Salamura kazma nereden alınır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Georgianna Friesen III
Puan: 4.9/5(11 oy)

Kazma içinde Brinestone Mevduat madenleri Brinestone Koyu 35.7 10.7 civarında, Nazjatar'ın kuzey kıyısındaki en ıslak olanıdır.

Brinestone koy vay nerede?

yer almaktadır Nazzar .

Avarius'u nasıl çağırırsın?

Avarius'u çağırmak için, Nazjatar'daki ender veya sandıklardan düşebilen bir Tuzlu Taş Kazma elde edin . Bir Brimstone Kazması aldığınızda, Brinestone Cove'a gidebilir ve 5 sunakla çevrili bir Brinestone Deposu kazabilirsiniz.Etçil Lasher'ı nasıl çağırırsın?

ProdromusHarv'ın yorumu

  1. Doğma Yerini Kampla (54.71, 41.69)
  2. Bereketli Toprak yaması ortaya çıktığında, ya kendi tohumunuzu kullanın ya da Bereketli Toprak'ın aktif olduğunu ve yukarıdaki kordonlara bir tohum getirecek birini genel sohbete duyurun.
  3. Tohum ekildikten sonra yakınında ortaya çıkan Lasher 10 böceğini besleyin.
  4. Lasher'ı öldür.

Rockweed Shambler'ı nerede bulabilirim?

10:55'te oturum açın, Nazjatar'a git , ve 11:00 açılır açılmaz tüm WQ ve komutanlar açılır. Alganları öldürmeye başla. Shambler'ı 5. Alganlardan sonra buldum, 11:10 civarındaydı, Komutanlar hala ayaktaydı.

Tuzlu Taş Kazma | Ne Benim Olacak - Nazjatar Quest WoW

21 ilgili soru bulundu

Crimson Tidestallion'u nasıl edinebilirim?

- Den satın alındı Murloco'nun Hideaway mağarası 46.22'de Nazjatar'da 32.57. - Murlaco'yu serbest bırakmak için 2 Naga muhafızını öldür ve onu 666g'ye satacak.

Yanardöner Glimmershell'i nasıl çağırırsınız?

Teknik olarak nadir bir çağrılma olmasa da, bunu bulamıyorsanız, yapmanız gerekir. tüm Glimmershell Hulk'larını öldür içlerinden biri Yanardöner Glimmershell olarak ortaya çıkana kadar.

Antik Reefwalker kabuğunu nasıl elde edersiniz?

Chasm-Haunter ve yılan balıklarından damla The Hanging Reef (~ 50 72) + Deepcoil Tünellerinde (~61 18). Reefwalker Bark - Her koruma ile 20 itibar (toplam 60). The Hanging Reef'teki Kelpwillow/Anemonar/Urduu/Oronu ve Murkbloom Reefwalker'dan düşüş (~50 72). Arcane Pylon'dan bir kez +1 damla.

Oronu nasıl aktif ederim?

Bu nadirliği etkinleştirmek için yapmanız gerekenler İşleyici Feylana'dan yoldaş Boğulmuş Kuluçka'yı satın al 40 Prizmatik Manapearl maliyeti. Bu peti satın aldıktan sonra onu çağırın ve Orönü'nün üzerinden geçin. Bu, onu hedeflenebilir kılan nadir olanı tetikleyecektir.

Tidelord Aquatus'u nasıl çağırırsınız?

Tidelord Aquatus, Nazjatar'da bulunan bir su elementidir. Tidelord'u çağırmak için, bölgedeki Azsh'ari Çağıranları öldür . Hiçbir Invoker yoksa, Unleashed Tidefury'i öldürün, böylece Invoker'lar ortaya çıkar.

Ölçekli ana zodyayı nasıl çağırırsınız?

Scale Matriarch Gratinax'ın doğmasını sağlamak için taş maw hidralarını öldürün. Siltridge hidralarını öldür Ölçek Matriarch Zodia'nın ortaya çıkmasını sağlamak için. Scale Matriarch Vyrna'nın ortaya çıkmasını sağlamak için voidscale hidraları öldürün.

Banescale the Packfather'ı nasıl doğurursunuz?

Banescale the Packfather söz konusu olarak ortaya çıkabilir Packmother'ı öldürdükten sonra inşa etmek ve Packmother'ın ilk yumurtlama noktasına giden yolda devriye gezmek , ama eğer yumurtlarsa, herhangi bir 'Bağırma' veya ani saldırganlık olmayacak, bu yüzden Gözlerinizi açık tutun.

MRRL'yi ne satar?

Umarım yardımcı olur. Mrrl satan bir satıcıdır Her gün değişen 8 farklı hazine . Hazineler 385 teçhizat, prizmatik mana incileri, tarama taşları, kilit kutuları ve PTR hataları nedeniyle göremediğim diğer şeyleri içeriyor.

Tarikatçı serçe parmağı nerede?

Bu öğe satın alınabilir Nazzar (3).

MRRL'yi nasıl edinebilirim?

Mrrl'nin kilidini açmak için onu bulmanız gerekecek. Dragon's Teeth Basin tarafından 48.1 45.3'te (harita) ve Daha Güvenli Bir Yer/Daha Güvenli Bir Yer görevinde ona Mezzamere veya Newhome'a ​​kadar eşlik edin.
...

  1. Deniz Devi Ayak Tozu x16: ...
  2. Sağlıklı Murloc Öğle Yemeği x14: ...
  3. Her iki eşyayı da aldıktan sonra Mrrglrlr'den Pulsating Blood Stone x2 satın alın.

SAP'de MRRL Tcode nedir?

MRRL t kodu için kullanılır ERS tarafından değerlendirilen makbuz kapatma amacı . Otomatik fatura kapatma amacı.

Murloco'yu nereden bulabilirim?

(Neryssa tarafından WoW Secrets Discord'da bildirildiği üzere) Murloco, Murloco's Hideaway'de nadiren görünen bir murloc satıcısıdır - kuzeybatı nazjatar'da bir mağara . Giriş, bölge haritasındaki 'Azshari Terrace'daki ilk 'A'nın yaklaşık olarak batısında ve 'Kraliçe Kapısı'nda' 'EE'nin güneyindedir.

MRRL ne sıklıkla stok değiştirir?

Mrrl'in Özel Hisseleri

Azsh'ari Stormsurger Cape'i kuşanmışken, Mrrl'den ek bir eşya satın alabileceksiniz. Mrrl tarafından satılan ürünler Her gün ve bazıları özel eşya tablosunda da görünebilir.

Kral Gakula'yı nasıl doğurursun?

Bu NPC'yi oluşturmak için yapmanız gerekenler 28.7 31.7 civarında bölgede bulunan küçük Murloc'ları tekmeleyin , ama arkadaşlarım ve ben, 'Gak! Mugllglgll! Gak!' Yakınlarda kimse yoksa bence hiç doğmaz.

İşleyici Feylana nerede?

İşleyici Feylana, şurada bulunan gece elf hayaletidir. Nazjatar'daki Boğulmuş Pazar .

Alg Eyeless nerede?

Alga Eyeless nadir bulunur Nazjatar bölgesi . İki küçük duvar arasındaki küçük bir su birikintisinde bulabilirsiniz.

Mircrawler'ı nerede bulabilirim?

60.14, 33.69'da bulundu. Mardiva Laboratuvarı denilen mağarada . Bu küçük adam oldukça sinir bozucu olabilir. Onu kuleye sıkışmış görürseniz, onun yanında sol tarafa koşabilir ve o çıkıntıya çıkabilir, ona saldırabilirsiniz.

Chasm musallatına nasıl gidilir?

Chasm-Haunter nadir, Spears of Azshara bölgesinin doğu kesiminde yer almaktadır. Bulabilirsin mağaranın içi şelalenin altında .

Blindlight wow'a nasıl ulaşabilirim?

Kör ışık nadirdir Spears of Azshara'nın kuzey doğusundaki mağaranın içinde dağların üzerinden uçuş noktası . Giriş, Wekemara World Boss'un doğduğu bölgeye yakındır. Mağaraya girdiğinizde soldaki yoldan aşağı inin.

Ölçek reisi Gratinax'ı nasıl çağırırsınız?

Graxillith tarafından yorum

Taş maw hidralarını öldür Scale Matriarch Gratinax'ın ortaya çıkmasını sağlamak için. Scale Matriarch Zodia'nın ortaya çıkmasını sağlamak için siltridge hidralarını öldürün. Scale Matriarch Vyrna'nın ortaya çıkmasını sağlamak için voidscale hidraları öldürün.