Bir varil ne zaman yuvarlanır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Carmine Stehr
Puan: 4.3/5(14 oy)

Do A Barrel Roll, birisine 360 ​​derecelik bir yatay dönüş gerçekleştirmesi talimatını vermek için kullanılan bir slogandır. Bazen öznenin orta dönüşte göründüğü görüntü makrolarına veya öznenin tam bir dönüş gerçekleştirdiği animasyonlu GIF'lere resim yazısı eklemek için kullanılır.

Bir varil Z veya R Times mı yuvarlanıyor?

Efekt, 'Z veya R iki kez '. İşin püf noktası, 1997 Nintendo Oyunu Star Fox 64'e saygı duymaktır; burada oyunun uzay tavşanı Peppy, oyunun kahramanı Fox McCloud'a 'z' veya 'r' tuşlarına basarak ona 'bir varil yuvarlama' yapmasını söyler. iki defa.

Şu anda bir varil rulosu mu yapıyorsun?

Google'a gidin ve Bir varil rulosu yapın ve izleyin, peki, sizin için mahvetmeyeceğim. ... (LMGTFY bağlantısı) Alternatif olarak yazabilirsiniz z veya r iki kez Bu, Star Fox'taki manevraya bir referanstır. Eğlenceli küçük numara, trend olan bir konu olan twitter'ı ele geçiriyor.Bir varil 5 kez yuvarlanır mı?

Nasıl olduğunu bilmek ister misin? Google'a gidin, o zaman tırnak işaretleri olmadan 'Bir varil rulosu yapın' yazın . Enter tuşuna basın. Yalnızca beş saniyeliğine bile olsa, Google arama sayfasında 360 derecelik hızlı bir dönüş görecek ve ardından geri döneceksiniz.

Bir Varil Google Paskalya Yumurtaları mı?

Perşembe günü, küçük bir Google Paskalya yumurtası sosyal ağ sitelerinde viral oldu: yazarak uçağın ekseni üzerinde tam bir devir yapması bir Google arama kutusuna eklemek, arama sonuçlarınızın Nintendo 64 oyunu Starfox 64'e sevgiyle saygı duymasını sağlayacaktır. (Hareket tutmasına yatkın olanlar için değil.)

Google'ın Fıçı Yuvarlaması Yapmasını ve 6 Diğer Çılgın Hile Yapmasını Sağlayın!

20 ilgili soru bulundu

Bazı Google hileleri nelerdir?

Gizli Google: 10 Eğlenceli Arama Püf Noktası

 • Uçağın ekseni üzerinde tam bir devir yapması. Tırnak işaretleri olmadan bir fıçı rulosu yapın ve sevgili yaşam için masanıza tutun. ...
 • Eğme/Eğme. ...
 • Akıl Almaz Sorulara Büyük Cevaplar. ...
 • Demek istediğin… ...
 • Üzerine darbeler yağdırırken, başka bir yolu olması gerektiğini anladım! ...
 • Zerg Rush. ...
 • HTML'yi yanıp söner. ...
 • Parti 1998 gibi.

Bir varil 20 kez mi yapılır?

Bir varil yuvarlama hilesi yapmayı denemek için – Google ana sayfasına gidin. 'Bir varil rulosu yapın' yazın ve enter tuşuna basın. Ekranınızın aşağı yuvarlanmasını izleyin! Ekstra eğlence havasındaysanız, '10 kez namlu yuvarlayın', '20 kez fıçı yuvarlayın', '100 kez fıçı yuvarlayın' yazın ve ekranınızın çılgına dönmesini izleyin!

Google'da ters takla yapabilir misin?

Google Chrome Uygulamasında sekme görünümüne girme ve bir sekmeyi beş kez yukarı kaydırmak, sekmenin bir ters takla. Google Chrome Uygulamasında 99'dan fazla sekme açmak, açılan sekme sayısı yerine ':D' gösterilmesine neden olur.

Hangi Google aramalarında Paskalya yumurtası var?

Google arama Paskalya yumurtaları

 • Askew'i arayın.
 • Özyineleme arayın.
 • Evrenin ve her şeyin hayatın cevabını arayın.
 • Bir varil rulo yapmak için arayın.
 • Zerg acele arayın.
 • Metin macerası ara
 • conway'in hayat oyununu ara
 • Anagram ara


Google'da Thanos snaplerini nasıl edinirsiniz?

Bilgi panelinde, Sonsuzluk Eldiveni'nin küçük bir resmi vardır ve buna tıklamak Thanos Paskalya yumurtasını etkinleştirmenin anahtarıdır. Bir kez tıklandığında, Infinity Gauntlet'in parmakları ayrıca - à la Thanos Snap - tıklayacak ve bu noktada, bazı arama sonuçları kaybolmaya başlayacaktır.

Zerg acele ediyor mu?

Zerg acele ne anlama geliyor? Zerg acele Rakibi çok sayıda kişiyle ezmeyi veya birine saldırmayı içeren bir saldırı stratejisi .

Bir Zerg şu anda acele ediyor mu?

Yapması basit. Sadece Google.com'a git , zerg rush yazın ve enter'a basın. Tarayıcınız arama sonuçlarına gider gitmez, ekranınız gerçek Zergling tarzında sayfadaki öğelere doğru sıçrayan Os ile doldurulacaktır.

Thanos patlar mı?

Sonsuzluk Eldiveni ilk olarak Thanos tarafından evrenin tüm nüfusunun yarısını toza dönüştürmek için kullanıldı. parmaklarının tek bir şıklaması . Bu Snap, evrendeki her canlı yaşamı etkileyecektir.


Bir namlu Z veya R'yi iki kez mi döndürüyor yoksa ters takla mı yapıyor?

Bir Varil Yuvarlaması Yapın - elgooG

Do a Barrel Roll (iki kez Z veya R veya Do a Backflip), arama sonuçlarının gözlerinizin önünde 360 ​​derecelik bir takla yapmasına neden olacak bir Paskalya yumurtasıdır.

Google oyununda en çok aranan şey nedir?

Google'ın dünya çapındaki kayıtlarına göre, en çok aranan beş oyun şunları içeriyor: Aramızda , Fall Guys: Ultimate Knockout, Valorant, Genshin Impact ve The Last of Us Part 2.

Thanos Google numarası hala çalışıyor mu?

Bu Google Paskalyası ilk olarak Nisan 2019'da görüldü, ancak Google en geç Orta 2020'den önce kaldırmıştı. Artık Google Thanos Snap Trick'i burada oynamaya devam edebilirsiniz .

Google hile modu ne işe yarar?

'Yukarı, yukarı, aşağı, aşağı, sol, sağ, sol, sağ' için sesli arama yaparsanız, Google 'Hile modunun kilidi açıldı' yanıtını verecektir. Sınırsız ücretsiz Google araması .' Tabii ki, Google aramaları ücretsizdir (reklamları ve kişisel verileri saymaz) ve yine de sınırsızdır, ancak yine de eğlenceli bir numaradır.


Google kapalı evet mi hayır mı?

Google.com YUKARI ve bizim tarafımızdan erişilebilir.

Harlem Google hilesini sallıyor mu?

YouTube'a gidin ve 'Harlem Shake'i yapın' ifadesini arayın, ardından birkaç saniye bekleyin. YouTube logosu ritme göre sıçramaya başlayacak ve bas düştüğünde sayfa basitçe patlayacak. İşlevi devre dışı bırakmak istiyorsanız duraklat düğmesine basın.

Google Gravity'yi nasıl etkinleştiririm?

Akıllı cihazlarınızda Google ana sayfası açıkken, arama paneline 'google yerçekimi' yazın . Hemen arama düğmesine tıklamayın. Arama butonuna tıklamak yerine kendimi şanslı hissediyorum yazan butona tıkladığınız anda yerçekimi google hilesinin aktif olduğunu göreceksiniz.

Varil ruloları Google ana sayfasına gider mi?

Sadece Google'a git , ardından tırnak işaretleri olmadan 'Bir varil rulosu yapın' yazın. Enter tuşuna basın. ... Tıpkı Google ana sayfasını süsleyen 'Google doodle'ları' gibi, varil yuvarlama oyunu da ziyaretçilere eğlenceli bir unsur katıyor. Ancak, varil yuvarlama oyunu tüm tarayıcılarda çalışmaz.


Namlu rulo hileleri benzer mi?

Google'a gidin!

 • Püf Nokta 1 - Varil Yuvarlama. 'Bir varil rulosu yapın' yazın ve enter'a basın veya ara'yı tıklayın ve yuvarlanmasını izleyin!
 • 2. Numara - Google Askew Numarası. 'Askew' yazın ve enter'a basın veya ara'yı tıklayın.
 • 3. Numara - Google Yerçekimi. 'Google yerçekimi' yazın ve ardından Kendimi Şanslı Hissediyorum'u tıklayın. ...
 • 4. Numara - Zerg Rush. ...
 • Hile 5 - Küre. ...
 • Hile 6 - Koparma.

Variller numaralar gibi yuvarlanıyor mu?

Bir Fıçı Yuvarlama numarası ile yapmanız gereken tek şey, tırnak işaretleri olmadan bir fıçı yuvarlaması yapmak için Arama yapmaktır ve ardından google sayfasının bir fıçı gibi yuvarlandığını görebilirsiniz. Kullanıcı ilk kez bu numarayı denediğinde, bilgisayarda bir sorun olduğunu düşünerek paniğe kapılır.

Google ne gibi harika şeyler yapabilir?

İşte google'da arama dışında yapılabilecek gerçekten harika şeyler:

 • Dönücü. Kendine bir çark yapmak için çok mu tembelsin? ...
 • Atari Koparma. Bu oyun çok nostaljik! ...
 • Pacman. Bu süper eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun Pacman ile başka bir nostalji yolculuğuna çıkın. ...
 • Zerg acele. ...
 • Anagram. ...
 • Google size Özyinelemeyi öğretir. ...
 • Google Yerçekimi. ...
 • Varil Rulosu.