Yanlış yönlendirilen boyutlar küçük mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Frances Bednar
Puan: 4.5/5(31 oy)

Missguided ile ilgili tek şikayetim, boyutlandırmaları küçük ve bazen tutarsız olma eğilimindedir . Bedenlerine uymayan giysi bedenleri hakkında yakınan biri değilim, ancak ABD'de çevrimiçi bir perakendeci olduklarından (İngiltere merkezli), birçok iade ve değişim yapmak zorunda. yapılacak.

Yanlış yönlendirilmiş boyuta uygun mu?

Missguided gömlekleri, pantolonlarından daha bağışlayıcı olma eğilimindedir. Gömleklerindeki bedenler, bedenlerine çok daha uygun ve daha tutarlı . Göğüs bedenim daha küçük olsaydı, 0 Bedene sığabilirdim, ancak gömleklerinde genellikle 2 Beden giyerim. Beden 2 belime daha gevşek ve sarkık bir şekilde uyuyor.

Yanlış yönlendirilen boyutlar ABD mi yoksa İngiltere mi?

ABD'den sipariş veriyorsanız, ABD boyutları olmak !2. beden küçük sayılır mı?

Bedenler 0-2 (çok küçük) ile 14-16 (çok büyük) arasında değişir. Daha küçük boyutlar genellikle küçük , ve daha büyük bedenler genellikle kadın veya büyük beden bölümlerinde bulunur.

4 beden küçük mü

S anlamına gelir küçük Bu, çoğu markada kabaca 4 ila 6 kadın bedeni anlamına gelir.

BOYUT 4 ve BOYUT 14 YANLIŞ YÖNLENDİRİLMİŞ HAREKETTE DENEYİN| Missguided'dan aynı kıyafetleri denemek

30 ilgili soru bulundu

Missguided güvenilir bir site midir?

Kendi araştırmamızdan elde ettiğimiz bilgilere dayanarak, Missguided'ı derecelendirdik. genel olarak mümkün olan en düşük 'Kaçınıyoruz' puanı . Good On You derecelendirmeleri 100'lerce konuyu dikkate alır ve ilgili her konuyu markanın performansının bir özetinde listelemek mümkün değildir. Daha fazla bilgi için Nasıl Değerlendiriyoruz sayfamıza ve SSS'lerimize bakın.

28 inç bel ölçüsü nedir?

Ölçümlerinizi bir beden tablosuyla karşılaştırın. Örneğin, 28 inç beli ve 39 inç kalçaları olan bir kadın muhtemelen 'orta' veya bir beden 8 ABD'de.

Missguided kime aittir?

Yanlış yönlendirilmiş kurucu ve sahibi Nitin Passi şirketteki hisselerini ilk kez satmaya hazırlandığı bildiriliyor. Passi, işi genişletmeye çalışırken potansiyel yatırımcıları bulmak için Rothschild'i atadı. Girişim 100 milyon sterline kadar yükselebilir, This is Money bildirildi.

Missguided kıyafetlerini nereden alıyor?

Missguided, Türkiye'de canlı, etik, yerli üretim bir üretim üssü yaratma çabalarının öncüsü olmaya kararlıdır. Leicester .


Beden küçük kaç yaşında?

Örneğin, erkek çocuklar için Small beden önerilir 6-8 yaş 22-26 inç göğüs ölçüsü ve 42-55 pound ağırlığında.

Bir kızın boyu ne kadar küçük?

Bedene Göre Çocuk Giysileri Satın Alın:

Küçük Kız Giysileri ( 4 Numara - Küçük ) Küçük Kız Çocuk Giysileri (5 Beden - Orta) Küçük Kız Çocuk Giysileri (6 Beden - Büyük Boy)

14 beden obez sayılır mı?

BMI 18.5-25 arasında olanlar sağlıklı kilo olarak kabul edilir. Numaranız 25 ile 30 arasındaysa fazla kilolu sayılırsınız ve 30'un üzerine çıkarsa obez sayılırsın . ... BMI'si 18,5'in altında olan herkes zayıf olarak kabul edilir ve bağışıklık sistemi sorunları, kırılgan kemikler ve kısırlık riski altındadır.