vmedia, apple tv ile çalışır mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Dejon Beier
Puan: 5/5(68 oy)

VMedia TV (şimdiki değeri) iPhone, iPad ve Apple TV 4K'da kullanılabilir . VMedia müşterileri, oturum açmayı ve müşterilerin sevdikleri içeriğe kolaylıkla ulaşmalarını daha da kolaylaştıran Apple'ın sorunsuz sıfır oturum açma deneyiminden yararlanabilir. ... Apple TV 4K ve Premium Flex – Büyük TV deneyimini yaşayın!

VMedia'nın bir uygulaması var mı?

Artık PC'nizde, dizüstü bilgisayarınızda, iPad'inizde, iPhone'unuzda veya Android cihazınızda TV izleyebilirsiniz. VMedia TV aboneliği .

Hangi hizmetler Apple TV ile uyumludur?

Dahil olmak üzere akış hizmetlerinden tüm favori programlarınızı kolayca keşfedin Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video, Hulu , ve daha fazlası — tümü uygulamanın içinde. kutu. Doğrudan Apple TV uygulamasında talep üzerine önde gelen kablo sağlayıcılarından en yüksek puan alan tüm prime-time TV programlarının, canlı sporların ve haberlerin keyfini çıkarın.VMedia TV'mi nasıl izleyebilirim?

git uygulama mağazası , ister Apple, Google Play, Roku veya Amazon Prime olsun, VMedia TV uygulamasını indirin ve izlemeye ve kaydetmeye başlayın!

TV sağlayıcınızı Apple TV'ye ekleyebilir misiniz?

Apple TV'nizde Ayarlar'a gidin. Kullanıcılar ve Hesaplar'ı seçin, ardından TV Sağlayıcı'yı seçin . TV sağlayıcınızı seçin. Ayrıca farklı bir ülke veya bölgeden bir TV sağlayıcı seçmek için aşağı kaydırabilirsiniz.

Spektrum ve Apple TV

17 ilgili soru bulundu

Bir Apple TV'de normal TV izleyebilir misiniz?

Canlı kanalları izleyin, talep programlama ve Apple TV'nizdeki ek özelliklere erişin. Ayrıca, doğrudan sağlayıcınızdan bir Apple TV alırsanız, içeriğe kutudan çıkar çıkmaz yalnızca birkaç kolay adımda erişebilirsiniz.

Apple TV aboneliği ile ne elde edersiniz?

Apple TV+, bir abonelik, isteğe bağlı akışlı TV hizmetidir. Netflix premium hizmetiyle birçok benzerliği paylaşıyor. Bu içerir Çoğu içerikte 4K video, Dolby Atmos ses , altı kullanıcıya kadar aile paylaşımı ve aynı anda altı cihazda akış yeteneği.

VMedia TV için VMedia İnternet'e mi ihtiyacınız var?

VMedia'nın yenilikçi TV hizmetinin keyfini çıkarmak için, VMedya interneti . Burada düşük, düşük fiyatlarla tüm harika, sınırsız internet planlarımızdan birini seçin.

Apple TV'mde VMedia'yı nasıl izlerim?

Sıfır oturum açma ile Apple TV 4K, VMedia TV uygulamasını otomatik olarak yükler ve oturum açar; kullanıcı adı ve parola girmenize gerek yoktur. Apple TV 4K şu adresten satın alınabilir: VMedia sitemiz https://www.vmedia.ca/en/tv/apple bu yüzden sınırlı süreli özel teklifimizden mutlaka yararlanın.

VMedia'nın maliyeti nedir?

VMedia'nın harika, sınırsız internet planlarından biriyle, herkes VMedia TV'ye kaydolabilir. 24,95$/ay* . İster Apple, ister Google, Roku veya Amazon olsun, uygulama mağazasına gidin, VMedia TV uygulamasını indirin ve izlemeye ve kaydetmeye başlayın!

Apple TV'nin amacı nedir?

Apple TV TV'nize takılan ve uygulama akışı yapmanızı sağlayan bir akış ortamı (Netflix, Hulu, HBO Max ve Disney Plus gibi) böylece en sevdiğiniz programları ve filmleri izleyebilirsiniz. Herhangi bir aptal TV'yi etkili bir şekilde akıllı TV'ye dönüştürür.

Apple TV'de hangi ücretsiz kanalları alıyorsunuz?

Ve devam edin ve yeni bir video yayınladığımızda güncellemeleri almak için o bildirim zilini kırın.

  • En İyi 10 Ücretsiz Apple TV Kanalı: Genel Bakış. ...
  • İndirmek. ...
  • Premium uygulamalar. ...
  • Haberler. ...
  • Stirr, Pluto TV ve daha fazlası. ...
  • Netflix Taklitçileri. ...
  • Kanopi ve Hoopla. ...
  • Youtube.

Apple TV için aylık ücret var mı?

(1) Bir Apple cihazı satın alırsanız, Apple TV+ üç ay boyunca ücretsiz olarak dahildir. (2) Aylık abonelik sadece aylık 5,99$ yedi günlük ücretsiz deneme süresinden sonra.

Telefonunuzda VMedia izleyebilir misiniz?

Android'de VMedia. ... ile en iyi canlı TV ve VOD akışının keyfini çıkarın. VMedia TV artık Android'inizde mevcut cihaz. En yeni TV şovlarını, son dakika haberlerini, heyecan verici canlı sporları ve en beğenilen filmleri ve çok sayıda isteğe bağlı TV içeriği kitaplığını izleyin.

VMedia yasal mı?

22 Kasım 2016'da Ontario Yüksek Adalet Mahkemesi, VMedia, kablosuz kanallarını yeniden iletmek için Bell Media'dan izin almalıdır Mevcut yasa kapsamında üst düzey bir hizmet üzerinde, ancak 'Teknoloji mevcut yasaları ve politikaları aşmışsa, ilgili tarafların ortaya koymasına açıktır ...

VMedia TV nasıl çalışır?

VMedia TV ile tüketiciler, 20 canlı TV kanalına kadar izleyin CTV, CBC, GLOBAL, ICI, TVA ve V gibi Kanada ve ABD ağlarının yanı sıra CBS, NBC, ABC, FOX ve PBS de dahil olmak üzere hepsi HD olarak TV'lerine aktarılarak ev rahatlığında rahat bir şekilde görüntülendi.

Apple TV'de VMedia ücretsiz mi?

Apple TV'nizle canlı TV ve VOD izleyin

*Ücretsiz denemeden sonra ayda 5,99 ABD doları. Aile Paylaşımı grubu başına bir abonelik. ... Kaçırdığınız tüm bölümleri izleyin ve şurada tıkınırcasına yeni diziler keşfedin Numara ek maliyet. Anında İstek Üzerine erişim için ihtiyacınız olan tek şey VMedia TV aboneliğinizdir.

VMedia uygulaması nedir?

VMedia TV uygulaması VMedia TV abonelerinin Fire TV cihazlarında TV içeriğinin keyfini çıkarmasına olanak tanır . VMedia'nın gelişmiş, canlı TV akışı ve VOD uygulamasıyla canlı TV ve İstek Üzerine programları izleyin.

Nasıl VMedia hesabı alabilirim?

Henüz VMedia TV'ye kaydolmadıysanız, www.vmedia.ca adresindeki web sitemize kolayca kaydolabilirsiniz. Sadece seçimlerinize tıklayın ve kolay alışveriş sepeti adımlarını tamamlayın. Veya +1-855-333-8269 numaralı telefondan bizi arayın ve sizi kaydedeceğiz.

Roku'da VMedia ne kadar?

Roku'nuza giriş yapabilir ve VMedia TV'yi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve 7 günlük deneme süresinden sonra maliyeti olacaktır. aylık 17,95 dolar taahhüt, sözleşme ve kredi kontrolü veya ekstra donanım gerekmez. VMedia TV, tüm Roku cihazlarında çalışır ve evinizdeki her ev veya her oda için bir Roku cihazı vardır.

VMedia İnternetimi nasıl iptal edebilirim?

Müşteri hizmetleri ekibini arayarak ve onlara müşteri bilgilerinizi vererek VMedia İnternet veya TV hizmetinizi iptal edebilirsiniz. Endişelerinizi dile getirmek veya şikayette bulunmak için aramanız yeterli 1-855-333-8269 telefonunuzdan.

Media Live TV ücretsiz mi?

VMedia CEO'su Alexei Tchernobrivets, 'Canlı TV'ye erişim hiç bu kadar kolay olmamıştı' dedi. 'Herkes bir ücretsiz deneme , hiçbir yükümlülük altına girmeden, www.rivertv.ca adresinden kaydolarak. Ardından RiverTV uygulamasını herhangi bir Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Edition akıllı TV, Apple veya Android TV cihazına indirin ve izlemeye başlayın!'

Neden hala Apple TV'deki programlar için ödeme yapmam gerekiyor?

Çünkü bu TV uygulamasına göz atıyorsunuz , iTunes mağazasından kiralama veya satın alma gerektiren içeriği içerecektir. Apple TV Plus, daha önce belirtildiği gibi yalnızca Apple orijinalleri içindir ve bu yalnızca reklam ve belgelerde değil, teklifte de belirtilir.

Apple TV'ye abone olmaya değer mi?

Apple TV+, kablo için buna değer. maliyetleri düşük tutmak isteyen kesiciler . Herkesin keyfini çıkarabileceği, her şeyi kapsayan bir eğlence seçeneği arayan aileler için buna değer. Ve üç büyük (Hulu, Netflix ve Disney Plus) parçası olmayan bir flama denemek isteyen biri için mükemmel bir seçenek.

Apple TV'deki filmler için ödeme yapmanız gerekiyor mu?

Evet yaparsın . iTunes Store'daki filmler aboneliğe dahil değildir. Üzerinde tv+ Logosu bulunan programlar, Apple TV uygulamasında bulunan ve bulunan programlardır.