Allstate düet reklamında kimler var?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Susan Rücker
Puan: 4.2/5(72 oy)

Oyuncu Devere Rogers, 28 ve Atlanta'dan, Allstate'in Duet reklamında şanslı sürücüyü oynuyor.

Allstate düet reklamındaki oyuncu kimdir?

Dave Rogers 2021 Super Bowl'da yayınlanan 30 saniyelik bir reklamda çölde zum yapan ve Pet Shop Boys'a şarkı söyleyen bir Allstate müşterisini canlandıran 28 yaşındaki Atlanta'lı bir aktör.

Yeni Allstate Commercial 2021'de kimler var?

tarafından seslendirilen reklam Alicia Keys , arka planda eğlenceli, havalı ve havalı bir enstrümantal şarkı çalarken (YouTube aracılığıyla) insanların hayatlarını sürdürdüğünü gösteriyor.En son Allstate reklamında kim var?

Allstate'in 'Along for the Ride' başlıklı son reklamında bir kadın ( erin alexis ) Toyota Prius'uyla bir banliyö mahallesinde, evi arkaya bağlı bir şekilde araba kullanıyor.

Chris Paul ile State Farm reklamındaki kız kim?

NBA basketbol yıldızı Chris Paul (şu anda Phoenix Suns ile), sürekli olarak şüpheci bir Chris Paul'e işlerin olağanüstü harika olacağına dair güvence vermeye çalışan ajan Jake ile birlikte birkaç State Farm sigorta reklamında yer alıyor. En son reklamda, Chris mahkemeyi/ekranı kadınlarla paylaşıyor. Basketbol ...

Allstate - Çölde Düet

30 ilgili soru bulundu

Allstate Mayhem denen adama ne oldu?

Aktör Dean Winters tarafından canlandırılan on yıllık karakter Mayhem, görünmedi reklam izleme hizmeti iSpot'a göre, Haziran ayının başından beri bir Allstate TV reklamında. ... Ancak kargaşa, artık Allstate'in kadrosunda olmayan bir ajans olan Leo Burnett'in yaratıcı beyniydi.

Allstate denen adama ne oldu?

Ed Reimers On yıllardır televizyon izleyicilerine 'Allstate ile emin ellerdesiniz' diyen aktör, bir akrabası Pazar günü New York'un yukarısında öldü. 96 yaşındaydı.

Allstate reklam şarkısını indirdin mi?

Allstate, son reklamlarının soundtrack'i olarak ikili Marian Hill'in yeteneklerini kullandı. şarkı denir Aşağı , bir arabanın garaj rampasından aşağı indiği bir reklam filmi için uygun. Peki ya o güzel garaj? İlana buradan bir göz atın.

Alicia Keys, Allstate'in yeni sesi mi?

Teşekkürler! Alicia Keys, Dennis Haysbert'in yerini aldı Allstate'in yeni sesi olarak.

Evimizin şarkısını hangi reklam kullanıyor?

Threshold for Target reklamında kullanılan şarkı 'Bizim Evimiz'dir. Bu Crosby, Stills, Nash & Young versiyonunun bir kapağı .

Allstate Commercial'daki adam kim çok para kazanalım?

Allstate Insurance'ın Pet Shop Boys'un Opportunities'i (Hadi Çok Para Kazanalım) içeren Duet reklamından hareketsiz kareler. Oyuncu Devere Rogers sürüş gösterilir. Aktris/şarkıcı Lesley McKinnell şarkı söyleyen davlumbaz süsü için vokal sağlıyor.

Eyalet Çiftliği'nden Jake kimdir?

Yeni 'Devlet Çiftliğinden Jake' Aktörü Kimdir? 2020'de State Farm, popüler State of Unrest kampanyasını yeniden canlandırdı, ancak güncellenmiş bir değişiklikle. Jake'in rolü yeniden profesyonel aktör Kevin Mimms .

Allstate reklamlarında kadın ses kim?

?Allstate'in yeni sözcüsü Alicia Keys ! Allstate'den: Bir şirket ve marka olarak birlikte dönüşmeye devam ederken, Allstate Emin Ellerde olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor. Bugün yeni bir sesle, Alicia Keys ile yeni bir çağı işaretliyoruz.

Allstate adamları ne kadar kazanıyor?

Dennis Haysbert Allstate Maaşı: Dennis gibi bir aktör, Allstate gibi bir markanın uzun süredir sözcülüğünü yaptığında, onlara reklam başına ödeme yapılmaz. Dennis gibi uzun yıllardır bu işi sürdüren biri için yıllık satın almalar ödeniyor. yılda 3-4 milyon dolar .

Yeni progresif reklamda Jamie'nin karısı kim?

Xian Mikol (Jamie'nin karısı)

Xian Mikol, sigorta reklamlarında Jamie'nin karısı karakterini oynuyor.

Progressive'den Flo yılda ne kadar para kazanıyor?

Courtney sadece Flo'yu oynamakla kalmıyor, aynı zamanda Flo'nun Progresif olan her şeye olan sevgisini anlayamayan aile üyelerinden bazılarını da oynuyor. Courtney bildirildiğine göre yılda 1 milyon dolar Flo rolü için. Reklamlarda oynayan diğer birkaç oyuncu böyle para kazanıyor.

Reklamlardan en çok parayı kim kazanıyor?

Tüm Zamanların En Yüksek Ücretli Ticari Aktörlerinden 11'i

  • Morgan Smith-Goodwin. (Wendy'nin) ...
  • Tim Williams. (Trivago) ...
  • Dean Winters. (Allstate) ...
  • Yeşaya Mustafa. (Eski baharat) ...
  • Stephanie Courtney. (İlerleyen) ...
  • Jonathan Goldsmith. (İki X) ...
  • Paul Marcarelli. (Verizon) ...
  • Dennis Haysbert. (Allstate) Karakter: Resmi Sözcü.

Yeni Allstate reklamında hangi şarkı var?

Onun Hugh Masekela tarafından 'Çimlerde Otlatma' .

Allstate otopark reklamı nerede çekildi?

Dean Winters New York City Bir Allstate reklamı için.