Yatak örtüleri modası geçti mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Delpha Hoeger
Puan: 4.8/5(37 oy)

Yatak örtüleri. ... Yatak örtüleri hafiftir, bu nedenle yaz kullanımı için en iyisidir veya daha soğuk havalarda battaniyenin üzerinde kullanılır. Hala otellerde yatak örtüleri bulsanız da, ev kullanımı için biraz modası geçmiş .

Yatak örtüleri geri mi dönüyor?

Ama şimdi yatak örtüleri, yorganlar ve yorganlar - bir zamanlar yorganlarla dirsekli - geri dönüş yapıyorlar . Pek çok iç mimar onları benimsiyor ve Coyuchi, Parachute Home ve Hale Mercantile gibi şirketler daha fazla seçenek sunuyor.

Bir yatak örtüsünün amacı nedir?

Bir yatak örtüsü hafiftir, dekoratif yatak örtüsü sıcak havalarda tek başına veya soğuk havalarda yorgana dekoratif bir katkı olarak kullanılabilir. İlkbahar ve yaz aylarında ideal bir yatak örtüsü olan yatak örtüleri, sonbahar ve kış aylarında yatağınıza ekstra bir stil unsuru katar.Yatak takımları için en popüler renk nedir?

Bu yüzden çarşaflar için en popüler renkler beyaz, fildişi ve açık kahverengi veya bej . Bununla birlikte, lekeleri gizlemek için harika değiller. Bu nötr renkler, rahatsız edici bir çakışma veya göze batma yaratmadan diğer renklerin çoğuyla eşleşerek hemen hemen her tasarıma uyum sağlar.

Yatak örtüsü ve yorgan arasındaki fark nedir?

Yatak örtüsü, temel olarak, bir yatağın üst tabakası olarak kullanılmak üzere tasarlanmış, önceden doldurulmuş tüm yatak örtülerine verilen genel isimdir. Yorganlar, yorganlar ve yorganlar bu kategoriye girer. Çeşitli kumaşlarda hem dekoratif hem de sıcak, kalın veya daha hafif olabilirler.

Hangi Otellerin Yeni Misafirlerin Çarşaflarını Değiştirmediğine Bakın

15 ilgili soru bulundu