Walmart anahtar yapar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Eliseo Shields
Puan: 4.8/5(55 oy)

Walmart, 2021'de anahtar kopyalama ve kesme hizmetleri sağlıyor . Müşteriler, MinuteKey kiosklarında mağaza içinde kendi anahtarlarını kesebilir ve kopyalarını yapabilirler. Her bir anahtarın fiyatı, anahtar başına 2 ila 6 ABD doları arasında değişebilir. Tüm saygın çilingirler gibi, Walmart da Anahtarları Çoğaltmayın.

Walmart'ta bir anahtar yaptırmanın maliyeti nedir?

Anahtarlarınızı bir Walmart Key Maker'da çoğaltmanın ortalama maliyeti bir anahtar kopyası için yaklaşık 2 ila 6 dolar (anahtar çeşidine bağlı olarak). Walmart anahtar üreticisi makinesinde çoğaltılan anahtarlar amaçlandığı gibi çalışmıyorsa, tam bir geri ödeme alma hakkınız vardır.

Walgreens anahtarların kopyalarını yapar mı?

Ne yazık ki, Walgreens, mağazalarının hiçbirinde anahtar yapmaz veya kopyalama ve çoğaltma hizmetleri sunmaz. 2021 itibariyle. Ancak anahtar yaptırmak için Rite Aid ve Walmart gibi diğer mağazaları ziyaret edebilirsiniz. ... Walgreens anahtar yapmadığından, bu hizmeti başka hangi mağazaların sunduğunu ve ne kadara mal olduğunu bilmek isteyebilirsiniz.Bayi Olarak Hafta Sonu Walmart Deal Avcılık - İndirimlerden Para Kazanma - Perakende Arbitraj

15 ilgili soru bulundu