yıpranmış aşınma kanada'ya gönderiliyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jadyn Oberbrunner
Puan: 4.2/5(27 oy)

Bunu yakın zamanda yaşadıysanız, hayal kırıklığına uğramayın. mevcut seçenekler var sipariş edilen ürünleri göndermenize izin verecek Worn Wear gibi e-ticaret mağazalarından Kanada'daki ev veya ofis adresinize.

Patagonia com Kanada'ya kargo gönderiyor mu?

münhasıran Kanada içinde gemiler . Çoğu sipariş 2-5 iş günü içinde işlenecektir (Kanada tatilleri hariç). Purolator Ground tarafından gönderiyoruz ve 100 doların üzerindeki tüm siparişlerde ÜCRETSİZ Nakliye sunuyoruz.

Patagonya Kanada'ya gemi göndermiyor mu?

Şu anda, ABD Dağıtım Merkezimizden tüm ülkelere gönderim yapmıyoruz . Aşağıdaki ülkelerden birindeyseniz, ana sitenizi ziyaret etmek için lütfen ülke adını tıklayın: Arjantin, Avustralya, Kanada, Şili, Çin, Ekvador, Hong Kong, Yeni Zelanda, Peru, Güney Kore, Tayvan.Patagonya yıpranmış aşınma yıkanır mı?

Takas edilen ve kullanılmaya devam edecek durumda olan ürünler yıkanıp tamir edilecektir. ve ardından Worn Wear web sitesinde önemli ölçüde daha düşük bir fiyata yeniden satıldı. Tasarruf edilemeyen ürünler geri dönüşüme gönderilecek.

Patagonia yıpranmış giyim nedir?

Aşınmış Giyim (şimdiki değeri) Patagonya'nın teçhizatı oyunda tutmak için merkezi . Kullanılmış Patagonya ekipmanlarını çevrimiçi olarak ve belirli mağazalarda satıyoruz, artık kullanmadığınız Patagonya ürünleri için takas kredisi sunuyoruz, DIY onarım ve bakımı için çevrimiçi kılavuzlar paylaşıyoruz ve kullanım ömürlerinin sonunda giysileri geri dönüştürüyoruz.

Aşınmış Aşınma Nasıl Çalışır?

18 ilgili soru bulundu

Sahte bir Patagonya'yı nasıl anlarsınız?

Gerçek bir Patagonya Ceketi gibi göründüğünden emin olun

  1. Amblem. Ceketinizin üzerindeki logo, Patagonia'nın web sitesindeki fotoğraflardaki ceketlerin üzerindeki logo ile tam olarak aynı yerde olmalıdır. ...
  2. Fermuarlar. Bazen sahte teçhizat satıcıları ceketlerinde yanlış fermuar kulpları kullanırlar. ...
  3. Fermuarlı garajlar.

Tüm Patagonya etiketlerinde yıpranmış aşınma yazıyor mu?

Tüm etiketlerimizin üzerinde Aşınmış Aşınma basılıdır , ama bu onların giyildiği anlamına gelmez. Bunu etiketlerimize ekleyerek, müşterilerimize Patagonya ürünlerini yeni bir ürüne dönüştürülmeleri veya Yıpranmış Aşınma programımız aracılığıyla yeniden satılmaları için bize geri gönderebileceklerini hatırlatıyoruz.

Patagonia yıpranmış gemiyi ne kadar hızlı aşındırır?

1-2 iş günü içinde kargoya verilir . Yukarıdaki uluslararası konumlara teslim edilmek üzere ABD web sitemize verilen tüm siparişler için, siparişiniz şu adresten UPS Worldwide Expedited kullanılarak gönderilecektir: Patagonia, 8550 White Fir St., Reno, NV, 89523, Amerika Birleşik Devletleri.

Patagonya iyi bir marka mı?

biz verdik Patagonya genel notu 'İyi' , kendi araştırmamıza dayanarak. Bu marka, sürdürülebilirliği her alanda zorlayarak kendi belirlediği standartları karşılıyor.


Aşınmış aşınmayı Patagonya'ya iade edebilir miyim?

Yalnızca, Aşınmış Aşınma programı yönergeleri dahilinde olan, işlevsel olarak kullanılmış giysiler için bir kredi veriyoruz ve Aldığımız hiçbir ürünü herhangi bir nedenle müşteriye iade etmiyoruz .

Patagonya'yı mağazaya sipariş edebilir misin?

siparişler Patagonia.com'da çevrimiçi olarak yerleştirildi . Bir ürün teslim alınabiliyorsa, ürün sayfasında bir renk ve beden seçtikten sonra Mağazadan Teslim Al'ı seçebilirsiniz.

Patagonya kaç ülkeye satış yapıyor?

Ventura, California, U.S. Patagonia, Inc., outdoor kıyafetleri pazarlayan ve satan bir Amerikan giyim şirketidir. Şirket, 1973 yılında Yvon Chouinard tarafından kuruldu ve merkezi Ventura, California'da bulunuyor. Yüzlerce mağazası var 10+ ülke 5 kıtada ve 16 ülkedeki fabrikalarda.

Patagonya'nın hangi ülkelerde mağazası var?

içinde ofislere sahibiz ve bu ofisleri işletiyoruz. ABD, Hollanda, Japonya, Güney Kore, Avustralya, Şili ve Arjantin . Ayrıca, ABD'deki ve deniz aşırı ülkelerdeki fabrikalardan mal aldığımız tesislerimiz olmak üzere iki dağıtım merkezi ve dünya çapında 70'den fazla Patagonya mağazası işletiyoruz.


Patagonya kıyafetleri nerede yapılır?

Ürünlerimizi tüm dünyada yapıyoruz, Çin dahil haklı ve haklı olarak her türlü eksiklikten dolayı eleştirilmiştir. Çin bu konuda yalnız değil. Çalıştığımız diğer bazı ülkelerde de çevreyi ve işçi haklarını koruma konusunda zayıf ila karma kayıtlar var.

Patagonya'ya iadeler ücretsiz mi?

İade ve Onarımlar

Bir şey sizin için çalışmıyorsa, yardım etmek istiyoruz. C sabit oranlı bir ücret karşılığında hem mevcut sezon hem de indirimli ürünler için iadeleri kabul ediyoruz. 19 dolar .

Patagonya nerelerde popüler?

Patagonya yayılması Arjantin ve Şili arasında ve Güney Amerika'nın en güney bölgesidir. Arjantin Patagonya, Neuquen, Rio Negro, Chubut, Santa Cruz ve Tierra del Fuego eyaletlerini içerir.

Patagonya neden kötü?

2015 yılında, Patagonya Greenpeace'den eleştiri aldı. Toksik kimyasallar markanın giyim malzemesi içinde bulundu. Toksik içerikli su geçirmez malzemeler sadece flora ve faunaya değil, insanlara da zararlıdır. Ne yazık ki, Patagonia'nın ürünlerindeki tek endişe kimyasallar değildir.


Patagonia üst düzey bir marka mı?

Outdoor spor giyim denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Patagonia için de bugün aynı şeyi yapmanın zamanı geldi. Ana odağımız olan çok sayıda çok yönlü ceket tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleri ile markanın bu kadar itibarlı olmasına şaşmamalı.

Patagonya'da hiç ücretsiz kargo var mı?

patagonya'nın ücretsiz kargo

Patagonya, 75 $ ve üzeri siparişler için ücretsiz kargo sunuyor . ... Daha düşük nakliye ücreti için Patagonya kupon kodu da kullanabilirsiniz.

Patagonya'nın siparişleri işleme koyması ne kadar sürer?

En doğru bilgi için lütfen COVID-19 güncellememizi okuyun. Siparişler genellikle paketlenir ve gönderilir 5 takvim günü içinde . Not: İndirim etkinlikleri ve tatil sezonu sırasında, sevkiyatınızı geciktirebilecek şekilde birikiyoruz. Transit süresi iş günü olarak ölçülür.

Patagonya neden Patagonya olarak adlandırılıyor?

Patagonya adı patagon kelimesinden gelir . Magellan bu terimi 1520'de, keşif gezisinin dev olduğunu düşündüğü bölgenin yerli kabilelerini tanımlamak için kullandı. Patagonlar olarak adlandırdığı insanların şimdi, zamanın Avrupalılarından daha uzun olma eğiliminde olan Tehuelche olduğuna inanılıyor.


Patagonya ceketleri kalıcı mı?

Patagonya Ürünleri Uzun Süre Dayanıklıdır

dayanıklılık her Patagonia ürününün tasarım ve üretiminde temel bir önceliktir. Patagonya giyim ve giyim ürünleri rekabette daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle uzun vadede yıpranmış teçhizatı değiştirmek için mağazaya çok fazla gitmeniz gerekmez.