Yeti bira şişesi tutacağı yapar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kayden Schröder
Puan: 4.3/5(67 oy)

YETI Üstün El Tipi İçecek Soğutucusunu Üretiyor Modern bilimin tüm güçleri, standart 12 onsluk bir teneke kutunun veya şişenin içindekileri soğuk tutmak için, çift duvarlı vakum yalıtımı ve içeceğinizi soğuk tutarken yerine kilitleyen bir ThermoLock contası dahil olmak üzere Colster'a getirildi.

Bir şişe Yeti Colster'a sığar mı?

Bu harika şişe ve kutu ceketi 12 oz kutu ve şişeler mükemmel . Yeti Colster, içeceklerinize bir eldiven gibi sığar ve YETI'nin çift vakumlu yalıtımı ve terletmeyen dış yüzeyi ile onları buz gibi tutar ve elinizin değil, içeceğinizin buz gibi kalmasını sağlar.

Şişeler için YETI yapıyorlar mı?

İle birlikte YETI yalıtımlı su şişeleri , Her şey sana bağlı. ... Her üç boyut da susuz kalmamanız için yeterince büyük ve paketlenip her yere götürülebilecek kadar küçük olan YETI yalıtımlı su şişeleri, vahşi doğadaki maceralar için idealdir.Bira için en iyi YETI hangisidir?

En İyi Genel: YETI Rambler 12 oz.

Bu seçenekler, ortam sıcaklığından veya elinizin sıcaklığından bağımsız olarak içecekleri soğuk tutacaktır. YETI Rambler, kalın çelik ve çift duvarlı vakum sayesinde piyasadaki en dayanıklı seçeneklerden biridir.

Yeti mi Brumate mi daha iyi?

kabadayı Yeti'den biraz daha ucuz ve daha çok yönlü - bir kutu coozie ve bir fincan olarak ikiye katlanıyor. Ömür boyu garantileri varken Yeti sadece 5 yıl garanti veriyor. Ancak Yeti Colsters daha dayanıklıdır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Yeti Soğutucular Rambler Coaster Ürün İnceleme

32 ilgili soru bulundu

Kolster nedir?

YETI Colster bir paslanmaz çelik ayı kucaklama (veya daha soğuk olabilir) gazozlarınız veya uzun boyunlarınız için. Yükleme ve Kilitleme Contası içeceğinizi yerinde sabitler. Colster'ın çift duvarlı vakum yalıtımı, biranızı veya sodanızı daha uzun süre soğuk tutar.

Yeti'nin outlet mağazası var mı?

Ürünler her zaman indirimdedir ve ihtiyacınız olanı YETI Outlet Mağazamızdan bulabilirsiniz.

Yeti bira için iyi mi?

bardaklar sodanı tutacak, bira , şarap, smoothie veya karışık içecekler buz gibi. Ve Colster Can İzolatörleri, teneke kutularınız ve uzun boyunlarınız için çelik bir ayı kucaklaması gibidir. Şişelerimize gelince, buz gibi soğuk veya sıcak içeceklere ihtiyaç duyulan her yere giderler. Kolay yükleme, içme ve temizleme için tasarlanmıştır.

Yeti birayı ne kadar süre soğuk tutar?

Yeti bardak ve şişeler içecekleri soğuk tutabilir. 6+ saat ila 3+ gün . İçecek ne kadar soğuk başlarsa, içeceğin içindeki buz o kadar fazla olur, içecek hacmi ve dışarıdaki sıcaklık o kadar büyük olur, hepsi bir içeceğin ne kadar soğuk kalacağı konusunda rol oynar. 12-24 saat buzlu su için iyi bir tahmindir.


Yeti şişelerini kim yapar?

YETI Holding A.Ş. U.S. YETI, Austin, Teksas merkezli bir Amerikan dış mekan üreticisi şirkettir. Yeti, buz sandıkları, vakum yalıtımlı paslanmaz çelik bardaklar, yumuşak soğutucular ve ilgili aksesuarlar gibi ürünlerde uzmanlaşmıştır.

Yeti şişelerini kim üretiyor?

Yeti Soğutucu Üreticisi - Hollanda Plastikleri - Amerikan Rotomold.

Yeti şişeleri nelerden yapılmıştır?

Çift Duvar Yalıtımı

Ancak marka, bu popüler ve zaman içinde test edilmiş yalıtımlı şişenin sağlam bir versiyonunu yaptı. mutfak dereceli kullanma 18/8 paslanmaz çelik YETI Rambler Şişeleri, içeceğinize sızabilecek plastik veya diğer maddelerle kaplı değildir.

Yeti'nin bira şişesi ne kadar tutar?

Colster bir 12 oz. Yapabilmek veya şişe ve Yükleme ve Kilitleme Contası ile kilitli kalır. YETI Colster ile şerefe.


Bir Coors kutusuna hangi Yeti uyar?

Tallboys & 16 oz için Colster Tall Can Yalıtkan. Kutular, Akifer Mavisi.

Brumate slim'e ne sığar?

Hopsulator İnce | Mat Siyah (12 oz ince kutular)

İle çalışır Beyaz Pençe, Gerçekten, Michelob Ultra, Corona Light, Red Bull ve diğerleri .

Yeti'de bira neden düzleşir?

Yeti Rambler Bardak tamamen hava geçirmez değildir. Bu şu anlama gelir gazların bir kısmı kaçınılmaz olarak kaçacak . Bu, içeceğinizin hızla nispeten düzleşmesine neden olur.. ve bu açıkçası berbat ve kimse bunu istemez.

Yeti'mi neden dondurucuya koyamıyorum?

Yeti bardağınızı donduramamanızın sebebi şudur. sıvı soğudukça her yöne genişler . Genleşme, Yeti kabının paslanmaz çelik duvarlarının deforme olmasına neden olabilir ve bazen de vakum contasını kırabilir. Bu olursa, Yeti kupanız artık düzgün bir şekilde yalıtmayacaktır.


Yeti birayı soğuk tutar mı?

Yeti web sitesi, paslanmaz çelikten bir ayı kucaklaşması gibi diyor. Doğru biraya sahipsen, bu koozie onu soğuk tutacak. ... BT' Bir birayı itmeden önce içmek için yeterince soğuk tutacağım arka cebinde ve hayatına devam et.

Yeti'm sahte mi?

Orijinal Yeti bardakların etiketi mantar benzeri bir dokuya sahiptir ve bardak üzerine tutkalla yapıştırılır ve barkodludur. Sahte Yeti Tumblers yazım hatalarına sahip olma eğilimindedir veya markalama için yazı tipi biraz kapalı. Ayrıca yapışkan bantla yapıştırılma eğilimindedirler ve barkodları yoktur.

Yeti çevrimiçi yasal mı?

Ancak, güvenilir olmayan kaynaklarda düşük fiyata YETI soğutucularına rastlarsanız, bu bir aldatmacadır. Bu nedenle, satın almanızı tavsiye ederiz. resmi YETI web sitesi veya Amazon gibi güvenilir bir web sitesi.

Yeti nerede yapılır?

YETI ÜRÜNLERİ NEREDE ÜRETİLMİŞTİR? Tundra soğutucularımız üretilmektedir. Amerika Iowa ve Wisconsin'de bulunan tesislerde ve Filipinler'de bulunan bir tesiste. Hopper soğutucularımız ve Rambler içecek gereçlerimiz Çin'de üretilmektedir.


Yeti Rambler'daki kutu ne için?

Köpüklü su, bir kutu soda veya standart 12 oz'luk bir biradan hoşlanıyorsanız. olabilir, daha sonra Rambler 12 oz. Colster Can İzolatör bu içeceklerin her birini tutacak — onları doğrudan soğutucudan soğuk tutmak.

Yeti Colster'ı dondurucuya koyabilir misin?

Yeti kaplarını güvenle buzdolabına koyabilirsiniz. Soğuk ve sıcak sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ne Yapamazsın onları dondurucuya koymak . Sıvıların donarken genleşme şekli, basınç uygulayabilir ve bardağınızı veya şişenizi mahvedecek şekilde vakum contasını kırabilir.

Brumatlar ne kadar süre soğuk kalır?

Onları özel yapan şey, içeceğinizin tam olarak sıcak veya soğuk kalmasını sağlamak için yapılan yeniliktir. 24 saat . Metalik bir tat bırakmadan içeceğinizin doğru sıcaklıkta kalmasını garanti eden BevGuard teknolojisi olarak adlandırılır.