Köprü delme için yeterli cildim var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Marco Lemke DVM
Puan: 4.8/5(65 oy)

Uygun bir köprü piercingi almak için, deldirilen kişi parmakların arasına sıkıştıracak kadar doğru alanda yeterli deriye sahip olmalıdır . ... Mücevherlerin yerleşimi ve ölçüsü, iyileşme süresinin ortalama bir delmeden biraz daha uzun olmasına katkıda bulunur.

Köprü piercingi için ne kadar cilde ihtiyacınız var?

Köprü delmeyi düşünen herkes için iyi haber, görünüşte hassas konumuna rağmen, bir köprü delme işleminin ağrı ölçeğinde çok yüksek bir yere sahip olmamasıdır. Köprü delici kemiğin içinden geçiyor gibi görünse de, sadece altına oturur. ince bir deri tabakası burun boyunca.

Burnunuzun köprü delme için uygun olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Gözünüzün ucuyla takıları fark ediyorsanız, bar muhtemelen çok uzundur. Sizin için burnunuzdan daha fazla görünür olmamalıdır. Ayrıca gözlük veya güneş gözlüğü takmayı da engellemez. Sadece yap yeterince yükseğe delindiğinden emin olun ve iyi olmalısın.Köprü delme ne kadar derin olmalıdır?

Boyut olarak, köprü piercing takıları için önerilen halter uzunluğu 1/2 ila 5/8 burnunun genişliğine göre değişir. Diğer birçok piercingin aksine, köprü piercinginin bakım sonrası aşırı şişme olduğu bilinmemektedir, bu nedenle ekstra uzun bir halter almaya gerek yoktur.

Köprü delici benim için uygun mu?

Tamamen yeni ve benzersiz bir görünüm arıyorsanız köprü piercingi kesinlikle sizin için doğru seçenek. Bir septum piercinginden daha az riskli ve bir burun deliği piercinginden daha gösterişli olan köprü piercingi yakında çevredeki en büyük görünümlerden biri olacak. ... Ayrıca burun piercingleri hakkında biraz daha bilgi edinebilirsiniz.

Köprü Piercing Bilgileri ve Sonrası Bakım | UrbanBodyJewelry.com

43 ilgili soru bulundu

En acı verici piercing nedir?

Araştırma ve kanıtlara göre, endüstriyel kulak delme en ağrılı kulak delme olarak kabul edilir. Araştırma ve kanıtlara göre, endüstriyel kulak delme en acı verici kulak delme olarak kabul edilir.

Köprü piercingi için doğru burnum var mı?

Mücevher genellikle cildinize yerleştirilir. burnunuzun en dar kısmında veya tam iki göz arasında .

Köprü piercingim reddediyor mu?

Piercing reddi belirtileri

piercingin dışında daha fazla mücevher görünür hale geliyor . ilk birkaç günden sonra delici kalan ağrılı, kırmızı, tahriş olmuş veya kuru. mücevherlerin cilt altında görünür hale gelmesi. delici delik büyüyor gibi görünüyor.

Köprü piercingleri delik bırakır mı?

Onun zor burun köprüsünü reddetmekten kaçınmak için yeterince derinden delmek için, bu nedenle delici reddetme yaygındır. Reddedilme belirtileri görürseniz - kırmızı, pul pul cilt, delici delikler büyür, mücevher hareket etti - yara izini önlemek için mücevheri çıkarın.


Köprü delme için yeterli alana sahip olup olmadığınızı nasıl anlarsınız?

Uygun bir köprü piercingi almak için, kişi deldi, sağ alanda parmakların arasına sıkıştıracak kadar yeterli cilde sahip olmalıdır .

Köprü piercingleri gözlüğün önüne geçer mi?

Hala köprü piercingli gözlük takabilir misin? ... Evet , köprü piercingi olan gözlük veya güneş gözlüklerini rahatça takabilmelisiniz. Gözlükleriniz veya güneş gözlükleriniz köprü piercinginize sürtünüyorsa, vücut takılarınızı daha kısa düz bir halter veya kavisli bir halterle değiştirmeyi düşünün.

Bir köprü delicinin reddetmesini nasıl engellersiniz?

Reddedilme olasılığını azaltmak için birkaç ipucu:

 1. Daha büyük bir ölçü veya genişlik elde etmek, reddetme şansınızı azaltabilir.
 2. İyileşirken piercingin derinliği ve takı takmak için en iyi boyut hakkında delicinizle konuşun.
 3. Tüm bakım sonrası talimatları izleyin.

Köprü piercingleri güvenli midir?

Bu delmenin bir varyasyonu olan dikey köprü delme, yüzey delme ile ilgili tüm riskler veya potansiyel komplikasyonlarla birlikte bir yüzey delme işlemidir. bu reddedilme riski oldukça yüksektir bir yüzey delici olduğu için bu delme için. Mücevher çıkarıldığında yara izi kalma riski de yüksektir.


Köprü piercingleri ne kadar sürede şişer?

İlk iyileşme döneminden sonra 8-12 hafta , piercinginiz hala ağlayabilir ve periyodik olarak şişebilir. Endişelenme. Sıvılar beyazımsı renkte olduğu ve kızarıklık görmediğiniz, şişmiş cilt üzerinde parlamadığınız veya aşırı hassasiyet hissetmediğiniz sürece; o zaman piercing enfekte değildir ve bu normaldir.

Köprü piercingi iz bırakır mı?

Göç, piercing bir noktadan diğerine hareket ettiğinde olan şeydir ve yeterince uzun sürerse, tamamen reddedilebilir. Her iki durumda da, hareket halindeyken takıları nispeten hızlı bir şekilde çıkarmazsanız, için risk altında olmak yara izi veya enfeksiyon.

Köprü delici yüzünüzü felç edebilir mi?

Peki piercing felç olur mu? Evet, insanları enfeksiyon yoluyla felç riskine açabilirler. . Ancak basitçe delme eylemi, temel bir felç riski taşımaz. Çoğu insan delici bir felç duyduğunda, felce neden olan bir sinire çarptığımızı düşünürüz.

Köprü piercingimin virüslü olup olmadığını nasıl anlarım?

Thompson'a göre, bir enfeksiyonun açıklayıcı belirtileri basittir: Piercingin etrafındaki alan dokunulamayacak kadar sıcaktır, ondan çıkıntı yapan aşırı kızarıklık veya kırmızı çizgiler fark ederseniz Thompson, normalde yeşil veya kahverengi bir renk tonu ile renksiz bir irin olduğunu söylüyor.


Ashley piercingi nedir?

Ashley piercingi doğrudan alt dudağın ortasından geçen ve dudağın arkasından çıkan tek bir piercing AL, Boaz'daki Ink'd Up Tattoo Parlour'da profesyonel bir delici olan Kynzi Gamble, diyor. Ashley piercingi, anatominize göre delindikleri için biraz daha karmaşıktır.

En çok hangi piercing reddedilir?

Bazı insanlar reddedilmeye diğerlerinden çok daha yatkındır. Reddeden en yaygın vücut piercingleri göbek piercingi ve kaş piercingi . Reddedilmesi en muhtemel yüzey piercingleri, göğüs kafesi veya ense (boynun arkası) ve Madison piercingleri gibi cilt yüzeyine daha yakın olanlardır.

Bir piercingden ne zaman vazgeçmelisiniz?

İşte en büyüklerinden bazıları.

 1. Alanı birkaç kez deldirmeye çalıştınız, ancak yapışmayacak. ...
 2. Piercinginizi takarken kendinizi rahatsız hissetmeye başlarsınız. ...
 3. Bakım sonrası döneme bağlı kalamazsınız. ...
 4. Piercingin sürekli engel oluyor. ...
 5. Piercinginiz sağlık sorunlarına neden oluyor.

Piercing neden kokar?

Senin cilt salgıları piercinglerinizdeki ölü hücrelerle karışabilen ve birikmeye neden olabilen sebum adı verilen doğal bir yağ. Bu birikim, bakterilerin gelişmesi için harika bir ortam görevi görür ve bu nedenle kötü bir koku alırsınız.


Köprü piercingimdeki çıkıntıdan nasıl kurtulurum?

Burun delici bir yumrudan kurtulmanın beş yolu

 1. Uygun bakım sonrası kullanın. Uygun bakım sonrası doku hasarını veya yumruya neden olabilecek bir enfeksiyonu önlemelidir. ...
 2. Hipoalerjenik takılar kullanın. ...
 3. Deniz tuzu çözeltisi kullanın. ...
 4. Çay ağacı yağını deneyin. ...
 5. Sıcak kompres uygulayın.

Köprüm neden kaşınıyor?

Bir piercing yaptırdığınızda, vücudunuz bunu bir yara olarak algılar. ... Bunu yapmak için, delici takıların etrafındaki bağ dokusu yavaşça cilt yüzeyine doğru hareket eder. Bu, kaşıntılı bir his ile sonuçlanır. esasen vücudun piercingi kaşımanızı ve mücevheri çıkarmanızı sağlama girişimi .

Hangi piercing kaygıya yardımcı olur?

delici yolculuk migren, anksiyete ve diğer bazı semptomları tedavi etmek için giderek daha popüler bir seçenektir.