Torrey devitto çello çalıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Darryl Schneider
Puan: 4.7/5(9 oy)

Torrey DeVitto, Chicago Med'e ara verdiğinde, yaklaşmakta olan Hallmark Channel Noel filmi Write Before Christmas'ı çekmek için birkaç haftasını aldı, çünkü film onunla çok özel bir şekilde konuştu. ... Filmde çello çalıyor , ki yapmak için çok heyecanlıydım ve ardından Mr.

Torrey DeVitto bir enstrüman çalıyor mu?

2002 yılında müzik sevgisine sadık kalan DeVitto, keman çaldı Tommy Davidson Band ile Hollywood'daki Sunset Room'da solo performansıyla ayakta alkışlandı. Ayrıca Raphael Saadig'in 2004 albümü Ray Ray'de ve Stevie Nicks'in 2011 albümü In Your Dreams'de keman çaldı.

Noel'den önce kim çello çalıyor?

Torrey DeVitto 6 yaşından beri keman çalıyor, bu yüzden çelloyu alacağı için heyecanlıydı.Torrey DeVitto gerçekten keman çalıyor mu?

Onu popüler NBC draması Chicago Med'de Dr. Natalie Manning olarak tanıyorsunuz, ancak Dick Wolf serisindeki düzenli rolünden önce Torrey DeVitto, müzik kariyeri için hazırlandı. Altı yaşında keman çalmaya başladı ve babası Liberty DeVitto, Billy Joel'in uzun zamandır davulcusuydu.

Torrey DeVitto Danny DeVitto'nun kızı mı?

Mary ve Liberty DeVitto, Torrey DeVitto'nun ebeveynleridir. Danny DeVito ile akraba değil .

Nick Gehlfuss ve Torrey DeVitto Bir Trivia Cerrahi Oyunu Oynayın - Chicago Med (Digital Exclusive)

15 ilgili soru bulundu

Jesse Lee Soffer kiminle flört ediyor?

Kişisel hayat. Soffer, Chicago Polis Teşkilatı ile bir ilişki içindeydi. Mayıs 2014'ten Kasım 2016'ya kadar birlikte rol alan Sophia Bush. Soffer, Chicago Med yıldızıyla çıkmaya başladı. Torrey DeVitto , resmen bir yıllık çıktıktan sonra Ağustos 2018'de romantizmini doğruladı.

Chicago Med'de Natalie Manning anneyi kim oynuyor?

Margaret Colin New Yorklu, Chicago Med'de Natalie'nin annesi Carol'ı oynuyor.

Torrey DeVitto'nun en iyi arkadaşı kimdir?

' Yıldız Marina Squerciati Torrey DeVitto'da 'Chicago Med' Bestie'si var. Chicago Polisi 2014'te gösterime girdiğinden beri bir hit kolluk draması oldu - tüm Chicago serisinin popülaritesinden bahsetmiyorum bile.

Torrey DeVitto'nun bebeği var mıydı?

Üç çocukları var - kızları Landri ve Harper ve oğlu Cole . Eski atlet Şubat 2020'de Chicago Sun Times'a çocuklarının Hyla ile yaşadığını söyleyerek boşanmalarının kesinleştiğini doğruladı. Bu arada Torrey, 2011'den 2013'e kadar 38 yaşındaki Killer Movie ortak yıldızı Paul Wesley ile evlendi.


Noel'den önce ne tür bir köpek yazıyor?

Wilson, bir yaşında teriyer karışımı , Winnipeg'de çekilen bir Hallmark Channel filmi olan Merry & Bright filminde uzun metrajlı bir role sahiptir. Wilson, Emily Lowes ve onu bir köpek yavrusu olarak evlat edinen kardeşi Spencer ile birlikte yaşıyor.

2021'de daha fazla Aurora Teagarden gizemi olacak mı?

Daha fazla Aurora Teagarden Gizemi mi geliyor? Evet. Aurora Teagarden Mystery: Honeymoon, Honeymurder için planlandı Ağustos 2021 prömiyeri .

Noel'den önce Dexter ne cins bir köpek yazıyor?

Dexter bir Beardie-Border collie haçı Buckinghamshire'daki Stokenchurch Köpek Kurtarma'dan gelenler. ...

Meredith'i kim öldürdü?

Mystic Falls seri katilinin gizemi sonunda çözüldü ve serinin tarihindeki en şok edici anlardan biri yaşandı. Alarik konsey üyelerini öldüren oydu. Meredith'in eski erkek arkadaşı Caroline'ın babasını öldürdü ve ironik bir şekilde neredeyse kendini öldürüyordu.


Torrey DeVitto hangi uyruklu?

Huntington, New York, ABD Torrey Joël DeVitto (8 Haziran 1984 doğumlu) bir Amerikan oyuncu, müzisyen, hayırsever, yapımcı ve eski model.

Torrey DeVitto 2021'de kimle çıkıyor?

Güzel yaz havasını içine çeken DeVitto, erkek arkadaşıyla tatlı bir öpücük paylaşıyor. David Ross pitoresk bir plaj arka planına karşı.

Elena'yı kim vampir yaptı?

Bonnie, Elena'ya yardım etmeye çalışsa da, geçişi kaçınılmazdı ve sonunda Stefan, çok geç olmadan Elena'nın kanını almak için bir muhafızı öldürdü. Elena bunu hiç istememesine rağmen, onun yardımıyla vampir oldu. Stefan ve Rebekah .

Mystic Falls seri katili kimdir?

Geçen hafta Vampire Diaries'de izleyiciler bunu keşfettiklerinde şok oldular. Alaric (Matthew Davis) Mystic Falls seri katiliydi. Bu hafta dizi, onun hayat kurtaran sihirli yüzüğünün neden şiddetli ve ölümcül ruh hali değişimlerine neden olduğunu keşfetmeye daha derine iniyor.


Meredith Fells'in erkek arkadaşını kim öldürdü?

Brian Walters, The Vampire Diaries'in üçüncü sezonunun on birinci bölümünde ortaya çıkan bir karakterdi. Mystic Falls Hastanesinde adli tabipti ve Meredith Fell'in eski erkek arkadaşıydı. tarafından öldürüldü 2010 Mystic Falls Seri Katil .

Jay ve Halstead gerçek hayatta kardeşler mi?

İki oyuncu kardeş değil

Soffer'ın kendisinin dört kardeşi var ve küçük kız kardeşi aslında bu şovların ekibinde yer alan model Shayne Hindes! Bu arada Will Halstead, Shameless ve Longmire'da yer alan Nick Gehlfuss tarafından canlandırılıyor.

Natalie ve birlikte mi olacak?

Be My Better Half'ın başlangıcında Will ve Natalie nişanlıdır. Cevap vermesi bir hafta sürdü. Ancak, Natalie zaten evli olduğu ve küçük olmasını istediği için zaten başka düğün planları ile mücadele ediyorlar. Fakat sonunda planlamayı birlikte yapmayı kabul ederler .

Dr Manning ve Halstead bir araya geliyor mu?

2. sezon bölümünde birlikte hareket ediyorlar 'Özgür irade'. 2. sezonun finalinde ayrılırlar çünkü hala Dr. Manning'e karşı hisleri vardır. 3. sezonun ilk bölümünde Korkacak Bir Şey Yok, üç aylık bir izinden döner ve ona kendisinin de ona karşı hisleri olduğunu söyler ve bir çift olurlar.