Tonal duvara monte edilmek zorunda mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Arnold Doyle Doktora
Puan: 4.3/5(26 oy)

Güvenliğiniz için önemli olan Tonal, profesyonel montajcılarımız tarafından kurulur . Tonal'ı duvarınıza teslim etmeye ve monte etmeye ek olarak, teslimat ortaklarımız Tonal'ı WiFi'ye bağlayacak, Bluetooth Smart aksesuarlarınızı eşleştirecek ve hemen çalışmaya başlayabilmeniz için hesabınızı ayarlayacaktır.

Tonal dışarıya kurulabilir mi?

Tonal, profesyonel kurulum gerektirir ve şu anda dışarı gönderilemez veya kurulamaz 50 Amerika Birleşik Devletleri.

Tonal beton duvara monte edilebilir mi?

Tonal, katı dökülmüş beton üzerine monte edilebilir veya sadece doldurulmuş beton bloklar . Boş beton blokları ve dokulu beton yüzeyleri destekleyemiyoruz.Tonal bir garaja kurulabilir mi?

Tonal'ı teknik olarak bir garaja kurabilirsiniz. , ancak kurulum için gerekli duvar ve yükseklik özellikleri olduğunu unutmayın. Örneğin makineyi tuğla veya alçı yüzeylere kuramazsınız.

Tonal metal çıtçıtlara takılabilir mi?

İki saplama setine ton montajları (ahşap veya metal saplamalar) minimum boyut 2 inç x 4 inç — veya katı, dökülmüş veya çıplak beton duvar. Alanınız kurulum gereksinimlerini karşılamıyorsa, tercih ettiğiniz kurulum alanı için bir yapı kullanılabilir.

Tonal Smart Home Gym İncelemesi: 6 Ay Sonra GERÇEK

18 ilgili soru bulundu

Ton, serbest ağırlıklardan daha mı iyi?

İnsanlar dijital buluyor ağırlık daha ağır geliyor geleneksel serbest ağırlıklar ve halterlerle aynı miktarı kaldırırken. Tonal, direnç oluşturmak için metal plakalar kullanmadığından, tekrarlarınızda ilerlemenize yardımcı olması için hacimli demirin momentumuna güvenemezsiniz.

Tonal'ı kendiniz kurabilir misiniz?

Tonal, yetkili Kurulumcular tarafından gerçekleştirilen profesyonel kurulum gerektirir— kendi kendine kurulumu desteklemiyoruz .

Tonal'ın aylık ücreti var mı?

2,995 ABD doları artı vergi, teslimat, aksesuarlar ve 49 $ aylık üyelik , Tonal, geleneksel ağırlıkları AI teknolojisiyle birleştiren 1.995 $'lık Tempo Studio'yu geride bırakarak piyasadaki en pahalı bağlantılı fitness makinelerinden biridir.

Tonal WiFi gerektiriyor mu?

Not: Ton gerektirir egzersiz özelliklerine ve programlarına erişmek için bir WiFi bağlantısı .

Tonal iyi mi?

TL; DR: Tempo ile birlikte Tonal birdir gerçek zamanlı geri bildirim ile direnç eğitimi için evde en iyi seçenekler . Antrenmanlara bağlı kalırsanız Tonal sizi kesinlikle daha güçlü yapacaktır. ... Kürek antrenmanlarının yanı sıra kardiyonuzu tamamlamak için yoga, Pilates ve kuvvet antrenmanı dersleri de alabilirsiniz.

Tonal'ı taşımanın maliyeti nedir?

Evinizde 16' çıtçıt ve güvenilir bir WiFi bağlantınız olduğu sürece, kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ve hareket ederseniz, bir teknisyenin gelip Tonal'ı sizin için hareket ettirmesini sağlayabilirsiniz. Kurulum ücretsiz değil. Onun 250 $ ve sizin için kurulumunu eğitimli bir teknisyene yaptırmanız gerekir.

Tonal hangi voltajı destekliyor?

Ton gerektirir standart 120V , topraklı 3 uçlu çıkış. Çıkış, son kurulum yerinin 6 fit içinde olmalıdır. Standart 6 ft. güç kablosu kurulum konumunuza uygun değilse, bu özellikleri karşılayan alternatif güç kabloları kullanabilirsiniz.

İyi bir Ton gücü puanı nedir?

Güç Puanını Anlama

Yeni Güç Puanı, minimum 0 ile güncellenmiş bir ölçeğe sahiptir ve 1000 mükemmel olarak kabul edildi . Tonal kullanan tüm erkeklerin ortalama puanı 300-550, Tonal kullanan tüm kadınların ortalama puanı 150-275 arasındadır.

Hangisi daha iyi ayna mı yoksa tempo mu?

Hem Mirror hem de Tempo Home Studio, çeşitli fitness seviyeleri için canlı ve isteğe bağlı dersler sunar. ... Genel olarak, Ayna daha iyi bir uyum sağlar : egzersizlerinizi karıştırmanın keyfini çıkarın veya yoga, pilates ve kardiyo gibi vücut ağırlığı egzersizlerini tercih edin. sınırlı taban alanına sahiptir.

Maksimum ağırlık ton destekleri nedir?

Tonal destekler 200 lbs dijital ağırlık —Her kolda 100 lbs. Daha önce geleneksel ağırlıklarla 200 libreden fazla kaldıran deneyimli kaldırıcılar bile Tonal'da dijital ağırlıklarla etkili ve verimli bir antrenman yaptıklarını bildiriyor.

WiFi bağlantısı için gereksinimler nelerdir?

Evinizde WiFi kurmak için ihtiyacınız olan tek şey ya kablosuz yönlendiriciye bağlı bir modem veya bir birimde modem ve kablosuz yönlendirici olan bir kablosuz ağ geçidi (daha fazla bilgi için bkz. Kablosuz Ağ Geçidi Nedir?).

Tonal'ın kamerası var mı?

Söylendiği gibi, Tonal sistemde yerleşik bir video kamera ve mikrofon bulunur ve Bossard, şirketin yakın gelecekte iki yönlü bir besleme kullanarak canlı eğitim sağlayabileceğini doğruladı.

Tonal'ın kaç profili var?

Tonal'da kaç hesabım olabilir? Bir üyelik size sınırsız hesap verir evinizdeki herkes için.

Tonal ile kas yapabilir misin?

Her güç ekipmanı parçası gibi, Tonal da genel ilerlemeyi desteklemek için bir araç olarak kullanılmalıdır. Birçok kullanıcı için Tonal, güç oluşturmak, vücut yağını azaltmak ve daha formda olmak için ana egzersiz kaynağı olarak iyi olacaktır.

Tonal ile çömelebilir misin?

Kullanım sırasında Tonal, dikey sütunlar üzerinde dönen ve büyük ve küçük tüm kullanıcı boylarına ve ayakta lat pull-down'lardan düşük squat'lara ve yan göğüs uçuşlarına kadar her antrenmana ergonomik olarak uyum sağlamak için yukarı veya aşağı hareket eden kollarla canlanır.

Tonal'ın yüklenmesi ne kadar sürer?

Siparişler, kurulum öncesi anket tamamlandıktan 1-3 hafta sonra sevk edilecektir. Gerekli bilgiler toplandıktan sonra profesyonel montajcılarımız Tonal'ınızı teslim eder ve kurar. Kurulum bir saatten az sürer.

Tonal spor salonunun sahibi kim?

Çocukluğundan beri kilolarıyla mücadele eden Tonal, kurucusu Aly Orady sonunda işe yarayan bir çözüm keşfetti. Biraz. Aylarca sürekli olarak kuvvet antrenmanı yaparak 70 kilo vermeyi başardı. Sorun, bu programın sürdürülebilir olmamasıydı.