEx SmartPost ve USPS Küresel Ekspres Garantili (GXG) gibi hibrit nakliye hizmetleri sağlar. ... Her ikisi de nakliye hizmetleri sağlar ve doğal olarak birbirleriyle ve UPS (Birleşik Posta Servisi) gibi diğer taşıyıcılarla doğrudan rekabet eder.

FedEx'i nasıl gönderirim?

Paketi FedEx'e götürün.

 1. Gönderinizi varış noktasına göre planlayın. ...
 2. Öğenin sevk edilebileceğinden emin olun. ...
 3. Öğeyi paketleyin. ...
 4. İhtiyaçlarınız için hangi nakliye hizmetinin en iyi olduğunu belirleyin. ...
 5. Nakliye etiketleri oluşturun. ...
 6. Gerekirse ek teslimat seçeneklerini ve özel hizmetleri seçin. ...
 7. FedEx etiketini yazdırın ve yapıştırın.

FedEx paketlerini Staples'a bırakabilir miyim?

COVID-19 kısıtlamaları sırasında FedEx gönderi hizmetleri ülke genelindeki Staples mağazalarında sunulmaya devam ediyor. * FedEx paketlerinizi istediğiniz zaman göndermek, almak veya bırakmak kolaydır. yerel zımba .


FedEx alım yapıyor mu?

Düzenli tarifeli teslim alma müşterileri için, FedEx, talep üzerine teslim alma hizmeti sağlar. Haftalık benzersiz adres başına ek bir Alternatif Adres Alım ücreti için FedEx Ground hesap numarasının gönderim yerinden farklı bir adres.

FedEx teslimat saatleri nedir?

FedEx ne zaman teslim etmeye başlar ve ne zaman durur? Genellikle teslimatları şuradan yapıyoruz: 08:00 - 20:00, Pazartesi-Cuma ; ve konut teslimatları için Cumartesi ve Pazar günleri. FedEx'in paketinizi gün sonunda teslim edeceğini söyleyen bir mesajınız varsa, bu, paketinizin teslimat tarihinde saat 20.00'den önce gelmesi gerektiği anlamına gelir.

Hangisi daha ucuz FedEx veya ups?

UPS ve FedEx paket gönderim maliyetleri yaklaşık olarak aynıdır, ancak UPS sabit oranlı fiyatlandırma, FedEx'ten biraz daha ucuz . Değişken fiyatlandırma için, FedEx genellikle biraz daha ucuza başlar ancak daha büyük, daha ağır gönderiler veya daha uzun mesafe kat edecek paketler için daha pahalı olabilir.

Staples bir gecede posta gönderir mi?

Günü belirli gönderiler için garantili gece teslimatı . Alaska ve Hawaii'de bazı sınırlamalar ile 50 eyaletin tümüne ve Porto Riko'ya sabah 10:30 gibi erken teslimat. Hedefe bağlı olarak bir sonraki iş günü sabah 10:30, öğlen 12:00 veya gün sonuna kadar teslimat.


Staples bir UPS mağazası olarak kabul edilir mi?

Perakende zincirleri

Uygun, mağaza içi erişimin keyfini çıkarın UPS hizmetleri Staples gibi perakende satış noktalarında. Mağaza içi UPS kontuarları, belge veya paket gönderileriniz için yurtiçi ve yurtdışı gönderi hizmetleri sunar.

Staples, UPS gönderileri için ekstra ücret alıyor mu?

Müşteriler artık Staples'taki gönderilerin maliyetini UPS hesaplarından tahsil edebilir . Bunun anlamı, müşterilerin artık etiketleri önceden hazırlamak zorunda kalmamaları ve normal UPS faturalarında bir fatura ve herhangi bir özelleştirilmiş ücret görmeleridir.

FedEx'i Walmart'a bırakabilir miyim?

500 yeni Walmart lokasyonunu saymazsak, FedEx teklifleri 10.000'den fazla konum Asmus, alışveriş yapanların gönderileri alıp bırakabilecekleri ABD'de dedi.

Bir cep telefonu FedEx'i nasıl gönderirim?

Cep Telefonu Nasıl Paketlenir ve Gönderilir (FedEx, UPS ve USPS)

 1. Bir Kutu veya Dolgulu Zarf seçin. Başlamak için, gönderilecek sağlam bir kutu veya dolgulu zarf seçin. ...
 2. Telefonları Güvenle Paketleyin. Telefonun kendisini korumak için balonlu naylon en iyi seçenektir. ...
 3. Bir Nakliye Taşıyıcı Seçin. ...
 4. Posta Ekleyin ve Paketinizi Gönderin.


FedEx deniz yoluyla mı gönderiyor?

FedEx Logistics, size küresel kargo uzmanlığı ve entegre taşımacılık çözümleri sunar. Çoklu yelken ve ağ geçidi seçenekleriyle, okyanus hizmetler size hem hız hem de fiyatlandırma seçeneklerinde esneklik sağlar. Gönderilerinizin boyutuna, özel gereksinimlerine ve varış noktasına uygun seçenekler sunuyoruz.

FedEx paketimi neden USPS'ye verdi?

FedEx'in yöntemi SmartPost'tur, düşük maliyetli bir nakliye seçeneği FedEx Ground sözcüsü Erin Truxal, paketin ülke genelinde FedEx sistemi aracılığıyla taşındığını ve ardından son mil kadar ABD Posta Servisi'ne teslim edildiğini söyledi.

FedEx'ten USPS'ye aktarılan bir paketi nasıl izlerim?

Son Aranan Temizle

 1. Onay e-postanızdan Takip Numaranızı kopyalayın.
 2. USPS izleme sayfasını ziyaret edin.
 3. Arama kutusuna Takip Numarasını girin.
 4. Takip Numaranızı girdikten sonra, 'İzle'yi tıklayın.
 5. USPS izleme sitesi, paketiniz ve/veya teslimat onayınız için en son durumu sağlayacaktır.

FedEx ücretsiz kutular sağlıyor mu?

FedEx, tüm gönderi ihtiyaçlarınız için ücretsiz paketleme sağlar . Tek ihtiyacınız olan bir FedEx hesabı. Malzemeler tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. Gönderilerinizin zamanında ve iyi durumda ulaşmasını sağlamak için, onları doğru şekilde paketlemek ve etiketlemek için zaman ayırmanız çok önemlidir.


Posta kutuma bir FedEx zarfı koyabilir miyim?

Postayı doğrudan posta kutunuza teslim etmek bu şirketler için bir avantaj olacaktır. Şu anda, UPS veya FedEx taşıyıcıları bir paketi posta kutusuna yapıştıramaz , bu yüzden bu araba yollarında bir aşağı bir yukarı yürümek için fazladan zaman harcarlar.

Kim daha iyi hizmet UPS veya FedEx'e sahip?

FedEx B2B gönderileri için en iyi oranları sunar, çünkü uzmanlık alanlarından biri iş teslimatlarıdır. FedEx zarflarındaki sözleşmeler gibi belgelerin nakliyesi için de en güvenilir ve ekonomik hizmeti sunarlar. Daha yüksek değere sahip ürünleri göndermek için UPS en iyi seçimdir.