Abisal seferi 2021 ne zaman başlıyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jade Gleichner IV
Puan: 4.9/5(25 oy)

Abisal Sefer programı

  • Ön kayıt dönemi (ilk aşama): 3 Mart 2021, 00:00 UTC - 4 Mart 2021, 23:59 UTC.
  • Eşleşme dönemi: 5 Mart 2021, 00:00 UTC - 5 Mart 2021 23:59 UTC.
  • Kayıt dönemi (ikinci aşama): 6 Mart 2021 00:00 UTC - 7 Mart 2021, 23:59 UTC.

Abyssal seferi yerleşmek ne yapar?

Yeni bir Yerleşim özelliği eklendi. oyuncuların boş karolar üzerinde kendi kamplarını kurmalarına izin verir . Kamp doğrudan bir patronun karosuna bağlıysa, oyuncu o patrona karşı ek olarak %5 hasar bonusu alacak.

Ejderha Kristallerini nasıl bağlarsınız?

Ejderha Kristalleri şu şekilde elde edilebilir: Abyssal Expedition'da Gouldos'u öldürmek , Abyssal Expedition'ın Lider Tablosunda yer alarak veya Tüccar Gemisindeki Dragon Store'dan satın alarak.Abisal seferi AFK arenası nedir?

Abisal Seferi Karanlık Orman'da bulunan geçici bir olay ve 15-40 aşamayı geçtikten sonra kullanılabilir. Oyuncular toprakları fethedebilir, asil unvanlar alabilir ve kendi loncanızdaki ve başka bir loncadaki ilerlemelerine göre çeşitli ödüller kazanabilir.

AFK arenanın kodları nelerdir?

Çalışan tüm AFK Arena İtfa kodları

  • 101nc107h – 100 Elmas ve 100.000 Altın kazanın.
  • 311j4hw00d – 100.000 Altın ve 100 Elmas kazanın.
  • afk888 – 300 Elmas, 20.000 Altın ve 100 Kahraman Özü kazanın.
  • Badlijey666 – 100 Elmas ve 100.000 Altın kazanın.
  • Ch3atc0de – 100.000 Altın ve 100 Elmas kazanın.

Yeni Abyssal Expedition'da DOĞRU BAŞLANGIÇ yapın // AFK ARENA Abex Guide and Tips 2021

39 ilgili soru bulundu

AFK arenasında arkadaşlarınızla nasıl savaşırsınız?

AFK Arena'da 40 arkadaşa kadar arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. Meydan Oku düğmesine dokunabilirsiniz Kendi kahramanlarınızı kullanarak arkadaşınızın kadrosuna karşı savaşmak için. Her gün 40'a kadar Yoldaş Puanı gönderebilir ve ayrıca 20'sini arkadaşlarınızdan toplayabilirsiniz.

Yaşlı ağaç AFK arenası nerede?

The Elder Tree şurada bulunan bir özelliktir: AFK'deki Kütüphane Arena. Seferde 8-40 tamamlandıktan sonra kilidi açılabilir. Oyuncular, tüm kahramanlarının özelliklerini artırmak ve onlara bonuslar sağlamak için Yaşlı Ağacın seviyesini yükseltebilir.

Dövüş reytingi AFK arenası nedir?

Martial Rating sistemi, birkaç AFK Arena oyun modunda geçerlidir. Varlığının amacı, muazzam gücü dengelemektir. fark yeni ve eski oyuncular, balinalar ve F2P oyuncuları vb. arasında

AFK arenasında dayanıklılık nedir?

dayanıklılık kalabalık kontrol etkilerinin süresini azaltan bir mekanik . Etkinin gücünü/kuvvetini etkilemez.

AINZ iyi bir AFK arenası mı?

Ainz AFK Arena'daki en iyi AoE istihbarat tabanlı DPS ve genel olarak en iyi kahramanlardan biri. ... Nihai yeteneği, imzası olan eşyası tarafından güçlendirilirken, Oyundaki tartışmasız en iyi nihai olmayan beceri olan Tüm Yaşamın Hedefi Ölümdür becerisi, 9/9 Mobilyası tarafından güçlendirilir.

AFK arenasında 1V1 yapabilir misin?

AFK Arena, ilk gerçek zamanlı 1V1 etkinliğini karşılamaya hazırlanıyor. fikir savaşı '. Yeni bire bir mod, oyuncuları üst düzey kahramanlarından arındırıyor ve onları yalnızca beceri ve bilginin kazananı belirlediği düz bir oyun alanında başka bir oyuncuya karşı savaşa itiyor.

AFK arenasında arkadaşlarınıza kahraman gönderebilir misiniz?

Oyuncular arkadaşlarına bir kahraman işe alım talebi gönder . Arkadaşınız, isteğinizi kabul etmesini veya yok saymasını isteyen bir bildirim alacak. Bir kahramanı bir arkadaşına bu şekilde ödünç vermek, oyuncuların ileride o kahramanı kullanmasını engellemez.

AFK kodlarını NASIL kullanırsınız?

AFK ARENA KODLARINI NASIL KULLANABİLİRİM?

  1. Bu web sitesine gidin ve UID'nizi girin (oyunu açtığınızda sol üstteki karakter portrenize dokunarak bulabilirsiniz)
  2. Bu numarayı girin ve oyun içi posta kutunuza bir doğrulama kodu almak için 'Kod Gönder'e basın (ana ekranın sağ tarafı)

Oyunlarda dayanıklılık ne anlama geliyor?

Azim, League of Legends'daki şampiyon istatistiklerinden biridir. olarak da bilinir kalabalık kontrolü (cc) azaltma . Kalabalık kontrolünün azaltılması veya azim, kalabalık kontrolü etkilerinin süresini azaltır. Çoğu kalabalık kontrol etkisini etkiler, ancak yer değiştirmeleri, bastırmayı ve durağanlığı etkilemez.

Dövüş reytingi nedir?

Anthony Martial Derecelendirmesi (şimdiki değeri) 82 . ... Anthony Martial FIFA 21'de 4 Beceri hareketi ve 4 Zayıf Ayak var, Sağ Ayaklı ve çalışma oranları Düşük/Düşük. Oyuncunun boyu 184cm | 6'0' ve ağırlığı 76kg | 168 libre.

Yaşlı ağaç AFK arenada ne yapar?

Yaşlı Ağaç, Kitaplık bölümünde bulunur ve Kampanya Bölüm 8-40'tan açılır. Bu AFK Arena'da istatistikleri artırabileceğiniz ve her belirli sınıf için yeni becerilerin/yeteneklerin kilidini açabileceğiniz yer . Elter Ağacına seviye atladıkça, ağaca bağlı tüm Kahramanlar güçlendirilecektir.