Thrall conan sürgünleri nedir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Cristal Corwin
Puan: 4.6/5(74 oy)

Basitçe söylemek gerekirse, Thralls Oyuncu Olmayan Karakterler (NPC'ler) bunlar sizin için işçiliği istasyonlarında veya yapılarınızı koruyarak çalışır. Köleler, çeşitli hiziplerdeki çeşitli ırklardan oluşur ve dünyanın her yerindeki kamplarda bulunur.

Conan Exiles'da bir köle ne yapar?

Conan Exiles'da Thrall'lar son derece faydalı bir kaynaktır. oyuncuların üsleri güçlendirmesine, yeni ve özel öğeler üretmesine ve belirli istasyonlarda üretim hızlarını hızlandırmasına izin verin .

Savaşçı Thrall'lar ne yapar?

Tanım. Savaşçı köleler üsleri ve önemli eşyaları korumak için kullanışlıdır çünkü saldırgan yaratıklara, düşman kölelerine ve oyuncunun klanının parçası olmayan diğer oyunculara hemen saldıracaklar.Conan'daki en iyi thral kim?

En iyi 3 dövüşçü thrall takipçisi

 • Dalinsia Showhunter - yüksek sağlık + mükemmel hasar.
 • Relic Hunter Treasure Seeker - yüksek sağlık + biraz daha az hasar.
 • Beastmaster Tiemos - çok yüksek sağlık + iyi hasar.

Thrall'ları nasıl elde edersiniz?

İlk sen on seviyeye ulaşmalı ve kilidini açmalısın Üç bilgi puanı için Thrall-alıcı becerisi. O zaman daha az acı çarkını inşa edebilir ve bir cop ve lif bağlamaları yapabilirsiniz. Donanımlı kulüp ile, birçok NPC'den birini arar ve bilincini kaybedene kadar onu yenersiniz.

Conan Exiles PS4 XB1/PC - Thralls Her Thrall Türünü Açıklıyor! En İyisi Nedir!

40 ilgili soru bulundu

Yulaf Conan'ı nereden satın alabilirim?

Gruel tarafından hazırlanmış Kamp Ateşinde Tohum ve Bitki Elyafı pişirmek . Yenilebilir ancak sadece 1 açlık noktasını dolduracaktır.

Conan'da kaç Thrall'ınız olabilir?

: 10 üyeden oluşan tam bir klan, 200 takipçiden oluşan bir yumuşak üst sınıra ve 300'lük sert kapak . Sınır uygulandığında zaten yerleştirilmiş olan Takipçilere ne olur?

Thralls Conan'ı beslemeniz mi gerekiyor?

Besleme kabı eski bir tamirci kalıntısıdır, artık gerekli değil . Sadece seviye atladıktan sonra thrall'ın ne yediği önemlidir, çünkü bir sonrakinde bonus sağlar. Bunun dışında sadece iyileşir. Köstebek kabına yiyecek koymanın tek nedeni, temizlemenin geldiği/olduğu zamandır.

Bir esaretin kırılması ne kadar sürer?

ADLI THRALLER 3 gün yamadan bu yana Tekerlekte kırmak için: r/ConanExiles.

Janos Conan'ı nerede bulabilirim?

Janos aşağıdaki konumlarda bulunabilir:

 • Lian'ın Saati -
 • Mammothrider'ın Gecekondusu -
 • Çayır saati -
 • Yeni Asagarth - köyün merkezine yakın kalmak. TeleportPlayer -75200 -47511 -387.
 • Rimefisher'ın Kulübesi.
 • Fırtına nöbeti -
 • Wardtowers - Sunağa dua etmek.
 • Trapper's Cabin - Kamp ateşinin yanında oturuyor.

Thrall'ı envanterinize nasıl koyarsınız?

Bir okçu, dövüşçü veya dansçı kölesi yerleştirdikten sonra, artık kaldıramaz ve envanterinize geri koyun. Ancak onları alıp bir yapı parçası gibi hareket ettirebilir veya hareket ettiğinizde sizi takip etmeleri için ayarlayabilirsiniz.

Thrall'ları nasıl daha hızlı evcilleştirirsiniz?

Ayrıca sunucu seçeneklerinden esaret antrenman hızını da değiştirebilirsiniz. Daha küçük daha hızlı . Çarpan kelimenin tam anlamıyla çarpandır. Yani bir esaret 1800 saniye sürüyorsa, çarpanı 0,2'ye ayarlamak 0,2 x 1800 = 360 saniye, çarpanı 2'ye ayarlamak ise 1800x2=3600 saniye yapacaktır.

Okçu Thralls'ın oklara ihtiyacı var mı?

sonsuz çakmaktaşı var ama cephane gerek daha iyi kullanmalarını istiyorsanız.

Wheel of Pain için hangi yakıtı kullanıyorsunuz?

Conan Exiles'da, ihtiyaç duyulan 10. seviyede Acı Çarkı'nın kilidini açabilirsiniz. yulaf ezmesi işçiliği arayüzüne göre yakıt olarak özellikle sağ üstteki eğitim alanında Gruel'i yakıt olarak gösterdi.

Bir seferde kaç Thrall sizi takip edebilir?

Solo bir oyuncunun maksimum 55 mevcut Takipçi . Bir klan oluştururlarsa ve klana yeni bir üye katılırsa, bu maksimum 5 artarak maksimum 60'a çıkar. Her yeni klan üyesi izin verilen maksimum Takipçi sayısına 5 ek ekler.

Conan sürgünlerinde kaç evcil hayvanınız olabilir?

Her biri tutabilir 5 hayvan , ancak daha yüksek seviyeli ağıllar, daha yüksek seviyeli kaliteli hayvanları tutabilir. Ayrıca onları dönüştürmek için hayvanlarınızı beslemeniz gerekecek.

Conan sürgünlerinde nelere binebilirsin?

binek listesi

 • At (Varyant A)
 • At (Varyant B)
 • At (Varyant C)
 • At (D varyantı)
 • Black Horse (Pet) (Riders of Hyboria DLC)
 • White Horse (Pet) (Riders of Hyboria DLC)