Wolverine luke kafesini kesebilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Stephen Ullrich
Puan: 4.1/5(29 oy)

Wolverine'in pençeleri her şeyi kesebilir . Luke Cage çelik gibi sert bir cilde sahiptir, yenilmez değildir. Wolverine, What If'de Hulk'un kafasını kesti. Yani evet, Wolverine kazanacaktı.

Luke Cage'in zayıf noktası nedir?

Luke Cage'i vuramazsınız - mermiler hemen üzerinden seker. ... Luke Cage'in fiziksel zayıf noktalarından biri şu olabilir: onun gözleri . Jessica'nın tüfek patlamasından sağ kurtuldu çünkü Claire Temple fazla beyin sıvısını boşaltmak için gözünden bir IV iğnesi sokabildi.

Wolverine, Kaptan Amerika'nın kalkanını kesebilir mi?

Çizgi romanlar farklı bir hikaye anlattı: Wolverine'in pençelerinden gelen şiddetli kesikler ve darbeler çoğu süper kötüyü ve süper mutantı yenebilir, ancak çoğu zaman Captain America'nınkini geçemezler. güvenilir kalkan En iyi ihtimalle, yüzey boyasının bir kısmını kazıyarak.Wolverine'in pençeleri dev heykeli kesebilir mi?

Wolverine'in pençeleri o kadar ölümcül ki, bir zamanlar vücudu delinmez organik metalden yapılmış dev heykeli dümdüz kesmeyi başardılar. Wolverine'in adamantium pençeleri hemen hemen her şeyi kesebilir .

Wolverine şeyi kesebilir mi?

Wolverine'nin adamantium pençeleri hemen hemen her şeyi dilimleyebilmeleriyle ünlüdürler. Geçmişte Logan, katı çeliği, çok sayıda zırhlı askeri ve sayısız hapishaneyi parçalayarak X-Men'i birkaç zorlu sıyrıktan kurtardı.

Wolverine VS Luke Kafesi | Kim kazanır?

24 ilgili soru bulundu

Wolverine, Hulk'u kesebilir mi?

Wolverine yaptığı işte en iyisidir. ... Adamantium pençeleri, Marvel Evreninde Hulk'un derisini sürekli olarak delebilen birkaç silahtan biri ve Wolverine, Hulk'un kafasına gitmekte hiç sorun yaşamıyor. Aslında, eğer ona gelirse, Wolverine, Hulk'un kafasını kesebilir , Hulk'u bir kez ve herkes için sona erdirmek.

Kim daha güçlü The Thing mi Hulk mu?

Büyüyen öfkesi olmasa bile, Hulk, The Thing'den daha güçlü başlıyor . Yani güç, dayanıklılık ve atletizmin hepsi Hulk'a gidecekti. ... Hulk muhtemelen Marvel evrenindeki en güçlü karakterdir. Bununla birlikte, büyü ve diğer yabancı güçler onu yenebilir, bu yüzden o hiçbir şekilde yenilmez değildir.

Juggernaut, Colossus'tan daha mı güçlü?

yani süre Juggernaut çok daha güçlü Colossus, Cyttorak'ı gücünü devretmeye ikna edebilir, hatta Cain Marko'nun Cyttorak ile bağlantısını kesebilirdi. ... Colossus hala güçlü bir mutant olurdu.

Wolverine'in kemik pençeleri keskin mi?

Wolverine, kemik pençeler olarak, doğal silahlarını tıpkı hayvanların yaptığı gibi - basit kullanım yoluyla keskinleştirebilirdi. ... Yine de, adamantium pençeleri jilet gibi keskin ve nadiren bilemeye ihtiyaç duyan bıçaklar olarak görünürler.

Wolverine, Juggernaut'u kesebilir mi?

Daha yaygın olarak Juggernaut olarak bilinen Cain Marko, ilk olarak The X-Men #12'de göründü. ... Ancak Juggernaut, Colossus'u bir duvardan atarak karşılık verince, Wolverine hamlesini yapmaya karar verir. O pençelerini kınından çıkarır ve kesmeye çalışır büyük kötü adam aracılığıyla. Adamantium pençeleri diş bile göstermiyor.

Wolverine, Thanos'u yenebilir mi?

5 Wolverine'in Dayanıklılık Daha Uzun Sürer Thanos

Sonsuzluk Eldiveni olmasa bile Thanos, düşmanlarını ikiye bölecek güce sahip. Wolverine ile dövüşmenin sorunu, ikiye bölünebilmesi ama hayatta kalması ve yaralarını saniyeler içinde iyileştirmesidir.

En zayıf intikamcı kim?

En zayıf intikamcı kim?

 • 3 En Zayıf: Kış Askeri.
 • 4 En Güçlü: Vizyon. …
 • 5 En Zayıf: Şahin. …
 • 6 En Güçlü: Scarlet Witch. …
 • 7 En Zayıf: Kara Dul. …
 • 8 En Güçlü: Doktor Strange. …
 • 9 En Zayıf: Hawkeye. …
 • En Güçlü 10: Kaptan Marvel. …

Thor, Wolverine'i yenebilir mi?

Thor, ikisi arasında kolayca daha güçlü olsa da, kendini Wolverine'in hızına ve çevikliğine ayak uyduramaz . Mutant, Asgardlı'ya birkaç vuruş yapabilir - kan çeker - ve hatta altı adamantium pençesinin tamamıyla onu sırtından geçirerek üzerine tam bir sıçrama yapar.

Luke Cage, Kaptan Amerika'dan daha mı güçlü?

Kap kavgada kazanır ama Luke daha güçlü . Kafes, normal Asgardian istatistikleri olan 10 ila 25 ton kaldırabilir, kapak ise 800 Ibs'yi en fazla 1 veya 2 tona kaldırabilir. Artı kafes neredeyse kırılmaz bir cilde ve iyileştirici bir faktöre sahiptir, eğer şapka çevreyi ona yardım etmek için kullanmadıkça, doğrudan bir dövüşte şapka kaybeder.

Luke Cage'i kim yenebilir?

Luke Cage'den Daha Güçlü 15 Marvel Süper Kahramanı

 1. 1 Nöbetçi. Milyonlarca patlayan güneşin gücüne sahip Sentry, kelimenin tam anlamıyla bir tanrının gücüne sahip bir ölümlüdür.
 2. 2 Hulk. Hulk, sınırsız fiziksel güç potansiyeline sahiptir. ...
 3. 3 Kızıl Hulk. ...
 4. 4 Thor. ...
 5. 5 Ares. ...
 6. 6 A-Bomba. ...
 7. 7 Namor. ...
 8. 8 Dev. ...

Luke Cage'in iyileştirici bir faktörü var mı?

Hızlandırılmış İyileştirme Faktörü: Luke'un dokunulmazlığı genellikle onu hasarlardan korumak için yeterlidir. Ancak, yaralanırsa, Luke'un yaralanma veya travmadan kurtulma süresi geleneksel olarak sıradan bir insanın üçte biri . Bu yetenek, en sıkıcı dövüşlerinden sonra bile nadiren tıbbi müdahaleye ihtiyaç duymasına izin verir.

Adamantium veya Vibranium daha mı güçlü?

Adamantium vibranyumdan daha güçlüdür . Vibranyumun başka özellikleri vardı. ... Nadiren adı geçen bu metal, daha popüler olan iki kuzeninden daha az kullanılmaktadır, ancak ana akım çizgi romanlarda Adamantium'dan daha güçlü olduğunu zaten kanıtlamış ve MCU'da da varlığını hissettirmiş olabilir.

Wolverine'in pençelerini kim kırdı?

Scott Summers Logan hala adamantium'unu alırken, Apocalypse için çalışmaya başladı (Bay Sinister aracılığıyla). Ancak ikisi arasındaki bir savaşta, Summers'ın optik patlamaları Logan'ın adamantium kaplı elini yok etmek için yeterliydi.

Deadpool ölümsüz mü?

Deadpool etkili bir şekilde ölümsüzdür birkaç kez ölmüş olmasına rağmen. Yeni X-Force onunla karşılaştığında 800 yıl sonra hala hayattadır. Buna ek olarak, Thanos bir keresinde Deadpool'un 'kendini hayatla lanetlenmiş olarak gör!'

Kim bir Juggernaut'tan daha güçlüdür?

Gerçekte, Juggernaut sihir olmadan neredeyse durdurulamaz, ancak Hulk Juggernaut'tan daha güçlüdür. Bu nedenle, heyecanlı bir mücadele için yapar. Ve her zaman yakın bir savaş olacak olsa da, Hulk Juggernaut'u yener.

Juggernaut'tan daha güçlü kim var?

Hulk, Jade Giant'ın BÜYÜK bir vuruş sayesinde kazanmasıyla Marvel'in en güçlü iki kahramanı arasındaki destansı bir savaşta Juggernaut'u ele alıyor.

Juggernaut, Thanos'u yenebilir mi?

Hulk'a karşı kayıtlarına ve genel taktik üstünlüğüne dayanarak, Thanos, Juggernaut'a karşı bir savaşta neredeyse kesinlikle kazanırdı. .

Şey ölümsüz mü?

Future Foundation programı tarafından üretilen güçlü bir serum, süper kahraman Ben Grimm'e, diğer adıyla The Thing'e ölümsüzlük verir, ancak aşırı bir fiyata. Marvel'in her zaman sevilen, mavi gözlü Şey'i, bir canavarın vücudunda klasik bir sıradan kahramandır.

Hulk veya Godzilla'yı kim kazanırdı?

1 Godzilla Yenemedi: Hulk

Hulk, potansiyel güç seviyeleri nedeniyle çok daha büyük rakibine karşı kazanır. Hulk ne kadar çıldırırsa, Hulk o kadar güçlenir ve gücünün sonsuz olma potansiyeli vardır. Godzilla'ya karşı büyük bir nakavt yumruk atması an meselesi olacaktı.

Hulk veya Wolverine'i kim kazanırdı?

arasındaki mücadele devam ederken Hulk ve Wolverine yakın biri . Hulk'un hala Wolverine üzerinde bir üstünlüğü var. İyileştirme faktörü Wolverine'den daha üstün. Çizgi romanlarda Hulk, adamantium iskeletiyle birlikte wolverine'i defalarca parçaladı.