Vahşi Lee, dağınık Harold'ı düşürür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Anjali Cartwright
Puan: 4.8/5(16 oy)

Notlar. 6 Ağustos 2013 itibariyle, Savage Lee'nin Unkempt Harold'ı düşürme şansı arttı . ... Savage Lee, Marrowfield'da ancak The Road to Sanctuary tamamlandıktan ve teslim edildikten sonra ortaya çıkacak.

Savage Lee, TVHM'de dağınık Harold'ı bırakıyor mu?

Evet UVHM oyunuma geçmeden önce TVHM'de birkaç kişi için çiftçilik yaptım. Çoğu benim için düşürdüğü seviye 49 civarındaydı, ancak istediğim DPUH'u elde etmek yaklaşık iki saat sürdü.

Dağınık Harold'ı kim düşürür?

Unkempt Harold, Torgue tarafından üretilen efsanevi bir tabancadır. Borderlands 2'de, herhangi bir uygun ganimet kaynağından rastgele elde edilir, ancak düşme şansı daha yüksektir. vahşi lee Three Horns - Divide'de bulunur.Savage Lee'den bakımsız bir Harold alma şansı nedir?

Dağınık Harold (BL2)'nin Düşme Oranları ve tüm Kaynaklar: Vahşi Lee: %10

Savage Lee her seferinde ortaya çıkıyor mu?

Vahşi Lee olacak bazen haritada aynı anda iki kez ortaya çıkar , bir kez Marrowfield'daki normal yumurtlamasına ek olarak hızlı seyahat istasyonunun yakınında. ... Savage Lee, Marrowfield'da ancak The Road to Sanctuary tamamlandıktan ve teslim edildikten sonra ortaya çıkacak.

Savage Lee Çiftliği Nasıl Yapılır | Sınır Toprakları 2

42 ilgili soru bulundu

En iyi dağınık olmayan Harold türü nedir?

Çift nüfuz daha fazla mermi, tork tutuşu daha büyük şarjör boyutu ve daha hızlı sonuç hızı. Normal mod için DPUH o kadar iyi değil çünkü cephanesi ağır ve her Dağınık Harold çabucak öldürür. Aksi takdirde, DPUH çoğu senaryoda muhtemelen en iyisidir.

Grog memesini kim düşürür?

Grog Nozzle, tarafından üretilen benzersiz bir tabancadır. Temizlemek Bu, Tiny Tina'nın Dragon Keep'e Saldırısında görünür. Borderlands 2 100.000 $ Ganimet Avı sırasında yağmalanabilir olmasına rağmen, yalnızca The Beard Makes the Man görevi sırasında kullanılabilen göreve özel bir silahtır.

bl3 dağınık Harold İyi mi?

Dağınık Harold iyi mi? Dağınık Harold bir canavar ve kesinlikle kendiniz için bir tane yetiştirmelisiniz.

Fastball'un düşme oranı nedir?

Fastball (BL2)'nin Düşme Oranları ve tüm Kaynaklar: Koza: %10 Dünya Düşüşü .

Borderlands 2'de silahları nasıl yükseltirsiniz?

Sanctuary şehrine ulaştıktan sonra, mümkün olacak Crazy Earl'ü ziyaret edin (haritada kare) ve cephane kapasitesi, silahlar, el bombaları ve envanter ve banka kapasitesi için yükseltmeler satın alın. Aynı türden sonraki her yükseltme daha pahalıdır. Ancak kapasite yükseltmeleri sınırlıdır. Her yükseltme için para birimi Eridium'dur.

Tüm moxxi silahları iyileşir mi?

Ateş ederken kumandanızın titrediğini unutmuşsunuz. Moxxi silahları verdiğiniz hasarın bir yüzdesi kadar sizi iyileştiren çeşitli silahlar . Onları bir Gunzerker'da istemenizin nedeni, bu bonusun Gunzerking sırasında sahip olduğunuz diğer silahlar için de geçerli olmasıdır.

Grog Nozzle sizinle aynı seviyede mi?

@BlackHeartV tamam, görev eşyaları seninle aynı seviyede (en azından UVHM'de). Böylece, herhangi bir seviyede görevi kabul ettirerek herhangi bir seviyeye ve oyunun geri kalanına (ana menüden ilerleme sıfırlanmaz) hazırsınız.

Grog Nozzle'ı nasıl kullanıyorsunuz?

Birini boş elinize koyun ve DPUKH'yi sol elinizde ana Grog'unuzda bırakın Harold sağ elinizde . nozulun etkisi sağ el silahınıza sızacak ve aynı zamanda onu etkili bir şekilde çift nüfuz eden dağınık harold bir grog nozul haline getirecektir.

Cüruf Rubi'yi nasıl elde edersiniz?

Varil. Rubi, Maliwan tarafından üretilen Borderlands 2'de benzersiz bir tabancadır. Şuradan elde edilir: The Dust'ta bulunan Rakkaholics Anonymous görevi, içkiyi Mad Moxxi'ye vererek .

Badaboom'u nasıl edinebilirim?

Badaboom, haydutlar/scav'lar tarafından üretilen efsanevi bir roketatardır. Borderlands 2'de, herhangi bir uygun ganimet kaynağından rastgele elde edilir ancak Eridium Blight'ta bulunan King Mong'dan düşme şansı arttı. Borderlands: The Pre-Sequel'de Badaboom, herhangi bir uygun ganimet kaynağından rastgele elde edilir.

TVHM'deki savaşçı hangi seviyede?

TVHM'deki görevler, siz gelene kadar sabit seviyededir. 50. seviyeye ulaş , yani hikaye görevi için doğru seviyedeyseniz, TVHM'nin sonunda 50'ye ulaşma yolundasınız demektir.

Torgue Jetonlarını nerede toplayabilirim?

Bırakma Kılavuzu

Torgue belirteçleri yalnızca şurada bulunur: Bay. Torgue'un Katliam Kampanyası , görevlerin tamamlanmasıyla, kötü düşmanlardan, patronlardan veya o DLC'de bulunan Torgue slot makinelerinden düşer.

DPUH nedir?

DPUH temelde şu anlama gelir: çift ​​nüfuz dağınık harold . 17 yorumdan 1-15 arası gösteriliyor. Borderlands 2 > Genel Tartışmalar > Konu Ayrıntıları.

Borderlands 2'deki sığınak nerede?

Arka fon. Sanctuary, Dahl'ın aynı adı taşıyan ana maden gemisinin üzerine inşa edilmiş bir şehirdir. pandora şimdi Kostik Mağaralar olarak bilinen bir bölgeden değerli mineraller çıkarmak için.

Borderlands 2'deki maksimum seviye nedir?

Geri dönen oyuncular için seviye sınırı, 80 ile DLC ve yeni oyuncular, yeni içeriğin keyfini çıkarmak için otomatik olarak 30. seviyeye yükseltilebilir.