Yabancı şeylerde hopper ölür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Malachi Heaney
Puan: 4.6/5(32 oy)

Hopper görünüşte kendini feda ettikten sonra öldürüldü. Stranger Things 3 finali, ancak ilk Stranger Things 4 teaser, bir şekilde hayatta kaldığını ve şimdi Rusya'da bir mahkum olduğunu ortaya koydu.

Hopper, Stranger Things'in 4. Sezonunda mı?

David Harbour, Hawkins'in polis şefi olan karakteri Chief Hopper'ın, Stranger Things 4. sezonda geri dönecek Yüzüklerin Efendisi'nden Gri Gandalf tarzında.

Hopper ölür mü?

'Stranger Things', sevilen polis şefi Jim Hopper'ın Ters Kapıyı yeniden kapatma çabası sırasında öldüğüne inanan karakterler topluluğunu terk etti. ... Şimdi, Netflix, Hopper'ın hayatta ve iyi olduğunu resmen onayladı , ancak Rusya'da esir tutuluyor.Hopper Stranger Things'de öldü mü?

'Stranger Things'in üçüncü sezonu, David Harbour'ın canlandırdığı Hopper'ın, özverili bir hareketle ölmüştü . Hayatta kalmasına işaret eden pek çok ipucu vardı, ancak Harbour, gösteri yayınlandıktan sonra yapılan röportajlarda karakterinin 'ölümü' ile birlikte oynadı.

Stranger Things'de on bir ölüyor mu?

Onbir, Upside Down'a erişir ve Will'in hayatta olduğunu doğrular . ... Upside Down'dan gelen canavar onların boyutlarına girer ve Eleven görünüşe göre yaratığı yok etmek ve arkadaşlarını kurtarmak için kendini feda eder.

Kendi Şovunda Ellen Degeneres'e Hakaret Eden Ünlüler

36 ilgili soru bulundu