Valorant'ın controller desteği var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Ike Thiel II
Puan: 4.8/5(69 oy)

Açıkçası evet VALORANT'ı Xbox 360 veya Xbox One denetleyicisi gibi bir denetleyiciyle oynayabilirsiniz, ancak Riot'un kullandığı agresif hile karşıtı yazılım Vanguard çakışmalar bulabileceği ve yanlışlıkla işaretleyebileceği için bunun çalışması için üçüncü taraf yazılımı kullanmamanızı öneririz. hesabınız veya hatta...

VALORANT kontrolör için zor mu?

Call of Duty gibi diğer atış oyunlarından farklı olarak Valorant, kontrolörlerle herhangi bir nişan alma yardımına sahip değildir. Oyun stili de oyunda çok önemli. ... Bunun gibi bir şey Denetleyicide zor performans . Bu sebeplerden dolayı klavye ve fare kullanımına bağlı kalınması tavsiye edilir.

PS4 denetleyicimi VALORANT ile nasıl kullanırım?

Valorant'ı PS4 denetleyicisi ile oynamak için yapmanız gerekenler:

  1. Kurulumu resmi DS4Windows web sayfasından indirin.
  2. Zip dosyasını Winrar veya 7zip kullanarak çıkarın.
  3. DS4Windows.exe'yi çalıştırın.
  4. Program Klasörü düğmesine tıklayın.
  5. Dual Shock 4 denetleyicinizi bağlayın, Denetleyiciler sekmesinde görünmesi gerekir.VALORANT için en iyi kontrolör hangisi?

astra . astra Valorant'taki en yeni denetleyicidir, ancak oyunda büyük bir potansiyele sahiptir. Bu temsilci, şimdiden turnuvalarda taştan daha yüksek bir seçme oranı elde etti. Astra'nın benzersiz ve çeşitli yetenekleri, bir kontrolör için doğru oyuncu olmanız koşuluyla, onu Valorant'taki her haritada yaşayabilir hale getirir.

Cesur | Denetleyici nasıl kullanılır (TUTORIAL) reWASD

38 ilgili soru bulundu