x16 gerçek bir silah mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rey Deckow
Puan: 4.1/5(36 oy)

21 – X16Her ne kadar bronz çerçeve ve oyun içi takma ad olan X16 ile bunun Glock 19X olacağını düşünürdünüz, ama öyle değil. Glock tabanca kesinlikle bir Glock 21'dir, çünkü . 45 Otomatik rollmark, slaytta açıkça görülebilir.

X16 gerçek hayatta hangi silahtır?

21 . Glock 21 oyun içinde 'X16' olarak görünür. Bronz bir çerçeveye sahiptir ve slayt uygun '. 45 Auto 'işaretleri, ancak Glock logosunun yerini hayali 'XRK Texas'ınki almıştır.

X16 iyi bir silah mı?

X16 tabanca kesinlikle Modern Warfare'de donatılacak en güçlü ikincil silahlardan biri . ... Küçük boyutuna rağmen X16 tabanca, Modern Warfare'in 5. Sezonunda kesinlikle seçilebilecek en güçlü tabancalardan biridir.Gerçek hayatta Oden silahı nedir?

ShAK-12 , orijinal olarak ASh-12.7 adı altında (АШ-12.7, 'Автомат штурмовой 12.7мм' veya 'otomatik saldırı 12.7mm' anlamına gelir) savaş tüfeği, TsKIB SOO ('Central Design and KBP Enstrümanının bir yan kuruluşu olan Spor ve Av Silahları Araştırma Bürosu ...

Kilo 141 gerçek bir silah mı?

Kilo 141 aynı zamanda Heckler & Koch tarafından üretilen gerçek hayattaki bir silaha dayanmaktadır. HK 433 olarak bilinir. İlginç bir şekilde, bu nispeten yeni bir silahtır ve onu oyuna daha modern eklemelerden biri yapar.

Call Of Duty Gerçek Hayat Guns...X16 'Glock'

42 ilgili soru bulundu

Oden iyi bir silah mı?

Oden, Call of Duty: Modern Warfare'deki en çok yönlü silah olmayabilir, ancak kesinlikle en güçlüsüdür . Doğrulukla, bir Oden ile kafa kafaya gelen rakipler nadiren hayatta kalır.

X16 iyi Warzone mı?

Warzone'da M19 gibi seçebileceğiniz çok sayıda harika ikincil silah var ve X16 en iyi en güçlülerden biridir , özellikle doğru kurulumla.

Hangisi daha iyi X16 veya M19?

X16, iyi bir hassasiyete ve üst gövdeye 3 atışlık bir öldürmeye sahip sağlam, hafif bir tabancadır. Bu silah, 1911 ile tamamen aynı hasar profiline sahip ve M19 , ancak süper hızlı hareket istatistikleri ve saygın menzil kombinasyonu sayesinde tercih ediyoruz.

X16 için maksimum seviye nedir?

X16, 1. seviyede kullanılabilir bir ikincil silah olarak mevcuttur ve maksimum silah seviyesine sahiptir. 34 / 34 . 26'ya kadar artırılabilen 13 yuvarlak bir dergiye sahiptir.


MK2, savaş alanında tek seferlik mi?

MK2 Karabina, Modern Warfare'de garantili 2 vuruşlu öldürme olan bir manivelalı nişancı tüfeğidir. ... Belden yukarı vururken, tek vuruşta öldürme Bu nedenle, Modern Warfare'de bu silahla başarılı olmanın anahtarı doğruluktur.

HDR gerçek bir keskin nişancı mı?

HDR bir VLK cıvatalı keskin nişancı tüfeği Call of Duty: Modern Warfare'de yer aldı.

M13 hangi silahtan sonra modellenmiştir?

SIG MCX, SIG Sauer tarafından tasarlanan ve üretilen, hem seçici ateşli hem de yalnızca yarı otomatik modellerde üretilen bir ateşli silah ailesidir ve önceki SIG MPX hafif makineli tüfekten miras alınan kısa stroklu bir gaz piston sistemine sahiptir.

HDR gerçek bir silah mı?

Bu Urzikistan'dan hayali bir silah . HDR, Steyr Scout'un daha modern bir versiyonuna benziyor.


Cod gerçek silah isimleri kullanıyor mu?

Call of Duty gibi şiddetli birinci şahıs nişancı oyunları, önde gelen video oyunu yayıncılarının ekmek ve tereyağıdır ve özgünlük, ancak bunların tümünü gerektirir. marka silahlar . ... Video oyununda kullanılan belirli bir silah markasının tanıtımını yapıyor, dedi Brad J.

Call of Duty gerçek silahlar kullanıyor mu?

Call of Duty Modern Warfare'de bir sürü yeni ve eski silah var. Yukarıda listelendiği gibi bazı harika silahları var ve ayrıca yenilik olarak daha iyi kullanılan bazı silahları var. IE DP 12 ve Desert Eagle. Günün sonunda, bu bir video oyunu ve gerçek hayat değil .

Warzone'da tabanca kullanmalı mıyım?

Call of Duty Warzone'da tabanca kullanmak, ikincil silahları boşa harcamak için iyi bir yol gibi görünüyor, ancak en iyi Warzone tabancaları, bir av tüfeğinin veya SMG'nin yerini alın ve size bir Perk yuvası kazandırın . Doğru ataşmanlarla donatılan bu tabancalar, özellikle Akimbo avantajını tercih ederseniz, herhangi bir yapı için güçlü bir tamamlayıcıdır.

Şu anda warzone'daki en iyi AR nedir?

Warzone'daki en iyi saldırı tüfeği

 • VAL OLARAK.
 • Kilo 141.
 • AN-94.
 • Oden.
 • FN Skar.
 • FAL.
 • FR 5.56.
 • M13.


Warzone'daki en güçlü tabanca nedir?

A-Katmanı. . 50 GS tüm Warzone Sezon 5'teki en sert tabancadır. Hafif tetik, 10 mermi şarjör ve tam dolu eklentilerle donatıldığında, bu silah tam zırhlı bir rakibi yakın mesafeden dört atışta göğsüne indirebilir ve herhangi bir aralıkta altı atışta maksimuma çıkar.

M13 savaş alanında iyi mi?

Warzone'daki M13 bir mükemmel yakın orta menzilli silah . ... Warzone'da M13 için oynayabileceğiniz pek çok özelleştirme seçeneği var. Belirli namlu, namlu altı ve arka tutuş seçenekleri, nişan alma hızınızı önemli ölçüde artıracak ve M13'ü yakın mesafe dövüşlerinde mükemmel bir rakip haline getirecektir.

En iyi MP7 yüklemesi nedir?

En iyi Warzone MP7 yükleme ekleri

 • Namlu: Monolitik Bastırıcı.
 • Namlu: FSS Keşfi.
 • Underbarrel: Korucu Foregrip.
 • Mühimmat: 60 Yuvarlak Mag.
 • Lazer: Tac Lazer.

M4A1 iyi bir savaş alanı mı?

bu M4A1, Warzone Sezonunda yavaş yavaş uygun bir seçenek haline geliyor 5, battle royale için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor: isabetlilik, menzil, hızlı atış hızı ve 60 mermilik bir şarjör takma potansiyeli. Verdansk'taki oyuncu sayısı göz önüne alındığında, kendinizi olabildiğince çok mermi ile donatmak isteyeceksiniz.


Oden'i warzone'da kullanmalı mıyım?

Düşük atış hızına ancak ciddi hasara sahip olan Oden, sağlam bir silah seçimi Warzone 4. Sezon'da kullanmak için ... Yine de Oden, mermi başına hasara ateş hızına göre öncelik vererek, düşmanların zırhını herhangi bir mesafeden patlatmasına izin veriyor.

Oden için en iyi yükleme nedir?

En iyi Warzone Oden yüklemesi:

 • Monolitik Bastırıcı.
 • Oden Fabrikası 810mm.
 • Taç Lazer.
 • El çabukluğu.
 • Noktalı Tutma Bandı.

Oden'in kaç mermisi var?

30 Round Mags (ODEN) İstatistikleri ve Genel Bakış

Yüksek kapasiteli dergiler 30 mermi orta ağırlık artışı ile 12.7x55mm mühimmat.