webkinz hesabımı sildi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Marietta Purdy
Puan: 4.5/5(51 oy)

2005 yılında piyasaya sürülen Webkinz, fiziksel ve dijital dünya arasında köprü kuran ilk çocuk oyuncaklarından biriydi. ... Webkinz markasının sahibi Ganz, 1 Ekim 2019'da arşivlenmiş, etkin olmayan tüm hesapları kalıcı olarak silecektir .

Webkinz hesabımı nasıl kurtarırım?

Hesabınızı kurtarma konusunda yardım için lütfen Müşteri Destek ekibimizle şu adresten iletişime geçin: . E-postalar Pazartesi'den Cuma'ya, 09:00 - 17:00 EST arasında gözden geçirilir. Ayrıca eski bir Webkinz hesabını kurtarma hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: webkinznewz.ganzworld.com/announcements/ …

Webkinz hesabıma neden giremiyorum?

Bu sorun sizi etkiliyorsa lütfen önbelleğinizi temizleyin, tarayıcınızı kapatıp yeniden başlatın ve ardından deneyin Kerestecilik tekrar içeri. ... Bu çoğu oyuncuya yardımcı olacaktır. Bu sorunu yaşadıysanız, lütfen bize e-posta gönderin ve sorunu çözüp çözemediğinizi bize bildirin.Webkinz hesabı ne kadar sürer?

Webkinz sürer bir yıl , ve hesabın süresi dolmadan (veya hesabınızın son gününde) o hesaba başka bir Webkinz benimsemezseniz, Webkinz hesabınız artık var olmayacak veya çalışmayacaktır…

Webkinz hesabınızın süresi dolduğunda ne olur?

Tam Üyeliğiniz sona eriyor en son Webkinz'inizin benimsenme tarihinden bir yıl sonra Evcil Hayvan. Bu üyeliğin süresi dolduğunda, tüm evcil hayvanlarınıza ve eşyalarınıza erişimle, ancak oyunlara, etkinliklere ve eşyalara bazı erişim sınırlamaları ile Ücretsiz Oyuncu olarak devam edebileceksiniz.

2009'dan itibaren Webkinz hesabımda oturum açmak

33 ilgili soru bulundu

Webkinz 2020'de kapanıyor mu?

Kontrolümüz dışındaki bir sorun nedeniyle 1 Ocak 2021 itibarıyla Webkinz Classic artık tarayıcılarda çalışmayacak . Sitemizin çalışması için gerekli olan Flash eklentisi, 31 Aralık 2020 tarihinden sonra tarayıcılar tarafından desteklenmeyecektir.

Webkinz 2021 hesabımı sildi mi?

Webkinz silindi hesabınız, ancak mobil uygulama yeni bir gelecek sağlar - Çokgen.

Webkinz neden Dr Quack'ten kurtuldu?

3 Mart 2015'te Webkinz Newz, Dr. Quack, tüm evcil hayvanların tüm hastalıkları yardımla iyileştirmenin bir yolunu buldu çılgın bilim adamı Goober'den emekli olmaya ve 25 Mart 2015'te kliniğinin kapılarını kapatmaya karar verdi.

Eski Webkinz'in değeri ne kadar?

Webkinz emekli olduklarında değeri artıyor

Etrafta yatan emekli bir Webkinz'iniz varsa, çok paraya mal olabilir. Her yerde değerlerini artırdıkları biliniyor 20 ila 100 dolar arasında .


Hala Webkinz satıyorlar mı?

Webkinz peluş geri dönecek mi? ... Bu arada, Webkinz peluşunu hala Ganz eStore'da bulabilirsiniz ve diğer çevrimiçi perakendeciler aracılığıyla. Mevcut tüm peluşlar, miktarları sınırlıdır, bu nedenle, istediğiniz belirli bir evcil hayvan varsa, onu hemen sipariş etmek isteyeceksiniz.

Eski Webkinz hesabıma geri dönebilir miyim?

Arşivlenmiş bir hesabı yeniden etkinleştirmek istiyorsanız ve giriş bilgilerinizi hatırlıyorsanız, otomatik hesap kurtarma işlemini başlatmak için Webkinz World hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Hesabınıza giriş yapabileceksiniz 24 saat sonra .

Eski Webkinz hesabınızı geri alabilir misiniz?

Giriş kimlik bilgilerinizi unuttuysanız, Ganz şunları yapabileceğinizi söylüyor: müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek ve birkaç ayrıntıyı ileterek hesabınızı kurtarmak için adınız, evinizin durumu ve bazı evcil hayvanlarınızla ilgili bilgiler gibi.

Webkinz hesabıma e-posta olmadan nasıl erişirim?

Çocuğunuz kullanıcı adını veya şifresini unuttuysa, Webkinz World ana sayfasına gidin ve 'Girişi Unuttum' düğmesine tıklayın . Hesapları için zaten bir Ebeveyn E-postası sağladıysanız, giriş bilgilerini kurtarmak için bu seçeneği seçebilirsiniz.


Webkinz'in sahibi kim?

Midwest-CBK LLC'nin tamamı (sadece Ganz olarak da bilinir) peluş hayvanları ve koleksiyonları ile ünlü Kanadalı bir yumuşak oyuncak ve ev dekorasyonu şirketidir. Çocuklar için etkileşimli sanal gerçeklik internet sitesine sahip bir oyuncak olan Webkinz'in üreticisidirler.

Webkinz'in bebekleri olabilir mi?

BEBEKLER! Evet , yaptık. Artık evcil hayvanlarınız, tüm yeni bebek evcil hayvanları oluşturmak için Kıvılcımlarını birleştirebilir! Bebekler ebeveynlerinin özelliklerini birleştirir ve ayrıca kendilerine ait benzersiz renkler ve özellikler elde edebilirler.

Eski Webkinz kodlarının süresi doluyor mu?

Webkinz hesapların süresi dolmaz . Sadece sınırlı hale gelirler.

En nadir oyuncak nedir?

İşte çocukluğunuzun en değerli 10 oyuncağı:

 • Vintage Atari Oyunları: Hava Saldırısı – 33.400 Dolar. ...
 • Pokémon Kartları: Pikachu – 100.000$. ...
 • Hot Wheels: 1969 Volkswagen Sahil Bombası – 125.000 Dolar. ...
 • Orijinal Tekel – $146.500. ...
 • GI ...
 • Beyzbol Kartları: Honus Wagner – 2,8 Milyon Dolar. ...
 • Çizgi Romanlar: Aksiyon Çizgi Romanları 1 – 3.2 Milyon Dolar.


En pahalı Webkinz nedir?

Şimdiye kadar eBay'de satılan en pahalı Webkinz emekli Arsız Köpek Webkinz eBay'e göre, 11 Mart'ta 1.799 dolara satıldı. Cuma günü, bir satıcı emekli Cheeky Dog and Cat için 3.000 dolardan teklif vermeye başlarken, bir başkası 23 Sherbet Bunny ve 14 Love Puppy Webkinz için 2.195 dolar istedi.

Webkinz neden bu kadar pahalı?

S: eBay gibi sitelerdeki bazı Webkinz peluş ürünleri neden bu kadar pahalı? A: Ganz bir peluş oyuncak toptancısıdır. , bu da peluş oyuncaklarımızı perakendecilere belirli bir fiyata sattığımız anlamına gelir. Perakendeci daha sonra o oyuncağı sizin gibi tüketicilere satmanın fiyatına karar verir. Ganz'ın bunun üzerinde herhangi bir kontrolü yok.

Hala Webkinz'deki Dr Quack'i ziyaret edebilir misin?

Quack yeniden açıldı Webkinz Classic masaüstünde Clubhouse'daki Bakım Kliniği uygulama! Günlük kontrol artışı ve ÜCRETSİZ lolipop için evcil hayvanlarınızı yanınıza alın!

Webkinz kaç yaşında?

Webkinz web sitesi, yaşlı kullanıcılar için tasarlanmıştır. 6-13+ ve bu aralıktaki her yaş ve bilgisayar becerisi düzeyi için içerik içermesi amaçlanmıştır.


Webkinz Deluxe Üyeliği Buna Değer mi?

Bana göre, bir Deluxe üyelik Artık Webkinz'in sunduğu tüm günlük aktivitelerin ve oyunların tadını çıkarmak gerekiyor. Bu can sıkıcı ama gerçek. Bu konuda söylenecek fazla bir şey yok, ancak hesap başına bir kez kullanılabilen 1 aylık 0,99 ABD doları Deluxe yükseltmeden yararlanmanızı tavsiye ederim.

Hangi Webkinz nadirdir?

Nadir Webkinz Listesi

 • Amerikan Albino Atı. Doldurulmuş Amerikan Albino Atının beyaz bir önlüğü ve yelesi vardır. ...
 • Amerikan Mandası. ...
 • Amerikan Cocker Spaniel. ...
 • Beagle. ...
 • Siyah Beyaz Köpek. ...
 • Leopar Kertenkele. ...
 • tek boynuzlu at.

Webkinz kodları hala çalışıyor mu?

Eski evcil hayvan kodlarımı yeni Webkinz'de kullanabilir miyim? Hayır . Yukarıdaki aynı nedenlerden dolayı, bu evcil hayvanlar oyunda evlat edinilecek durumda değiller. Oyuncuların kodların işe yarayacağını düşünmesini önlemek için, Klasik'teki 8 karakter yerine burada evcil hayvan kodlarını 15 karakter yaptık.

Webkinz'i oynamak ücretsiz mi?

Webkinz Şimdi Oynamak ÜCRETSİZ ! ... Daha önce Webkinz World'ün eğlencesini yaşamanın tek yolu, önceden bir Pet satın almaktı. Ancak artık ÜCRETSİZ üyeler, diğer birçok eğlenceli özelliğe ek olarak ilgilenebilecekleri temel bir Köpek veya Kedi kullanarak bir hesap oluşturabilecekler.