Ödüller savaş alanının dışında mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Griffin Huels
Puan: 5/5(20 oy)

Şu anda bir oynatma listesi güncellemesi dağıtılıyor tüm platformlar Biz daha fazla araştırma yaparken Ödülleri kaldırmak için. Infinity Ward, Warzone'da No Bounties ile ilgili bir güncellemeyi paylaşmak için Twitter hesaplarına gitti.

Ödüller hala Warzone'da mı?

Görünüşe göre Infinity Ward kaldırıldı En yeni güncellemenin ardından Call of Duty: Warzone'un klasik Bounty Sözleşmesini oyun içi En Çok Aranan Sözleşme ile değiştirdi ve bu da birçok hayranın üzülmesine neden oldu. 28 Nisan'da düşen yeni güncelleme, Most Wanted adlı yepyeni bir sözleşme getirdi.

Warzone ödülleri kaldırdı mı?

Görev çağrısı: Warzone sessizce Bounties'i düşürdü ve oyuncular bundan memnun değil. En son güncelleme, yeni bir En Çok Aranan sözleşme türü ekledi, ancak yüksek riskli, yüksek ödüllü Ödüller gitti.Warzone'da ödüller neden gitti?

Infinity Ward yerine, oyuncuların Warzone battle royale haritasında tamamlamaları için yeni bir sözleşme türü olarak Most Wanted sözleşmelerini eklemek yerine, stüdyo onları normal ödüllerin yerini almak için kullandı .

CoD neden ödülleri kaldırdı?

Sorun değil, ancak çoğu insanın Bounty sözleşmelerini kaldırmakla ilgili temel sorunu şudur: eskiden daha büyük nakit ödüller öderlerdi , Infinity Ward'ın onları çıkarmasının nedeninin bu olup olmadığı belirsizdir.

Her Bounty Sözleşmesindeki Gizli Şeyler ve WARZONE'da Nasıl Çalışıyorlar | Modern Warfare BR İpuçları

28 ilgili soru bulundu

Yağma silah XP'si verir mi?

Plunder oyun modu en fazla XP'ye sahiptir çünkü her türlü sözleşmeyi sunmaktadır. Bir takımda oynuyorsanız, tümü sizi normal DP, silah DP'si ve para ile ödüllendiren 10 sözleşmeyi kolayca yerine getirebilirsiniz.

En çok arananları Warzone'dan mı aldılar?

Oyuncular özellikle büyük bir sorun bildirdikten sonra, Warzone'da Most Wanted sözleşmeleri sona erdi. Cuma gününde, Warzone geliştiricisi Raven, Most Wanted sözleşmelerini oyundan kaldırdı . Etkinleştirildiğinde, En Çok Arananlar sözleşmeleri, oyuncunun kendisine bir hedef koymasına izin verir.

Ödüller warzone'da nasıl çalışıyor?

Ödül Sözleşmesi bir oyuncuyu yaklaşık bir alana kadar takip eder , hareket etseler bile. Onları bulmak için Tac Haritanızı kullanın ve özellikle hareket halindelerse nerede olduklarını takım arkadaşlarınıza sorun. ... Başka planlarınız olsa bile her zaman bir Ödül Sözleşmesi alın.

Sözleşmeler savaş bölgesinde yeniden doğar mı?

Diğer sözleşmelerden farklı olarak, yenileri zamanla yeniden doğar - ancak bu sözleşmeler çok popüler olduğu için, iner inmez diğer oyuncularla savaşacaksınız ve muhtemelen bundan çok sonra diğer oyuncular onları toplamak için etrafta dolanırken.


Warzone'da nasıl daha hızlı düşersiniz?

Bunun yerine, uzun bir yolu hızlı bir şekilde seyahat etmek için en iyi yaklaşımınız ufku hedeflerken paraşütünüzü tekrar tekrar kesmek ve açmak için . Paraşütünüzü her kestiğinizde, bir yatay momentum patlaması kazanacaksınız. Tekrar dikey olarak çok fazla hareket etmeye başladığınızda, oluğu tekrar açın, ardından bir kez daha kesin.

Warzone sözleşmelerini nasıl alabilirim?

Warzone maçlarında, Sözleşmeler dünyada küçük bilgisayar tabletleri olarak görünürler , ve düşme yerleri maça girer girmez Tac Haritanızda işaretlenir ve düşüşünüzü buna göre planlamanıza olanak tanır. Not: Sözleşmeler, Tac Haritanızda aşağıdaki simgelerle rastgele görünür: Ödül Sözleşmesi: Hedef simgeleri.

Adler Intel yeniden doğuyor mu?

Normal Sözleşmelerden farklı olarak, bunlar özellikle kısa bir süre sonra yeniden doğmak , birden fazla manganın bunları tamamlamasına izin verir. Bir Intel Sözleşmesini aldıktan sonra, Çöpçü Sözleşmesine benzer şekilde çalışır.

Warzone'da en çok aranan sözleşme nedir?

'Tanrı Modu' Hatası: En Çok Arananlar sözleşmesi izin veriyor gibi görünüyor yenilmez bir duruma girmek için oyuncular . Oynatma Listesi, artık bu sözleşmeyi Verdansk BR modlarında içermeyecek şekilde güncellendi. Sözleşmenin çok oyunculu oyundan ilk çekilişi değil.


Warzone'da en çok hangi sözleşmeler ödeme yapıyor?

Bu, peşinde olduğunuz Sözleşmeye bağlıdır, ancak en belirgin şekilde değerli olan Sözleşme, Ödül . Bunlar tamamlandıktan sonra yaklaşık 3000$ ödüyor ve hatta sonraki Sözleşmeler için ek ödül sunan bir tamirci bile var, bu nedenle Warzone'da art arda ikinci bir Ödül tamamlayarak 4000$'dan fazla kazanmak mümkün.

Warzone'u kazanmaktan bir şey alıyor musunuz?

Bir Warzone maçının galipleri XP yağmuruna tutulur – bu kılavuzda da ele alınan deneyim puanları – etkileyici beceri gösterileri için. ... Ama bir Warzone oyununu kazandıktan sonra bir manganın deneyebileceği en önemli kaçış nedir? Infil düzlemine geri yüklemek ve tekrar düşmek için!

En çok arananları neden warzone'dan çıkardılar?

Kuzgun Yazılım Güçlü bir aksaklık ortaya çıktıktan sonra Verdansk BR Oynatma Listesini artık En Çok Arananlar sözleşmesini içermeyecek şekilde güncelledi.

Warzone'da neden en çok arananlar yok?

Call of Duty: Warzone oyuncuları oyun içinde En Çok Aranan sözleşmelerini bulamayacaklar. güçlü bir aksaklık nedeniyle şu an . Geliştiriciye ve Trello sayfasına göre, en azından Raven Software büyük bir sorun için bir düzeltmeyi araştırırken, sözleşme artık Verdansk BR modlarında görünmeyecek.


Warzone'da en çok arananları öldürerek ne elde edersiniz?

Düşmanlar Sizi Öldürürlerse Ödüller Kazanırlar

Maç sırasında En Çok Aranan takımları öldüren oyuncular, nakit kazanın ve Sözleşme Görevi Ödül Katmanlarını birer birer artırın . Bu, ekipleri yüksek değerli hedefleri avlamak için kendi yollarından çıkmaya teşvik ediyor!

Warzone'dan ayrılırsan XP alır mısın?

Herhangi bir zamanda oyundan çıkarak bir Warzone maçını kaybederseniz, takım üyelerinizden biri hayattaysa, Eşleştirme Bonus XP'nizi kaybedersiniz . Neyse ki oyun, kaybedeceğiniz bir durumda geri çekilmeye çalışırsanız, bu bonusu kaybedeceğiniz konusunda sizi uyaracaktır.

Warzone'da en çok XP'yi veren nedir?

Warzone, ne kadar süre hayatta kalacağınıza ek olarak, sözleşmeler, savaş, ganimet sandıkları açma ve yerleştirme için bonus XP de verir. Sözleşmeler ve yerleşimler ikisi arasında en kazançlı olanıdır ve bir süre yaşamayı hedefliyorsanız, o zaman ikisi de bu oyun stiliyle iyi çalışır.

Warzone'da en çok aranan sözleşme ne kadar sürer?

'En Çok Arananlar' sözleşmeleri sürüyor Beş dakika .


Adler Avı bitti mi?

Soğuk Savaş için sabit diskinizde yer yoksa, geliştiricilerin ilerlemeyi güncellemelerini umuyoruz, böylece mücadeleyi tamamlayan oyuncular kazandıkları ödüllere anında erişebilecekler. Adler Avı etkinliği 28 Nisan'da sona eriyor .

Ücretsiz bir Adler skinini nasıl alabilirim?

Warzone'da ücretsiz Adler görünümünüzü talep edin

Adler Tortured and Rescued skin'i elde etmek için yapmanız gereken tek şey Üçüncü Sezonda Call of Duty: Warzone'a giriş yapın . Giriş yaptıktan sonra Operatörler menüsüne gidin. Adler'i özelleştirdiğinizde yeni cildiniz tarafından karşılanacaksınız.

Adler olay avı tıkandı mı?

Adler'in Avı zorluklar şu anda birçok oyuncu için sorunlu . Zirvede, Çiftliklerde veya Fabrikada Intel sözleşmesini tamamlamaya çalışırken, tüm sandıklar başarılı bir şekilde bulunsa bile zorluklar tamamlandı olarak işaretlenmeyecektir.