Tryndamere iyi ölçeklenir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: İsrail Bloğu
Puan: 4.2/5(58 oy)

Bir düellocu olarak güçlüdür, ancak diğer üst koridor taşıyıcılarına kıyasla takım dövüşlerinde nispeten daha az parlaktır. Kağıt üzerinde iyi ölçeklenir , inşa ettiği öğeler ve crit/ad/as ile sahip olduğu sinerji gibi. Ancak takım savaşları açısından ölçeklenmiyor.

Tryndamere ne kadar iyi?

Tryndamere bir harika bölünmüş itici ve düellocu . Oyunun ortasında bir yan şeritte en çok rakip şampiyonu 1v1 yapabilir. Tryndamere gerideyse ve altını azsa o kadar iyi değil. Oyunun ilerleyen bölümlerinde tek başına taşımak için çok fazla altın ve XP'ye ihtiyacı var.

Tryndamere geç oyun için iyi mi?

Tryndamere'de Ignite varsa, agresif oynamasını ve 2. veya 3. seviyede bir all-in aramasını bekleyin. ... Tryndamere oyunun sonlarında gerçekten çok iyi ve sürekli olarak itme ve alma hedeflerine bakacaktır. Orta şeritte çarpışırken kulelerinizi bedavaya almasına izin vermeyin.Tryndamere iyi bir üst koridor oyuncusu mu?

Solo Q için iyi bir üst koridor arıyorsanız, Tryndamere senin şampiyonun. Tryndamere, birçok nedenden dolayı tek bir numara için en iyi şampiyonlardan biridir. ... Tryndamere, tüm varlığı boyunca temelde aynı şampiyon oldu ve bu da onu istikrarlı ve çok düşük bir beceri tabanına sahip kılıyor.

Tryndamere üstte mi oynuyor?

Tryndamere bir dövüşçü ormancısıdır. Tryndamere üst şeritte de oynanabilir ancak bu kılavuzda orman rolüne odaklanacağız. ... Tryndamere oyunun başlarında geride kalmaz ve oyunun sonlarına kadar hayatta kalabilirse, takım dövüşlerinde ve ayrık itişte harika işler yapabilirsiniz.

Neden Kimse Oynamıyor: Tryndamere | efsaneler Ligi

33 ilgili soru bulundu

AP Tryndamere 2020 için hala geçerli mi?

AP Tryndamere şu anda iyi , ama sonra tekrar, AD Tryndamere de öyle. Bir AP şampiyonu olarak şaşırtıcı canlılığı, büyük ölçüde E güçlendirmesinin azaltılmış bekleme süresinin elindedir. Şu anda genel olarak başarısız bir şampiyon olduğunu düşünmüyorum ama kesinlikle güçlü.

Tryndamere neden profesyonel olarak oynamıyor?

Tanky Tryndamere zayıf çünkü temel yetenek hasarından yoksun diğer sololarda var (Singed, Irelia, Darius, Jayce, Olaf) ve ayrıca CC'si yok (CC bağırması güvenilir değil), bu nedenle önemli hedefleri kolayca bombalayamaz ve takım kompozisyonunu bozamaz .

Tryndamere hangi katmanda?

Tryndamere Build 11.19 C-Tier seçimi Sezon 11'de En İyi Koridor rolü için Bu şampiyon şu anda %55.21 Kazanma Oranına (İyi), %0.93 Seçme Oranına ve %0.74 Yasaklama Oranına (Düşük) sahiptir.

Tryndamere kolay bir şampiyon mu?

Tryndamere temel bir şampiyon , otomatik saldırılara dayalı. Bir miktar beceri gerektirmez. Sorun şu ki, örneğin Jax'i seçerek ona karşı koymak kolay.


Master Yi Neden Bu Kadar Kötü?

Efendi yi oyuncular tarafından sürekli eleştiriliyor CC veya başka bir yardımcı programa sahip olmaması ve yakın dövüş ve squishy olması nedeniyle. Bununla birlikte, Master Yi'nin düpedüz korkunç olmasından daha az ve şampiyon seçimi olarak durumsal olmasından daha fazla olduğunu ve ayrıca düzgün bir şekilde oynamasının da zor olduğunu düşünüyorum.

Tryndamere iyi düşük ELO mu?

Evet, o düşük eloda çok OP ve hayır, sinirlere ihtiyacı yok, orada görecek bir şey yok. Herkes iyi düşük Elo.

Master Yi düşük Elo'da iyi mi?

Master Yi bunlardan biridir. en popüler ve en iyi düşük ELO Ormancıları League of Legends'ta. Tonlarca öldürme baskısı ve tek başına taşıma konusundaki çılgın yeteneği ile, haritayı ele geçirmemesi için ona karşı oynamayı öğrenmeniz önemlidir.

Tryndamere iyi bir Ormancı mı?

Tryndamere, şampiyonlarla 1v1 dövüşmekte çok iyidir . Onu bölünmüş bir orman olarak oynamayı sevmemin nedeni bu. E'sinin bu kadar düşük bir bekleme süresine sahip olması, bunun hem bir çarpışma hem de bir kaçış olarak kullanılabileceği anlamına gelir.


Tryndamere iyi bir vahşi yarık mı?

Wild Rift'te Tryndamere ne kadar iyi? Tryndamere, A Seviyesinde yer alıyor Baron Lane'de dereceli kuyrukta yükselmek için iyi bir seçim olduğunu düşündüğümüz.

Tryndamere R Susturulduğunda Olabilir mi?

AKTİF: 0,5 saniyelik bir gecikmeden sonra Tryndamere anında FURY alır ve sağlığı 1'in altına düşemeyeceği 5 saniye boyunca ölüme karşı bağışıklık kazanır. Bu hareket, yoğun kalabalık kontrolünün etkileri altındayken bile kullanılabilir. O Susturulmuşken ultted !

Tryndamere ile ne satın almalıyım?

Tryndamere'in En İyi Ürünleri

  • Navori Quickblades.
  • Hayalet dansçı.
  • Ebedi Kılıç.

Tryndamere bir ölçeklendirme şampiyonu mu?

Tryndamere en zor ölçeklenen düelloculardan biri oyunda.


Hangi Tryndamere cildi en iyisidir?

Kral Tryndamere tatmin edici bilgi referansına ek olarak, tavsiye edilmeye değer bir ürün yapan iyi görünümlü bir cilt.

Tryndamere iyi bir OTP mi?

Gerçekten güçlü bir otp aslında . Elo ne kadar düşükse, oyuncular Tryndamere'in ekibinize getirdiği güçlerle o kadar az başa çıkabilir... split-push'unuzla baş edemezler, ult'inizle erken hasarınızı hafife alırlar ve ölçeklendirmenizden ölesiye korkarlar.

Tryndamere ile orman yapabilir misin?

Tryndamere çok ağır bir kartopu şampiyonu olabilir ama onu ormana sokar ve tehlikelidir. ...

Miss Fortune için ne inşa etmeliyim?

  • Doran'ın Kılıcı. AD taşıma şampiyonları için başlangıç ​​eşyalarında en popüler seçim olan Doran'ın Kılıcı, Miss Fortune için mükemmel. ...
  • Berserker's Greaves. ...
  • Esans Avcısı. ...
  • Civanın basamaklar. ...
  • Koruyucu melek. ...
  • Ölümsüz Kalkan Yayı. ...
  • Yılan Dişi.