Verne Troyer nasıl öldü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elroy Becker
Puan: 4.2/5(44 oy)

21 Nisan 2018'de Troyer, alkol zehirlenmesi intihar , 49 yaşında, Los Angeles, California'da.

Vern Troyer'a ne oldu?

Verne Troyer 21 Nisan'da vefat etti 49 yaşında. Otopsi yapıldı ancak ölüm nedeni hala toksikoloji sonuçlarını bekliyor. ... Yetkililer ayrıca Troyer'ın Van Nuys'daki Valley Presbiteryen Hastanesine kaldırıldığı sırada alkol seviyesinin aşırı yüksek olduğunu kaydetti.

Küçük Verne nasıl öldü?

Austin Powers filmlerinde Mini-Me rolüyle tanınan aktör, Nisan ayında 49 yaşında öldü. ... Otopsi ve ileri tetkiklerin ardından Los Angeles County Adli tabibi alkolün etkilerinden öldüğünü söyledi ve ölümünün olduğuna hükmetti intihar .Verne Troyer'ın değeri ne kadardı?

Verne Troyer'ın mülkünün sadece değerlendiği bildirildi 140.000 doların altında (109.647 £) Mahkeme belgelerine göre, ölümü sırasında. The Blast, mahkeme belgelerine atıfta bulunarak, Nisan 2018'de 49 yaşında vefat eden Austin Powers yıldızının adına sadece birkaç eşyaya sahip olduğunu bildirdi.

Daniel Radcliffe'nin net değeri nedir?

Sunday Times 2020 Zengin Listesi, Radcliffe'in net değerini 94 milyon £ .

Aktör Verne Troyer 49 Yaşında Öldü

29 ilgili soru bulundu

Mike Myers, Verne Troyer cenazesine katıldı mı?

Gong Show sunucusu dedi ki Troyer'ın cenazesine katıldı , ama konuşmadı. 49 yaşında öldü. Myers, Kimmel'e gençliğini geride bırakmaması gerektiğini söyledi. ... Troyer, Austin Powers: The Spy Who Shagged Me'de Mini-Me'yi ve Goldmember'da Austin Powers'ı oynadı.

Dr Evil'i kim oynuyor?

Öncelikle Dr. Evil olarak bilinen Douglas 'Dougie' Powers, tarafından canlandırılan kurgusal bir karakterdir. Mike Myers Austin Powers film serisinde. O ana antagonist ve Austin Powers'ın düşmanıdır. Başta Ernst Stavro Blofeld olmak üzere James Bond kötü adamlarının bir parodisi.

Mini-Me, ilk Austin Powers'ta mı?

Troyer 2 ayak 8 yaşında olan , Jack of All Trades ve Boston Public dahil olmak üzere onlarca film ve dizide rol aldı. Açık ara en ünlü rolü, ilk olarak Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) ve Austin Powers Goldmember'da (2002) Mini-Me rolüydü. Karakteri, Myers'ın Dr.

Mini Me ne anlama geliyor?

/ (ˈmɪnɪˌmiː) / isim gayri resmi . başka bir kişinin daha küçük veya daha genç bir versiyonuna benzeyen bir kişi . Beğeni kazanmak, terfi etmek vb. için daha güçlü veya kıdemli bir kişinin görüşlerini veya tavırlarını benimseyen bir kişi.


Austin Power'ın yaşı kaç?

O muhtemelen 1930'ların ortalarında doğmuş 1960'ların sonunda kriyojenik olarak donduruldu ve 1990'ların sonunda yeniden dirildi. Mike Myers tarafından canlandırılmaktadır. Çıkış sırasına göre üç film şöyle: Austin Powers: International Man of Mystery, Austin Powers: The Spy Who Shagged Me ve Austin Powers Goldmember'da.

Austin Powers'ta kim rol aldı?

Oyuncu kadrosu

  • Mike Myers, Austin Powers ve Dr. Evil rolünde.
  • Elizabeth Hurley, Vanessa Kensington rolünde.
  • 2 Numara olarak Robert Wagner.
  • Seth Green, Scott Evil rolünde.
  • Mindy Sterling, Frau Farbissina rolünde.
  • Basil Exposition olarak Michael York.
  • Alotta Fagina olarak Fabiana Udenio.
  • Will Ferrell, Mustafa rolünde.

Mike Myers Austin'den Hoşlandı mı?

Görüşmelerde, Mike Myers saçmalıklarla oynamayı seviyor alt-egosu Austin Powers'ın sahip olduğu seks tanrısı statüsünün bir göstergesidir. Bir gazeteciye söylediği gibi: 'Ben temelde cinsiyetsiz bir ineğim. Bana bak. ... Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Myers'ın Goldmember ücreti 20 milyon doları aştı.

Vanessa Austin Powers'a ne oldu?

Austin Güçleri

Sonunda, Austin onu tamamen kazandı onun için tek kadın bir erkek olmaya yemin ettiğinde. Evil'in planını bozduktan sonra evleneceklerdi, ancak Vanessa'nın bir Fembot olduğu ortaya çıkınca evlilik kısa sürecekti. Ölümü kısa süre sonra kendi kendini imha ederek gerçekleşti.


Dr. Evil'in oğlu kimdi?

Yeni film 'Austin Powers In Goldmember'da Seth Green, Dr. Evil'in hâlâ babasının sevgisini ve ilgisini çeken oğlu Scott olarak üçüncü kez sahneye çıkıyor. 28 yaşında, zaten 21 yıllık bir şov dünyası ustası ve bilinen bir sahne hırsızı.

Başka bir Austin Powers filmi olacak mı?

2020'de Roach, başka bir shagadelic taksit için geri dönme arzusunu dile getirdi. Gelecekteki bir taksit olası görünmüyor, ancak Austin Powers 4 hala bir film hayranlar görmek ister. Daha fazla film ve TV kapsamı için lütfen Film ve TV bölümünü ziyaret edin.

Mini beni konuşabilir mi?

Küçük ben neredeyse hiç sözlü diyalog yok ara sıra korkulan bir 'Eeeee!'nin ötesindeki filmler. Aksi takdirde, şeytani kahkahasını Dr.

Tom Cruise'un değeri nedir?

Tom Cruise Net Değeri

Tom Cruise'un tahmini net değeri 600 milyon dolar .


Justin Bieber'ın değeri ne kadar?

27 yaşındaki pop şarkıcısı Justin Bieber, net servetiyle dünyanın en zengin sanatçılarından biri. 285 milyon dolar . Ünlü Net Değer, yıllık maaşının 80 milyon dolar civarında olduğunu tahmin ediyor ve parasının çoğu müzikten ve ilgili mal satışlarından geliyor.

Harry Potter'da en çok parayı kim aldı?

Rekor kıran bir franchise'ın yüzü olmanın avantajları olduğu ortaya çıktı. 110 milyon dolarlık servetiyle, Radcliffe gerçekten de en zengin Harry Potter kadrosu üyesidir.

Mike Myers, Austin Powers'tan ne kadar para kazandı?

Myers ödendi 3.5 milyon dolar Variety'nin haberine göre, ilk Austin Powers filminde başrol oynayacaktı, ancak franchise'ın üçüncü taksiti ile eve götürdüğü maaşı 25 milyon dolara çıkarmayı başardı. Shrek serisi için, yazar-yapımcının dört film için 43 milyon dolar kazandığı bildirildi.