Tohru'nun sonu kyo ile mi bitiyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Assunta Sanford
Puan: 4.9/5(13 oy)

Birbirlerine bağlılıklarından dolayı, Tohru ve Kyo sonunda evlenecekti. , üç çocuğu var ve birlikte yaşlanıyorlar ve en son çocukları ve torunları aşklarını sevgiyle anlatırken sevgiyle el ele yürürken görülüyorlar.

Tohru Yuki ve Kyo ile biter mi?

Birçok hayran Tohru'nun Yuki ile sonunun gelmesini istedi, bu normaldir çünkü o kendi gizli derinliklerine sahip parlak bir karakterdir. Yine de, Tohru sonunda Kyo ile biter ve yaşlanana kadar birlikte kalırlar. .

Tohru ve Kyo animede birlikte mi oluyor?

Bununla birlikte, Kyo ve Tohru arasındaki aşk hikayesi, Fruits Basket animesinin odak noktası olmaya devam ediyor. Seri ilerledikçe iki karakter yavaş yavaş yakınlaşıyor ve sonunda, resmen birbirlerine olan duygularını ilan ettiler ve aslında bir çift .Kyo, Tohru'ya itirafta bulundu mu?

Hikaye ilerledikçe, Kyo Tohru'ya aşık olur, ancak Tohru'nun neden olacağına inandığı acıyı ona çekmeyi reddeder. sevdiğini itiraf ediyor kendisini 'hayal kırıklığına uğramış' diyerek reddeder. Ancak Uotani, Hanajima ve Yuki onu reddetmesinin Tohru'yu ne kadar derinden incittiğini etkilediğinde ayağa kalkar...

Yuki Sohma'yı kim seviyor?

Maçi Kuragi Anime ve manga serisi Fruits Basket'in destekçisidir. Yuki Sohma'nın sevgilisidir.

Tohru, Kyo'yu sevdiğini itiraf ediyor - Fruits Basket The Final

32 ilgili soru bulundu

Meyve sepetinin sonu üzücü mü?

Meyve Sepeti'nin sonu Sonsuza dek mutlu bir kalp ısıtan : lanet bozulduktan sonra herkes daha iyiye gidiyor, Sohmaların çoğu romantik partnerler buluyor ve Tohru ve Kyo yaşlanıyor ve birlikte torunları oluyor.

Yuki Tohru'ya aşık mı?

Yuki itiraf ediyor Tohru'yu platonik olarak seviyor . ... Tohru. Yuki, Tohru'ya minnettarlığını ifade eder. Sonlara doğru, Yuki sonunda Tohru'ya onun için bir anne gibi olduğunu itiraf eder.

Yuki, Tooru Horimiya'yı mı buluyor?

73. bölümde, Yuki ve Tooru resmi olarak çıkmıyorlar . Karşılıklı çekimlerine ve birbirlerinden hoşlanmalarına rağmen, tam olarak çıkmadıkları bir tür arafta kalırlar, ama kesinlikle sadece arkadaştan daha fazlasıdırlar.

Shigure kiminle biter?

Shigure orada olmak ve annesine karşı ona destek olmak için yazarlık işini bırakır. Meyve Sepeti'nde bir diğerinde ikisinin evlendiği ve adında bir oğulları olduğu ortaya çıktı. Şiki Sohma . Akito başka yerlerde aile reisi olarak görev yapmakla meşgul olduğundan, Shigure tipik olarak ana evden sorumludur.

Kagura kiminle çıktı?

Kagura ve Kyo . Kagura, Kyo'ya karşı saplantılı, çocuksu bir aşk besler ve ikisi de Zodyak olduğundan ve Kagura onun gerçek formunu bildiğinden onunla evleneceğine inanır. Kendisini nişanlısı olarak ilan ediyor ve Kyo'ya karşı hisleri ve sevgileri konusunda çok dürüst.

Akito neden bu kadar kötü niyetli?

Günümüzde Akito ilk bakışta zayıf, sağduyulu, gizemli ve sakin bir kadın olarak görünse de, Akito babasının ölümüyle ilgili öfkesini çıkarmak için birçok Zodiac üyesini korkunç bir şekilde suistimal etti ve annesinin kendisine ihtiyaç duyulmadığı, değersiz olduğu ve kimsenin onu gerçekten sevemeyeceği konusundaki ısrarı...

Tohru bir Zodyak mı?

Shigure'u lanet hakkında sorgular ama Shigure ona hiçbir şey söyleme gereği duymaz. Tohru ve Hatsuharu, Yuki hakkında konuşur. Tohru kısa süre sonra Zodyak'ın başka bir üyesiyle tanışır; Öküz, Hatsuharu Sohma, bir okul koşusu gününde.

Tohru laneti bozar mı?

Ancak Tohru, Kyo'yu gördüğünde bir anda fırlar çünkü reddedilmiş gibi hisseder ama Kyo onun peşinden gider. Onu yakaladıktan sonra, Kyo ona olan duygularını itiraf eder. Bu Zodyak tanrısının ilk arkadaşı olan kedinin kabulü , zodyak lanetini kırar ve tüm Sohmalar özgürleşir.

Kyo, Tohru'ya hangi bölümü itiraf ediyor?

Meyve Sepeti Finali: 8. Bölüm - Kyo İtirafları.

Zodyak laneti nasıl bozulur?

Özetlemek, Tohru sadece kendisi olarak laneti bozdu . Tohru, Zodyaklarla açık bir kalple bağlar kurdu ve arkadaşlarına gösterdiği özen ve sevgiyle bu bağları daha da güçlendirdi.

Meyve Sepeti kararır mı?

İkinci sezonu bitirdikten sonra Fruits Basket ile duygusal bir bağ kurdum. İlk sezon hafif ama ikinci sezon karanlık, yoğun , daha romantik ve tam bir duygusal hız trenine dönüşüyor. Animasyon akıllara durgunluk veriyor ve müzik parçaları ve OST da olağanüstü.

Uotani aşkı kimdir?

Hedefler. Arisa Uotani, Fruits Basket serisinin yinelenen karakterlerinden biridir. Tohru Honda ve Saki Hanajima ile en iyi arkadaştır. O aşkın ilgi Kureno Sohma .

Arisa, Kureno ile evlenir mi?

Arisa ve Kureno Manga boyunca yavaş ilerleyen bir ilişki yaşadılar, ancak hikayenin sonunda taşraya taşındılar ve birlikte yaşıyorlar.

Momiji Sohma kiminle çıkıyor?

Meyve Sepeti Başka

Bir noktada, Momiji bir kadınla evlendi ve ondan bir kızı oldu. Mina Sohma . Kızı tarafından Momiji'nin babasının işini devraldığı ve şimdi sürekli seyahat eden çok meşgul bir iş adamı olduğu ortaya çıkıyor.

Kyo, Tohru'ya ne zaman aşık oldu?

Bu noktadan sonra, aklında onu sevdiğine dair hiçbir şüphe kalmadı. Bu 114. bölüm . Tohru, Kyo'ya aşık olduğunu ne zaman anladı?

Akito, Tohru'yu bıçaklıyor mu?

5 O Avucunun Sonunda Bıçakla Tohru'nun Kolunu Kesti manga

Serinin sonunda, Akito, Zodiac üyelerinin bağlarını kaybetme konusunda o kadar paranoyaktır ki, akıl sağlığı üzerindeki kontrolünü kaybetmeye başlar. Tohru'yu bir kez ve herkes için durdurmak için son bir çaba olarak, Sohma malikanesinden Shigure'nin evine koşar.

Akito'nun laneti nedir?

Sohma Laneti (草摩の呪い, Sōma no Noroi), Tanrı ile Zodyak'ın on üç üyesi arasındaki bir 'bağ'dır. Akito Sohma, Zodyak'ın şu anki 'Tanrısı' iken, Sohma ailesinin çeşitli üyeleri, Kedi de dahil olmak üzere Çin Zodyakındaki hayvanların ruhları tarafından ele geçirilmiştir.