İblis kral akademisinin netflix'teki uyumsuzluğu mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Yoshiko Beer DVM
Puan: 4.6/5(2 oy)

Üzgünüz, The Misfit of Demon King Academy: 1. Sezon: 1. Bölüm Amerikan Netflix'te mevcut değil , ancak şu anda ABD'de kilidini açabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz!

İblis kral Akademisi'nin uyumsuzluğu bitti mi?

Square Enix onayladı The Misfit of Demon King Academy ışıkta iptal ediliyor yaratıcısının mevcut sağlık krizinden. ... Kayaharuka, The Misfit at Demon King Academy'yi bu kadar ani bitirmek zorunda kaldıkları için üzgün olduklarını, ancak mangadaki çalışmalarına çok değer verdiklerini söylemeye devam etti.

İblis kral Akademisi'nin uyumsuzluğu Netflix Filipinler'de mi?

Üzgünüz, The Misfit of Demon King Academy: 1. Sezon Filipin Netflix'te mevcut değil ancak Netflix Japonya'da mevcuttur. Birkaç basit adımda Netflix bölgenizi Japonya olarak değiştirebilir ve The Misfit of Demon King Academy: Season 1 ile Netflix Filipinler'de bulunmayan diğer birçok film ve şovu izleyebilirsiniz.The Misfit of Demon King Academy'deki en güçlü karakter kim?

Voldigoad yılları serideki en güçlü karakter, sadece iki bin yıldan fazla bir süre sonra Tiranlığın Şeytan Kralı olarak reenkarne olduğu için değil, daha çok Origin Magic Immunity aracılığıyla ezici ve mutlak bir güç sergilediği için.

Voldigoad yıllarını kim sever?

Voldigoad yılları

Anos'un ustası ve sevgilisidir. saşa . Hikayenin başlangıcında, Sasha'nın Anos'u küçümseyen ve meraklı olduğu gösterildi, çünkü onun ilk ve en güçlü İblis Kral olduğunu bilmeden onun sadece karışık kanlı bir iblis olduğunu düşünüyordu.

5 ANIME GİBİ The Misfit of Demon King Academy

39 ilgili soru bulundu

İblis kral akademisinin uyumsuzluğunun 2. Sezonu olacak mı?

İlk bölüm yalnızca orijinal web romanı serisinin ilk üç cildini kapsıyor – 10 Ekim'de yayınlanan 8. ciltinci. 6 Mart'ta resmi olarak doğrulandı. The Misfit of Demon King Academy ikinci sezonuyla geri dönecek .

Anos neden uyumsuz?

2000 yıl önce, önceki hayatında Anos bir yetimdi . İnsanlar ona hamileyken annesini öldürdü ve onun cesedinden doğdu. Bunun asla unutamayacağı bir şey olduğunu söyledi.

Misha anos'a aşık mı?

ima ediliyor Anos, Misha'ya derin bir sevgi besler. , ve ona karşı koruyucu olduğu gösterilmiştir. Diego'nun klonlarından biri onu defalarca bıçakladıktan sonra öldürmek üzereyken, Anos onu iyileştirdi ve teselli etti.

Years Voldigoad'ın gerçek babası kimdir?

Galeri Raizeo gibi Anos Voldigoad, reenkarne Anos Voldigoad'ın genç babasıdır.


Anos Dilhevia kimdir?

Düşürmek için Savaş Avos Dilhevia

Bu başından beri Kanon'un planıydı: bir iblis bedeninde yeniden doğmak ve Avos Dilhevia , tiranlığın iblis kralı. 2000 yıl önce öldüğünde, kaderin kendisine saldırmak için güçlü kahraman kılıcı Evansmana'yı kullandı ve Anos'u gerçek iblis kral olarak yerinden etti.

Avos Dilhevia Gerçekte Kimdir?

Sahte Şeytan Kral, Avos Dilhevia'nın gerçek kimliği ortaya çıktı gelenekten doğan bir ruh ve Misa'nın bir başka yönü . Büyük ruh Avos'un doğumunun sırrını öğrenmek için Anos, 2000 yıl önce zamanda geriye giderek Aharthern'i ziyaret eder.

Anos gerçek iblis kral mı?

yıl reenkarne bir iblis kral serinin başlamasından 2000 yıl önce var olan. Misha'nın ikiz kardeşi Sasha, Demon Eyes of Destruction nedeniyle Yıkım Cadısı olarak bilinir. Yedi Elder Demon Emperor'dan biri olan Ivis Necron'un soyundan gelen bir kız. Misha'nın Sasha adında bir ikiz kız kardeşi var.

İblis kral akademisinin uyumsuzluğundaki kötü adam kim?

Kötü Adamın Türü

Emilia Ludowell (Japonca: Emiria Rūdoweru) 2018 Japon fantezi hafif roman dizisi The Misfit of Demon King Academy'nin yanı sıra manga ve anime televizyon dizisi uyarlamalarında bir antagonisttir.


Şeytanların kralı kim?

Asmodeus, İbranice Ashmedai, Yahudi efsanesinde şeytanların kralı. Tobit'in uydurma kitabına göre, Asmodeus, Raguel'in kızı Sarah'ya duyduğu aşkla, yedi ardışık kocasını düğün gecelerinde öldürdü.

İblis kral akademisinin uyumsuzluğundan sonra ne izlemeliyim?

Bu 6 anime The Misfit of Demon King Academy'ye benziyor.

 • Suikastçılar Gururu. ...
 • Derebeyi. ...
 • Isekai Maou'dan Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu'ya (Bir İblis Lordu Nasıl Çağırılmaz) ...
 • Rakudai Kishi no Süvari (Başarısız Bir Şövalyenin Şövalyeliği) ...
 • Hataraku Maou-sama!...
 • Mahouka Koukou no Rettousei (Sihir Lisesinde Düzensiz)

İblis Kral Akademisi'nin uyumsuzluğu izlemeye değer mi?

Harika gösteri, sağlam konsept, sağlam idam ve çok eğlenceli . İlk bölümden bu kadar iyi bir şey beklemiyordum. 7 bölüm oldu ve bayıldım, şimdi hangi yeni bölümlerin çıktığını kontrol ettiğimde ilk bunu izlemeye başlayacağım. 9/10, harika.

Elite sezon 2'de neden sınıf yok?

sınıfı Elite, kaynak materyalinin tamamını uyarlayamadı , bazen anime uyarlamalarında olduğu gibi. Sonuç olarak, taraftarlar hala ikinci sezonun prömiyerini bekliyorlar.


Animedeki en güçlü şeytan kim?

Anime iblisleri oldukça güçlü ve korkutucu. Ama animedeki en güçlü 15 iblis hangileri?
...

 1. 1 Sukuna (Jujutsu Kaisen)
 2. 2 Kurama (Naruto) ...
 3. 3 Muzan Kibutsuji (İblis Avcısı) ...
 4. 4 Eterik Natsu Dragneel (Peri Kuyruğu) ...
 5. 5 Meliodas (Yedi Ölümcül Günah) ...

Animedeki en güçlü iblis kral kimdir?

En Güçlü 10 Anime İblis Lordu

 • #8: Staz Charlie Kanı. ...
 • #7: Sadou Maou. ...
 • #6: Şeytan. ...
 • #5: Milim Nava. ...
 • # 4: Akuto Sai. Şeytan Kral Daimao (2010) ...
 • # 3: Dabura. Dragon Ball Z (1989-96) ...
 • # 2: Raizen Yu Yu Hakusho (1992-94) ...
 • # 1: Anos Voldigoad. Demon King Akademisi'nin Uyumsuzluğu (2020)

En güçlü şeytan kim?

Doğaüstü: Zeka Tarafından Sıralanan En Güçlü 10 Şeytan

 • 3 Asmodeus.
 • 4 Lilith. ...
 • 5 Dagon. ...
 • 6 Alastair. ...
 • 7 Ramiel. ...
 • 8 Dekan. ...
 • 9 Kain. ...
 • 10 Samhain. Türünün tek örneği olan ve serbest bırakılması Lucifer'i tutan 66 mühürden biri olan Samhain, şimdiye kadar yaratılmış en efsanevi iblislerden biriydi. ...

Voldigoad yılları insan mı?

Şimdiki zamanda, Voldigoad, sıradan bir iblis baba ve insan annenin bebeği olarak reenkarne oldu. . ... Doğuştan bir melez olmasına rağmen, Anos okulda başarılı oldu ve binlerce yıl önceki orijinal iblis kralı olduğunu fark eden melez öğrencilerden oluşan bir taraftar topladı.


Sasha neden Misha'yı bıçakladı?

Bölümün büyük bölümünde, Sasha, Misha'yı bıçakladığında, Sasha bunu iddia ediyor. onun ani kalp değişikliği bir numaraydı — Misha'yı sahte bir güvenlik duygusuna çekecek gelişmiş bir zorbalık biçimi. ... Anos'un da belirttiği gibi, Sasha Misha'yı öldürmek isteseydi, onu göğsünden sığ bir şekilde bıçaklayarak yapmazdı.

Anos Rimuru'yu yenebilir mi?

Rimuru Yüce-Tanrısal'ı reddedebilir, bu yüzden şunu söylemek güvenli Anos'u öldürebilir .

Anos Voldigoad sağ kolu kimdir?

Shin Reglia (Shin Reguria) İblis Kral Anos Voldigoad'ın sağ kolu ve iblisler arasındaki en güçlü kılıç ustasıdır.

Misha bir şeytan mı?

Duyu Dışı Algı: Misha, ikiz kardeşi gibi özel Şeytani Gözlerle doğdu. ... Uzun Ömür: Olarak safkan bir şeytan , Misha uzun ömürlü oldu.