yesstyle Hindistan'a gönderim yapıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Mia Gottlieb
Puan: 4.4/5(66 oy)

YesStyle Hindistan'a Gönderiliyor mu? Hayır, YesStyle Hindistan'a gönderilmez , ancak herhangi bir YesStyle siparişinin Hindistan'a sıfır sorunla gönderilmesini sağlamak için bir süreç tasarladım. Bir paket iletici kullanmayı içerir: Amerika Birleşik Devletleri'nde YesStyle siparişinizi kabul edecek ve Hindistan'da size iletecek bir depo.

YesStyle Hindistan'da mevcut mu?

Desertcart, Yesstyle ürünlerini Mumbai, Delhi, Chennai, Kalküta, Bengaluru ve Hindistan'da daha fazla şehir. Desertcart Plus üyeliği ile 164+ ülkede sınırsız ücretsiz gönderimden yararlanın.

Stylenanda Hindistan'a gönderim yapıyor mu?

Desertcart, Stylenanda ürünlerini Mumbai, Delhi, Chennai, Kalküta, Bengaluru ve Hindistan'daki daha fazla şehirde sevk ediyor. Almak sınırsız ücretsiz gönderim Desertcart Plus üyeliği ile 164+ ülkede.YesStyle dünya çapında gönderiyor mu?

Bir paket iletici kullanarak şunları yapabilirsiniz: YesStyle'ı uluslararası olarak dünyanın herhangi bir ülkesine veya bölgesine gönderin Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Güney Kore, Kuveyt, Malezya, Hollanda, Norveç, Rusya, Suudi ...

YesStyle'dan satın almak uygun mudur?

Genel olarak, tavsiye ederiz Satın almak için güvenli, güvenilir bir site olarak YesStyle ucuz Asya kıyafetleri satın aldığınızı anladığınız ve kaliteli bir ürün olduğundan emin olmak için ürün incelemelerini tek tek okuduğunuzdan emin olduğunuz sürece.

YESSTYLE'da nasıl alışveriş yapılır? Kızılderililer için alışveriş rehberi | Web Sitesi Turu | Ücretsiz hediyeler

22 ilgili soru bulundu

YesStyle 2021 Hindistan'da mevcut mu?

adresinden sipariş verebilirsiniz. Yesstyle paketlerinizin teslim edileceği bir ABD adresi ile. MyUS.com, paketlerinizi Hindistan'daki herhangi bir şehre iletebilir: ... Bu, artık Yesstyle'dan sipariş verebileceğiniz ve MyUS.com tarafından sağlanan ABD adresini kullanabileceğiniz anlamına gelir.

YesStyle nerede?

Yesstyle.Com Limited'in merkezi şuradadır: Hong Kong . Şirketin iş kolu, ürünlerin televizyon, katalog ve posta siparişi yoluyla perakende satışını içerir.

YesStyle kargo hızlı mı?

Yesstyle'dan birkaç kez sipariş verdim, böylece güvenle söyleyebilirim gönderildiği andan itibaren gelmesi bir buçuk ila iki hafta sürer . Tabii ki, eşyalarınızın Yesstyle'a ulaşması 2 hafta sürerse, daha uzun sürer. Öğelerinizin her birinin gönderim tarihlerini kontrol edin!

YesStyle etik mi?

YesStyle ayrıca ürünlerini dışarıdan temin ediyor, bu nedenle Asya'da birçok farklı markanın ürünleri var. Bu, diğer birçok Asya web sitesinde oldukça yaygındır. ... Yine de, YesStyle, daha uzun geçmişi nedeniyle daha itibarlı görünüyor ve Asya moda ve güzellik ürünleri için çok güvenilir bir kaynak olma itibarı.


YesStyle kıyafetleri nereden geliyor?

Bunun yerine, yaşam tarzı ürünlerine ve modaya odaklanıyorlar. Kore, Japonya ve Tayvan . Site, dünyanın her yerinden alışveriş yapanların moda, ayakkabı ve yaşam tarzı ürünlerine erişmesine olanak tanır. Ve çok çeşitli YesStyle elbiseleri ile kadınlara hitap ederken, bu çevrimiçi mağaza aynı zamanda erkek ve çocuk modası da sunuyor.

3ce Hindistan'a gönderim yapıyor mu?

NAKLİYE POLİTİKASI

Filipinler, Singapur, Tayvan Bölgesi Çin, Tayland, Vietnam, Moğolistan, Bangladeş, Butan, Hindistan, Maldivler, Nepal, Sri Lanka. - Parseller yalnızca iş günlerinde gönderilir . - Kore'de tatil günlerinden ve tatillerden hemen önce verilen siparişin gecikebileceğini lütfen unutmayın.

Stylenanda'nın ücretsiz gönderimi var mı?

Satın alma ile ücretsiz dünya çapında nakliye STYLENANDA çevrimiçi web sitesinde herhangi bir ürünün

Urbanic Hindistan'a gönderim yapıyor mu?

Urbanic uluslararası nakliye hizmeti sunuyor ancak geçerli olabilecek herhangi bir gümrük düzenlemesi veya görevinden sorumlu tutulamaz. ... Ürün bize ulaştığında, ürünler için bir e-hediye çeki düzenleyeceğiz, ancak nakliye ücretleri iade edilmez.


AliExpress Hindistan'a gönderim yapıyor mu?

AliExpress Hindistan'a Gönderiyor mu? Hayır, AliExpress Hindistan'a gönderim yapmıyor , ancak herhangi bir AliExpress siparişinin Hindistan'a sıfır sorunla gönderilmesini sağlamak için bir süreç tasarladım. Bir paket iletici kullanmayı içerir: Amerika Birleşik Devletleri'nde AliExpress siparişinizi kabul edecek ve Hindistan'da size iletecek bir depo.

Shein Hindistan'a gemi gönderiyor mu?

YENİ DELHI: Çin moda markası Shein, Amazon pazar yeri aracılığıyla Hindistan'da geri dönüş yapıyor — en son stilleri ve erişilebilir fiyatlarıyla popüler olan moda sitesinin bir buçuk yıl sonra, vergi kurallarından kaçtığı için Clubhouse ve Ali Express ile birlikte Hindistan'da mal satması geçici olarak yasaklandı.

YesStyle ücretsiz iade yapıyor mu?

YesStyle iade talebinizi alacak ve kısa sürede yanıt verin çünkü süreci hızlandırmak için bir son tarih ekledik. Sizin için bir bonus puan, ücretsiz bir iade etiketidir, böylece gereksiz maliyetleri azaltabilirsiniz.

Ekspres kargo ne kadar sürer?

USPS Priority Mail Express, belgeleri ve paketleri bir hedefe gece veya gündüz göndermenin garantili bir yoludur. bir iki gün Pazar ve tatil günleri de dahil olmak üzere yılın herhangi bir gününde. ABD Posta Servisi paketinizi zamanında teslim etmezse, teslimat ücretinin tamamını size iade edecektir.


YesStyle'ın bir uygulaması var mı?

En son modanın yanı sıra en sevdiğiniz Kore ve Japon makyaj ürünleri için hareket halindeyken alışveriş yapmak için YesStyle Uygulamasını indirin.

YesStyle'dan sipariş almak ne kadar sürer?

Her bir ürün için size bir nakliye tahmini (depodan ne kadar süre sonra) verirler. gerektiğini buluyorum 2-3 hafta onlardan bana ulaşmak için (Avustralya). Kesinlikle daha hızlı gönderen yerler var ama sundukları çeşitliliği seviyorum. Onlarla hiç zorluk yaşamadım.

Çin'den YesStyle giyim mi?

Açıklama: 'Asya'daki markalardan binlerce moda ve yaşam tarzı ürünü' vaat ediyor, YesStyle Hong Kong merkezlidir ve aslında iyi bir sosyal medya takipçisi var.

YesStyle'ın mağazaları var mı?

YesStyle Mağazası - Şimdi Açık - San Francisco, CA

YesStyle Mağazası şu adreste yer almaktadır: Stonestown Galleria San Francisco, CA'da.


YesStyle'ın CEO'su kimdir?

Sayın Joshua K. dört YesStyle.com Limited'in Kurucusu ve CEO'su, kazanan projeleri, gelecek planları ve E-Ticaret - Perakende kategorisi için HKB Teknoloji Mükemmellik Ödülü'nü kazanma konusundaki düşünceleri hakkında konuşuyor.

YesStyle'da ücretsiz gönderimi nasıl alabilirim?

YesStyle'dan nasıl ücretsiz kargo alabilirim? Amerika Birleşik Devletleri'ne ücretsiz ekspres kargo hizmetinden yararlanın 59 $ veya daha fazla harcadığınızda çevrimiçi siparişleriniz.

ABD'den Hindistan'a Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Hindistan'a hızlandırılmış nakliye

  1. Parcel Monkey International Priority Drop-Off, 99 lb'ye kadar olan paketler için yalnızca 1-3 iş günü içinde ABD'den Hindistan'a en hızlı teslimat süresini sunar. ...
  2. UPS Worldwide Expedited, Hindistan'a 2-5 iş günü içinde takipli teslimat sağlar.