Xbox'ın platin kupaları var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Amira Bayer
Puan: 4.9/5(71 oy)

Xbox başarılarının hepsini kazanmak için bir ödülü yok , PlayStation 4'ün Platin ödülü gibi, ancak Gamerscore, arkadaşlarınızın ilerlemenizi görmesi için basit ve anlaşılması kolay bir sistemdir.

Platin kupalar için bir şey alıyor musun?

Kupa kazandıkça, kupa seviyenizde bir artış göreceksiniz. Bu, hem kazandığınız kupa sayısına hem de belirli kupa türleriyle ilişkili puanlara göre belirlenen bir sıralamadır: Bronz bir kupa için 15, gümüş için 30, altın için 90 ve platin için 300 (platin kupalar ...

Xbox'ta kupalara ne denir?

Video oyunlarının tabiriyle, bazen bir kupa olarak da bilinen bir başarı, rozet, ilerleme, ödül, damga, madalya, meydan okuma, cheevo veya oyun başarısı, oyunun parametrelerinin dışında tanımlanan bir meta hedeftir.Xbox için Platin nedir?

Platinum Hits, şu ifadelere atıfta bulunmak için kullanılan bir terimdir: Microsoft tarafından piyasaya sürüldükten sonraki dokuz ay içinde platformda önemli miktarda satıldığı düşünülen bir dizi seçkin Xbox oyunu , ve orijinal MSRP'lerinden daha yeni, daha düşük bir fiyata, genellikle 19,99 $'a düştü, ancak çoklu oyun paketleri ...

Platinum kupaları almak zor mu?

Ne kadar üzücü olsa da, bazı platin kupaları zamanla elde etmek kelimenin tam anlamıyla imkansız hale gelir .

PS4 ve Xbox One - Kupalar ve Başarılar (Playstation 4 ve Xbox One Ultimate Breakdown)

25 ilgili soru bulundu

PS5'te platin kupa aldığınızda ne olur?

Sony'nin en yeni sisteminin her sahibinin sahip olması gereken bir PS5 platin ödülü varsa, Astro'nun Oyun Odası . Oyun, esasen, oyuncuların DualSense'in uyarlanabilir tetikleyicilerini, dokunsal geri bildirimlerini ve diğer özelliklerini gösteren çeşitli platform seviyelerinde sevimli küçük Astro'ya rehberlik ettiği konsol için ücretsiz bir teknoloji demosu.

PS4'te en çok kupa kimde?

Toplamda kazanılan en fazla PlayStation kupası 106.604'tür ve Kenji Ito aka'ikemenzi' (Japonya) , 27 Kasım 2020'de doğrulandı. Toplam kayıt PSN-Profiles.com'dan alınmıştır.

PS4'teki en nadir başarı nedir?

En nadir Kupalarınız nelerdir?
...
KuleGüz Yükselişi

 • Battle Stenography (Gümüş): Versus Mode'da her ödülü kazanın.
 • Massive Mythology (Bronz): 20.000 tur Versus Mode oynayın.*
 • Tall Tales (Bronz): 1.000 tur Versus Mode oynayın.*
 • Thief's Badge (Bronz): Deneme Modunda 30 elmas kez geç.

Astros oyun odasının platin olması zor mu?

ASTRO'nun PLAYROOM ADD-ON DLC'si. Bu DLC kupaları platine gerek yok . Bunlar sadece %100 tamamlama için çok hızlı ekstra kupalardır. Hepsi çok kolay.

Bugsnax platin almak ne kadar sürer?

Bu platin her yerde elde edilebilir 15-20 saat arası Oyunda ne kadar hızlı veya yavaş ilerlediğinize bağlı olarak, ancak özellikle seçim yapmak için zorluk olmadığı için hiçbir şey çok karmaşık olmayacak. Tüm kupaları alın. 100 benzersiz Bugsnax türü yakalayın. Tüm yan görevleri tamamlayın.

PS5 platin nedir?

Uzun zamandır beklenen PS5 şimdi satın alınabilir lüks Platin Kaplama bitirmek . Her modelden/kaplamadan sadece 250 adet olacak, bir kez yok olup gidecekler! Yepyeni İkonik Özelleştirilmiş Sony Playstation 5 serisi burada ve şimdi 3 farklı sınırlı sayıda lüks kaplamalı kaplamada mevcuttur.

Tüm zamanların en zor oyunu nedir?

En zor 10 oyun

 • Karşı. ...
 • Büyük Adam 9. ...
 • İngiliz anahtarı. ...
 • 1001 Spike. ...
 • Dota2....
 • Zelda II: Bağlantının Macerası. Zelda II, Zelda serisinin kara koyunudur. ...
 • Super Mario Bros.: Kayıp Seviyeler. Çok zor bir oyun, Japonya dışında piyasaya sürülmedi. ...
 • Hayaletler ve Goblinler. Ghosts 'n Goblins en hardcore oyuncular içindir.

Platinum ne kadar zor?

Platin sert bir metal değildir. Bu MOHs sertlik ölçeğinde 4 – 4.5 . Bu, olduğundan daha sert bir şey tarafından çizilebileceği anlamına gelir. ... Bu, tırnağınızla aynı sertlikte.

bo3 platin olmak zor mu?

Yalnızca çok oyunculudan bahsetmişken (bir zombi oyuncusu değil ama bir noktada olacak) zor kupalar değil . Zorluklar en çok zaman alan bölümlerdir, Kariyer, Uzman Silahlar ve Oyun Kahramanları sekmeleri yapılmalıdır ancak MP hayranıysanız fena değil.

Bugsnax'ı platinlemek zor mu?

Bugsnax süper uzun bir oyun değil, ne de çok zor , bu yüzden Platinum Trophy'yi elde etmek çok zor değil. Sadece hikayede ilerleyerek, 'Everybody Gets One', 'Gone Gone' ve 'Know Thy Neighbor' gibi bir avuç Kupa kazanacaksınız.

Bugsnax'ta geri dönüşü olmayan bir nokta var mı?

Oyunu tamamladığınızda ve krediler yuvarlandığında, ana menüye geri döneceksiniz. Oyunu Yükle ekranından kaydettiğiniz kaydı seçerseniz, o noktadan önce sizi tekrar yükleyecektir. iade yok Böylece Bugsnax'ı yakalamaya devam edebilir, yan görevleri tamamlayabilir ve eksik Kupaları kazanabilirsiniz.

Platin beton Genie ne kadar sürer?

oyun seni alacak yaklaşık 6 ila 8 saat Daha sonra ne kadar temizleme yapmanız gerektiğine bağlı olarak tamamlamak için ve kaçırılabilir kupalar yok. Hikayenin bir parçası olarak kazanılmayanlar oyun sonrası veya serbest boyama modunda toplanabilir.

Astro'nun oyun odasından nasıl 100 alırsın?

En geriye gidin ve bir Gacha Mini Oyununu etkinleştirmek için kırmızı düğmeye basın. 100 jeton için, sen' kadranı çevirip bir kapsül alacağım . Bu kapsüller para, PS Labo odası için bir diorama veya 10 eserden veya 28 yapboz parçasından birini içerebilir. Hepsini almak için kadranı yaklaşık 70 kez çevirmeniz gerekecek.

Astro'nun oyun odasını silebilir miyim?

Astro'nun Oyun Odası'nı istediğiniz zaman PS5'inizden silebilirsiniz. Kaldırmak için, oyunun simgesinin üzerine gelin, Seçenekler düğmesine basın ve Sil'i seçin . Endişelenmeyin, otomatik olarak Oyun Kitaplığınıza eklenecektir ve böylece istediğiniz zaman yeniden indirebileceksiniz.

Little Nightmares 2'nin platin ödülü olacak mı?

Little Nightmares 2, Orijinaldeki Hatayı Düzeltiyor ve Platin Kupa İle Geliyor. Little Nightmares 2 yarın çıkacak, oyunun ödül listesi az önce yayınlandı ve kabus macerasının ortaya çıktığını ortaya çıkardı. gerçekten bir Platinum Trophy var mı elinizi çabuk tutmanız için.

Platinum Spider Man ps4 ne kadar zor?

Tabii ki, birkaç faktör Örümcek Adam'a hafif bir avantaj sağlıyor. Birincisi, elde etmesi oldukça kolay bir platin; Kupa merkezli hayran sitesi Playstation Trophies'daki çoğu kullanıcı, 10 üzerinden 2 ile 3 arasında oyun platin zorluk açısından.