Wendy o'brien ve dylan o'brien akraba mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Alessandra Grady
Puan: 4.2/5(56 oy)

@berserskers hayır akraba değiliz , ama biz olsak harika olurdu!! Seninle Dylan'ın akrabalığı hakkında araştırma yapıyordum ve sanırım bu tweet sayesinde cevabı buldum!

Dylan O Brien'in akrabası kim?

Olivia O'Brien tanınmış bir müzisyen, Dylan O'Brien ise bir aktör olarak kariyer geliştirdi, ancak ikisi birbiriyle ilişkili mi? Aynı soyadı paylaşmalarına rağmen, Olivia O'Brien ve Dylan O'Brien'ın akraba olduğu düşünülmemektedir. Olivia batıdan geliyor, California'dan geliyor, Dylan ise New Jersey'de büyüdü.

Dylan O'Brien'ın ikizi var mı?

Fahri ikiz statüleri gider Julia'nın Teen Wolf aktöründen sadece 16 ay daha büyük olduğu gerçeğinin ötesinde. Bu özel kardeş ikilisi birbirine o kadar benziyor ki, genetik ikiz olabilirler.Dylan Obrien'in hangi hastalığı var?

Hollywood yıldızlarının en ünlüleri bile yaralanmaya karşı bağışık değildir. Maze Runner yıldızı Dylan O'Brien acı çekti beyin hasarı Üçüncü Maze Runner filminin çekimleri sırasında bir kaza nedeniyle. Çekimlere geri dönmeden önce sakatlığından kurtulmak için aylarca ihtiyacı vardı.

Dylan O Brien'in dövmeleri sahte mi?

Şimdi, yeni bir hızlandırılmış video, Teen Wolf mezununun bir sürü dövme yaptırdığını gösteriyor. Video, aktörün Colin'e dönüşmeye hazırlandığını gösteriyor. Dönüşümün büyük bir kısmı, sahte dövmeler Sanatçı Arielle Toelke tarafından tasarlanmış ve çizilmiştir.

Dylan O'Brien Google Arama Sonuçlarını Kontrol Ediyor | Netflix

22 ilgili soru bulundu

Dylan Obrien hangi etnik kökene sahip?

Babası İrlanda asıllı , ve annesi İtalyan, İngiliz ve İspanyol asıllı. 2009 yılında Mira Costa Lisesi'nden mezun olduktan sonra, spor yayıncılığına devam etmeyi ve muhtemelen New York Mets için çalışmayı düşündü. 14 yaşında O'Brien, YouTube kanalına orijinal videolar göndermeye başladı.

Britt Robertson kiminle çıkıyor?

Britt Robertson ve Dylan O'Brien 2011 yılında çekimleri devam eden The First Time'ın setinde tanıştılar. Bir süre sonra çıkmaya başladılar. İki oyuncu, Britt Robertson Dylan O'Brien ilişkisinin ayrıntılarını gizli tutmayı başardı, çünkü çift hakkında pek bir şey bilinmiyordu.

Dylan O Brien'in en sevdiği şeyler neler?

En Sevdiği Diziler ve Filmler

Friends'i severek büyüdü ve şu tarz şovlardan hoşlanır: Kart Evi şimdi. Ayrıca, Clueless ve Never Been Kissed gibi filmleri sever.

Dylan O Brien'e ne oldu?

Üçüncü Maze Runner filmi The Death Cure setinde, O'Brien hayati tehlike arz eden bir yaralanma geçirdi, hareket halindeki bir arabadan düştükten sonra yüz kırıkları, yırtılmalar ve beyin sarsıntısı geçirmek . ... Kaza, filmin vizyon tarihini bir yıl geriye itti ve zaten düşüşte olan seriyi durdurdu.


Yeni kızda Dylan O'Brien kim?

Yeni Kız: Teen Wolf'tan Dylan O'Brien, Konuk Yıldız olarak Üfleme Zooey Deschanel'in Geçmişinden!

Dylan O Brien'in en iyi arkadaşı kimdir?

Teen Wolf'un Dylan O'Brien ve Tyler Posey'nin EN BÜYÜK Bromance'a Sahip Olduğunu Kanıtlayan 16 Resim

  1. Karşınızda süper kardeşlik... ...
  2. Bunlar Teen Wolf'tan Dylan O'Brien ve Tyler Posey - aranızdaki deneyimsizler için! ...
  3. Ve temelde - onlar cidden sevimli AF olan iki BFF...

Dylan O'Brien Holland Roden ile Çıktı mı?

Haber kaynağına göre Holland Roden, ikiliyi popüler MTV dizisindeki çiftinin yarattığını açıkladı. Bildirildi ki Dylan O'Brien bir anda Holland Roden'ı yanağından öptü. , daha sonra büyük bir yaygaraya neden oldu ve daha sonra Stydia tandemini yarattı.

Stiles kurt adam olur mu?

Bir alfa kurt adam tarafından ısırılana kadar Genç Kurt olmaz. . ... Diğer kurt adamlardan ve doğaüstü yaratıklardan gelen tehlikelerin yanı sıra. Yanında en iyi arkadaşı Stiles Stilinski (Dylan O'Brien tarafından oynanır) vardır ve kendisi bir kurt adam olmamasına rağmen Scott'ın bu yeni hayatında gezinmesine yardımcı olur.


Dylan O'Brien ve Tyler Posey arkadaş mı?

Tyler Posey ve Dylan O'Brien kırılmaz olanı mükemmel bir şekilde somutlaştırdı dostluk MTV'nin Teen Wolf programında Scott ve Stiles arasında. Ekrandaki dostlukları, en iyi arkadaşlar arasındaki bir ilişkiden çok bir kardeşlikti.

Dylan Obrien şimdi sarışın mı?

Dylan, rol için saçını sarıya boyattı ve her iki koluna da geçici dövmeler yaptırmıştır. Söylemeye gerek yok, yıldızın yeni lewk hayranları mutlak bir çöküşe gönderdi. Dylan'ın büyük açıklaması, Not Okay filminin resmi TikTok hesabında gerçekleşti.

Dylan Obrien ne üzerinde çalışıyor?

Dylan O'Brien, yakında çıkacak olan uzun metrajlı hicivin kadrosuna katıldı Tamam değil . The Maze Runner ve Love and Monsters'ın yıldızı O'Brien, yazar-yönetmen Quinn Shephard'ın projesinde daha önce duyurulan başrol oyuncusu Zoey Deutch'a katılıyor.