Travelodge köpek alır mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dena Weimann
Puan: 4.8/5(36 oy)

Travelodge, evcil hayvan başına gecelik 10 ABD doları ek ücret karşılığında her büyüklükteki köpeğe izin verir. . Sadece dört oda evcil hayvan dostudur.

Köpeğimi Travelodge odasında bırakabilir miyim?

Bu paragrafta belirtilenler dışında, hiçbir Travelodge otelinde evcil hayvanlara ve diğer hayvanlara veya böceklere izin verilmez. 2. Evcil hayvanlarınızı hiçbir odada veya ortak alanlarda başıboş bırakmamalısınız. zaman ve köpekler her zaman halka açık alanlarda yollarda tutulmalıdır.

Premier Inn köpek alıyor mu?

Evcil hayvanımı bir Premier Inn oteline getirebilir miyim? Ne yazık ki, ile yardımcı köpekler hariç, evcil hayvanların otellerimizde kalmasına izin vermiyoruz .



Evcil hayvan dostu otel ne demek?

Evcil hayvan dostu oteller otellerdir evcil hayvan sahiplerini ağırlamak için tasarlanmış bir dizi olanak sunan . Bu otellerde evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanları için gurme oda servisi menüleri alırlar.

Ibis otelleri köpeklere izin veriyor mu?

Evet Ibis normalde köpekleri kabul eder. Otellerde yatak takımlarını değiştirmek ve odaları derinlemesine temizlemek için köpekler için 5 veya 10 ücret.

10 SEYAHAT İPUCU: OTELLERDEKİ KÖPEKLER | Evcil hayvanlarla seyahat | Kaygı nasıl önlenir/azaltılır

20 ilgili soru bulundu

Travelodge'a paket sipariş edebilir misiniz?

Ve evet, otel misafirleri için paket teslimatları kabul ediyorlar . ... Bu otel iki konuma bölünmüştür, bu yüzden geçerseniz teslimat için doğru adresi aldığınızdan emin olun.

Köpekler trene binebilir mi?

Süre çoğu trende köpeklere izin verilir National Rail tüm demiryolu yolcularının güvenliğini ve konforunu sağlamak için uyulması gereken bazı kurallar belirlemiştir. ... Yolculara en fazla iki köpek ücretsiz olarak eşlik edebilir - daha fazlasını getirirseniz ek ücret alınabilir. Köpeğinizi yolculuğunuz boyunca bir ipucu üzerinde tutun.

Travelodge'da buzdolabı var mı?

Odalarınızda buzdolabı yok , ancak bazı travelodge'lar müşterileri için ilaçları buzdolabında saklar.

Travelodge odalarında yemek yiyebilir misiniz?

bir yıldan fazla bir süre önce. Evet . Oda senin istediğin gibi yapman. bir yıldan fazla bir süre önce.


Travelodge odalarında banyo var mı?

odalarımız da en-suite banyo veya duş odalarına sahip olmak , geniş bir çalışma masası, Freeview ve WiFi ile bir TV.

Travelodge odaları her gün temizliyor mu?

Odalar her gün temizlenir . Temiz havlular temin edilebilir, ancak her gün yeni çarşaflar için ayrı düzenlemeler yapmanız gerekecektir. bir yıldan fazla bir süre önce.

Köpeğimi yaya olarak feribota alabilir miyim?

Evcil hayvanlar (küçük köpek, kedi veya yaban gelinciği) yaya yolcularla seyahat etmelerine izin verilir , ancak feribottan güvenli, sağlam ve uygun bir evcil hayvan kafesi veya kutusu içinde nakledilmeleri gerekir (lütfen kendinizinkini getirin).

Köpeğimi tüpe alabilir miyim?

Londra'da yaşıyorsanız veya Başkent'i ziyaret ederseniz, tüpteki köpeğinizi yanınıza alabilirsiniz. Londra yeraltı köpeklerin tüm tüp ağında seyahat etmesine izin verin . Tek şart, patilerinin yaralanmasını önlemek için köpeklerin yürüyen merdivenlerde taşınması gerektiğidir.


Köpekler taksiye binebilir mi?

kontrolör değil , bir araç paylaşım uygulamasından veya bir taksi şirketinden olsun, hizmet köpeğinizin arabalarına girmesine izin vermeyi yasal olarak reddedebilir. ... Aynı şey Lyft ve tüm taksi şirketleri için de geçerli. Federal yasa, tüm sürücülerin hizmet hayvanlarını araçlarına kabul etmelerini gerektirir.

Oteller misafirler için paket kabul ediyor mu?

Bekleyebileceğiniz güvenlik risklerine rağmen, çoğu otel, misafirleri adına koli ve paketleri kabul etmekten mutluluk duyar Bagajınızı bagaja koymak yerine posta yoluyla göndermeyi planlıyorsanız, otelde kaldıkları süre boyunca veya varışınızdan hemen önce.

Gönderiyi bir Travelodge'a teslim edebilir miyim?

Otelin bunları işleme veya saklama kapasitesi olmadığı için konukların teslimatlarını otele göndermemeleri şiddetle tavsiye edilir. Konuklar adına yapılan teslimatlar reddedilecektir.

Travelodge'da kalmak için kimliğe ihtiyacınız var mı?

Mecbursun fotoğraflı kimlik gösterebilme (ehliyet, pasaport veya nüfus cüzdanı) veya Travelodge tarafından herhangi bir zamanda talep edilmesi halinde rezervasyonunuzu yapmak için kullanılan kredi veya banka kartı. Bunu oteli memnun edecek şekilde sunamazsanız, rezervasyonunuzu geri ödeme yapmadan sonlandırabiliriz.


Köpekler London Eye'a gidebilir mi?

Evcil hayvanlara izin verilmez London Eye, sadece yardımcı hayvanlara izin verilir.

Londra köpek dostu bir şehir mi?

Rapora dayanarak, Londra, Avrupa'nın en evcil hayvan dostu şehridir , muhteşem yeşil parkları ve alanları, evcil hayvan dükkanları ve tabii ki Londra'nın köpek dostu toplu taşıma ağı sayesinde 100 üzerinden 82,5 puan aldı.

Köpeğimi Virgin trenine alabilir miyim?

Virgin Trains, Londra ve İskoçya arasındaki doğu ve batı sahil yollarında her müşterisiyle iki köpek, kedi veya diğer küçük evcil hayvanları karşılar. ekstra ücret ödemeden .

Köpekler vapurda arabada kalmak zorunda mı?

Çoğu geçiş, köpeğinizin aracınızda kalmasını gerektirir veya feribotun köpek kulübelerinden biri ve köpeğinizin zamanını geçirdiği her yerde, deneyiminin olumlu ve eğlenceli olduğundan emin olmak için RSPCA ile birlikte çalıştık.


Köpeğimi Wightlink feribotlarına alabilir miyim?

Tüm Wightlink gemileri evcil hayvan dostudur, evcil hayvanların ücretsiz seyahat etmesine izin ver ve önceden rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur. Tüm evcil hayvanların her zaman uygun bir kapta emniyete alınmasını veya uygun bir şekilde zaptedilmesini rica ediyoruz. ... Diğer yolcuların konforu ve rahatlığı için koltuklarımızın hiçbirinde evcil hayvanlara izin verilmemektedir.

Köpekler Eurotunnel'e gidebilir mi?

Müşteriler, Eurotunnel ile iletişime geçmeli ve Müşteriye tamamlanması için gerekli tüm belgeleri sağlayacak olan Müşteri Destek ekibimize seyahatlerini önceden kaydetmelidir. İstisnasız, Araç başına 20'den fazla hayvan (kedi, köpek veya yaban gelinciği) ile seyahate izin verilmez.

Travelodge musluk suyu içilebilir mi?

Evet , çünkü dünyanın her yerindeki musluk suyu mükemmel derecede temizdir. Ya da sadece çamaşır suyu kullanın! Önce kaynattığınız sürece güvenlidir.

Travelodge'da ücretsiz kahvaltı var mı?

Yardım edelim! Travelodge size geceleri ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir yer sağlar ve her sabah sağ ayağınızla başlamanıza yardımcı olur. ile yakıt ikmali yapın çoğu yerde (veya tesis bünyesindeki bir restoranda) ücretsiz kontinental kahvaltı ve ücretsiz WiFi ile bağlı kalın.