Yavrular 8. sezon için yenilendi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Rosalyn Kshlerin IV
Puan: 4.3/5(64 oy)

Çok sayıda ödüllü Avustralya komedi ve drama televizyon dizisi Offspring, 2010'dan beri Ten Network'te yayınlanıyor.

7. Sezon, Offspring'in son sezonu mu?

bu yedinci ve son sezon Avustralya drama televizyon dizisi of Offspring, 28 Haziran 2017'de Network TEN'de yayınlandı.

Nina Proudman kiminle çıkıyor?

3. Sezon, Nina'nın mutlu bir şekilde aşık olduğunu görür. Patrick , dairesi yangında yok olduğunda ve kısa bir süre sonra babası olarak tanıdığı adamla biyolojik olarak bir akrabalığı olmadığını keşfeder. Nina ve Patrick birlikte taşınmaya karar verirler.Asher Keddie, Gizli Yaşamımızda mıydı?

The Secret Life of Us (TV Dizisi 2001–2006) - Asher Keddie as Melisa -IMDB.

Nina'nın Harry'den bir bebeği var mı?

Bebek nefes almadan doğduktan sonra, Nina onu canlandırıyor ve ortaya çıkarıyor. erkek bebek olmak . Nina ve Harry'nin ilişkisi güçleniyor, ancak seviştikten sonra Nina panikliyor çünkü Patrick'ten devam edemiyor.

Asher Keddie 'Yavru' ve Ita Buttrose Oynarken Konuşuyor | Stüdyo 10

34 ilgili soru bulundu

Mick, Offspring'den ayrıldı mı?

Altı hit sezon boyunca, Eddie Perfect'in bahçıvan olarak müzisyene dönüşmesi ve çok yönlü iyi adam Mick Holland'ın Ten'in hit Offspring'inde ülke çapında hayranlar kazandı. ... Çakıl sesiyle seslenen 41 yaşındaki, hiç tereddüt etmediğini söyledi. yavrulardan ayrılma kararı .

Billie, Brody'nin bebeğini evlat edinir mi?

Melbourne'e döndüğünden beri Billie de genç Brody'nin taşıyıcı annesi ve koruyucusu ol ve yeni doğan bebeği.

Billie bir çocuğa hamile kalır mı?

Billie hamile olduğunu öğrenir : Billie, dünyadaki her şeyden çok bir bebek istiyor. İkinci sezonda hamile olduğunu öğrendiğinde dizinin en mutlu, en güzel sahnelerinden biridir (aşağıdaki video parçasını izleyin). Ne yazık ki, daha sonra bir düşük yapar.

Billie, Nina'yı affediyor mu?

'Nina, sana ihtiyacım var olmak şimdi bir doktor' Billie onu (ve Nina'yı) bunun için affetti ve o ve Mick, kaya gibi sağlam bir çiftin resmi olduğunu düşündüğüm şeye dönüştüler. Mick, Billie'nin bu sezon hit üzerine isabet aldığı için en iyi stand-up adamı oldu. Bu bölümde bir bebek için tekrar denemeyi bile teklif etti.


Matt Le Nevez neden Offspring'den ayrıldı?

Yeni doğan yıldız Matt Le Nevez, ailesini ABD'den geri taşıma planlarını açıkladı Amerika'nın siyasi huzursuzluğu ve koronavirüs korkuları nedeniyle Down Under . 41 yaşındaki ABD merkezli Avustralyalı aktör Matt Le Nevez, yıl sonuna kadar kendisini, eşini ve küçük çocuklarını Avustralya'ya geri yerleştirme planlarını açıkladı.

Darcy Proudman ne oldu?

Kısa bir süre sonra, bomba bunu bırakır Darcy, denizaşırı bir yolcu gemisindeyken kalp krizinden öldü. . ... Seyircinin Nina ve Proudman ailesini son görüşünden bu yana iki yıl geçtiği için, herkesi tekrar bir araya getirmek için büyük bir olaya ihtiyacımız olduğu hissine kapıldık, dedi.

Offspring'de Nina ve Leo arasında ne oldu?

Ayrılık asla karşılıklı değildir ' Leo karşılık verdi. 'Karşılıklı değildi Nina. Dostçaydı, o zamandan beri gülünç derecede dostaneyiz,' dedi, gözyaşlarını tutamadı ve itiraf etmeden önce, 'Ama yine de kalbimi kırdın'. Mutlu olduğunu sanıyordum ama mutlu olabileceğini sanmıyorum Nina, gerçek dünyada değil, dedi sonra.

Nina, Patrick ile geri dönüyor mu?

3. sezon Nina mutlu bir şekilde Patrick'e aşık , dairesi yangında yok olduğunda ve kısa bir süre sonra babası olarak tanıdığı adamla biyolojik olarak bir akrabalığı olmadığını keşfeder. Nina ve Patrick birlikte taşınmaya karar verirler.


Nina Dobrev'in bebeği var mı?

Pazartesi günü, 32 yaşındaki Dobrev, Instagram'da Szohr'un 35 yaşındaki Gossip Girl mezunu olan 2 aylık kızıyla ilk sevimli karşılaşmasının bir dizi fotoğrafını paylaştı. memnuniyetle karşıladı 11 Ocak'ta erkek arkadaşı Brad Richardson ile. ... Diğer iki fotoğrafta Dobrev, yeni anneyi bebeğiyle vakit geçirirken yakaladı.

Billie neden Offspring'in 3. sezonunda değil?

Stewart, karakteri Billie'nin bir bebeği olmayacağına karar verildikten sonra, prodüksiyonun aşırıya kaçtığını söyledi. büyüyen bebek yumruğunu gizle üçüncü sezon çekimleri sırasında. ... Stewart, Archie'yi karşıladıktan sadece beş hafta sonra işe döndü ve filme geri dönmek için bir sorumluluk hissettiğini itiraf etti.

Nina Proudman'ın ikinci bir bebeği var mı?

Yavrular bizi duygusal bir rollercoaster'a götürdü ama harika bebek haberiyle bitirdi iki numaralı Nina için!

Mick, Billie Offspring'i aldatıyor mu?

Şimdi Billie'ye geri dönelim - Eddie Perfect tarafından oynanan Mick'te dünyanın en iyi kocasına sahipti. Bir müzisyen olan Mick, Billie'nin diğer yarısıydı ve onun asi geçmişini unutmak için çok uğraştılar. sarhoş bir gecede onu aldattı .


Darcy'yi neden Offspring'den yazdılar?

Peki Darcy neden öldü? Offspring'in senaryo yapımcısı ve baş yazarı Jonathan Gavin, news.com.au'ya verdiği demeçte, yapılması gerektiğini açıkladı. Seyircinin Nina ve Proudman ailesini en son görmesinin üzerinden iki yıl geçtiği için, büyük bir olaya ihtiyacımız olduğu hissine kapıldık. herkesi tekrar bir araya getirmek , dedi.

Offspring nerede çekiliyor?

Üretme. dizi çekiliyor Fitzroy banliyösünde Melbourne'un iç-kuzey ve Tangle'ın ortak yapımcılığını yapan John Edwards ve Imogen Banks tarafından üretildi.

Yavrularda Aslan kimdir?

Patrick Brammall (30 Mart 1976 doğumlu) Avustralyalı bir aktör ve yazardır. En çok ABC komedisi A Moody Christmas'taki Sean Moody rolüyle tanınır; Channel Ten's Offspring'in 5. Serisinde Leo Taylor olarak; ve ABC dizisi Glitch'te Çavuş James Hayes olarak.

Billie Cooper'ı aldatıyor mu?

Bu arada Billie, Brad'in dairesine girer ve büyük bir karar verir. Cooper'dan ayrılmıyor. Yine de, onun yapacağı şey onu aldatmak ve Brad'le arkasından bir ilişkisi var. Ona göre bu hiçbir şeyi değiştirmez.


Nina, Billie'ye Mick'i anlatıyor mu?

Bu arada, Billie bir yanlışı düzeltir ve sonuç olarak Mick'e olan aşkını kanıtlar. Nina, Chris'in hayatındaki diğer kadın olmakla mücadele eder. ... Neredeyse oyunun kendisi kadar şok edici olan Nina, sonunda Billie'ye ne yaptığını anlatmak için kendini toplayınca, kız kardeşinin Mick ile yeni keşfettiği aşk mutluluğunu paramparça edecek.

Nina, Thomas'la çıkıyor mu?

Gold Logie ödüllü Asher Keddie'nin canlandırdığı popüler Network Ten dizisi Nina'nın çarşamba gecesi patlayan bölümünde, yeni sevgilisi gerçeğiyle yüzleşiyor. Thomas (Ben Barrington) sadece evli değil, aynı zamanda hamile karısını aldatıyordu.

Yavruların 8. sezonu var mı?

Çok sayıda ödüllü Avustralya komedi ve drama televizyon dizisi Offspring, 2010'dan beri Ten Network'te yayınlanıyor.