Thanos benim kaçınılmaz olduğumu mu söylüyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Rose Hirthe DDS
Puan: 4.8/5(38 oy)

İsrailoğullarına söyleyeceğiniz şey şudur: ' Ben'im beni sana gönderdi . Thanos kaçınılmaz olduğumu söylediğinde, son sözden önce bir duraklama olur. ... Thanos'un Öğrenimi — Infinity War'da Thanos, Tony Stark'la yüzleştiğinde, onun kim olduğu ve bir İntikamcı rolü hakkında bilgi sahibi olduğu açıktır.

Kaçınılmazım Thanos ünlü çizgisi nedir?

Neredeyse beni öldürüyordu, ama iş bitti. her zaman olacak . Ben... kaçınılmazım.

Ben kaçınılmazım ne anlama geliyor?

Bir şeyin kaçınılmaz olduğunu söylerseniz, onu aşmak için hangi planı yaparsanız yapın, er ya da geç olacak . İstediğiniz tüm cilt ürünlerini kullanabilirsiniz ancak kırışıklıklar kaçınılmazdır. Kaçınılmaz tanımları. sıfat. önlenemez veya önlenemez.Thanos'un en ünlü çizgisi nedir?

Her Marvel Hayranını Sarstıran En İyi 10 Thanos Alıntısı

 1. 1 'Kafa İçin Gitmeliydin.'
 2. 2 'Ben Kaçınılmazım.' ...
 3. 3 'İyimserliğiniz Yersiz, Asgardlı.' ...
 4. 4 'Maliyeti Neydi? ...
 5. 5 'Eğlence, Evreni Dengelerken Düşünülen Bir Şey Değildir. ...
 6. 6 'Kaybetmenin Ne Olduğunu Biliyorum. ...
 7. 7 'Ben Kurtulanım.' ...

Thanos'un son sözleri neydi?

Gerçekten de, soygun sırasında, 2014 Thanos, 2019 benliğinin ölümüne tanık olur ve ilan eder, Ve bu kaderdir, 2014 Thanos 2019'a gittiğinde bu vizyonu benimsemeyi seçer ve son sözleri şöyledir: Ben kaçınılmazım. Bazı yönlerden Thanos, çok iyi bir ölüm diyebileceğimiz şekilde ölür.

KAÇINILMAZIM [4K UHD 60FPS]

31 ilgili soru bulundu

Thanos kötü müydü?

Ay Titanından Ebedi-Sapkın bir savaş ağası olan Thanos, Marvel Evrenindeki en güçlü varlıklardan biri olarak kabul edilir. ... Genellikle bir olarak tasvir edilirken kötü niyetli kötü adam , birçok hikaye alternatif olarak Thanos'u çarpık bir ahlaki pusulaya sahip olarak ve eylemlerini haklı olarak düşünerek tasvir etti.

Thanos Stark'ı nereden tanıyordu?

Aşağıya indiğinde, Thanos bilir 2012'nin The Avengers'ında Loki aracılığıyla Dünya'yı ele geçirme çabalarını engelleyen adam olarak Stark . Joe Russo, Demir Adam'a saygı duyan Thanos'a ekstra anlam vererek, 'İşte bu yüzden orijinal New York Savaşı'ndan planı bozan kişi olarak Stark'ın farkında olduğunu biliyor,' dedi.

Bir filmden en ünlü alıntı nedir?

Ünlü Film Alıntıları

 • Güç seninle olsun. - Yıldız Savaşları, 1977.
 • Ev gibisi yok. - Oz Büyücüsü, 1939.
 • Ben Dünyanın kralıyım! -...
 • Günü yakala. ...
 • İlkokul, sevgili Watson. -...
 • Yaşıyor! ...
 • Annem her zaman hayatın bir kutu çikolata gibi olduğunu söylerdi. ...
 • Geri döneceğim. -

En zor seçimlerin en güçlü iradeleri gerektirdiğini kim söyledi?

Alıntı yapan Thanos : En zor seçimler, en güçlü iradeleri gerektirir.

Thanos neden bir kez kaderimi görmezden geldiğimi söylüyor?

Dinlemediler ve sonunda tam olarak olacağını düşündüğü şey Titan'a oldu ve türlerinin nesli tükendi. Yani kaderini görmezden geldi Titan'ın ölmesine izin verdiğinde . Kendi gezegenini kurtaramadığı için evreni kurtarmak istedi.

Thanos neyin tanrısı?

Thanatos, antik Yunan dininde ve mitolojisinde, ölümün kişileştirilmesi . Thanatos, gece tanrıçası Nyx'in oğlu ve uyku tanrısı Hypnos'un kardeşiydi. Kaderler tarafından kendilerine verilen süre dolduğunda, insanlara onları yeraltı dünyasına götürmek için göründü.

İngilizce'de Kaçınılmazlık ne demek?

: kaçınılmaz bir sonuçtan kaçınılamaz veya kaçınılamaz .

Ölüm neden kaçınılmazdır?

Hücreleriniz rekabet etmiyorsa, o zaman bu yavaş büyüyen, işlevsiz hücreler çoğalacak ve ölüme neden olacaktır. , bir çalışma yazarı ve Arizona Üniversitesi ekoloji ve evrimsel biyoloji bölümünde profesör olan Paul Nelson, Healthline'a söyledi. Ölümü kaçınılmaz kılan işte bu ikili bağdır.

Thanos, Tony Stark'a ne dedi?

Saygım var, Stark Thanos ona pişmanlık duyan bir sesle söyler. Bitirdiğimde insanlığın yarısı hala hayatta olacak. Bu rahatlatıcı bir mesaj değil, ama Stark'ın çabalarının boşa gitmediğini hissetmesine yardımcı olmak istiyor.

Thanos insanlık hakkında ne dedi?

Thanos : İşim bittiğinde, insanlığın yarısı hala var olacak. Mükemmel dengeli , her şey olması gerektiği gibi... Umarım seni hatırlarlar.

Thanos'un neden çenesinde çizgiler var?

Daha uzun cevap: Thanos, Eternals adı verilen tanrısal varlıklar ırkının bir üyesidir. Ebedilerin sahip olabileceği, Deviant Sendromu adı verilen nadir bir genetik mutasyona sahiptir. , bu onu mor yapar ve ona o tuhaf buruşuk çeneyi verir.

Thanos neden haklı?

Akıl yürütmesi basit: çok fazla insanın ve sınırlı kaynakların olduğu bir gezegende, hayatta kalanlar, dünyanın sorunlarını çözerek ihtiyaç duyduklarından daha fazlasına sahipler . Spoiler uyarısı! Bu makale Avengers: Endgame için hafif spoiler içermektedir. Thanos aşırı nüfus konusunda haklı mı?

En zor seçimler, en güçlü iradeleri gerektiren anlam nedir?

seçimler zor, hangisi olursa olsun . ... Hayatın sıradanlığını etkileyebilecek veya etkilemeyecek seçimlerin sonucudur, onu zorlaştıran şeydir.

Thanos ne zaman en zor seçimlerin en güçlü iradeleri gerektirdiğini söyledi?

'En zor seçimler, en güçlü iradeleri gerektirir.' - Thanos [OC] [ 2880 x 1440 ]

Tarihin en havalı repliği nedir?

Tarihin en havalı dizisiydi Napolyon Bonapart'ın dediği . 1814'ün son aylarında Napolyon, Elba İmparatoru'nda oynamaktan sıkıldı. Müttefiklerin hevesli ama zayıf bir Bourbon kralını tahta geri getirme hatasına düştüğü Fransa'dan gözünü asla ayırmadı.

Tüm zamanların en büyük alıntısı nedir?

Tüm Zamanların En İyi 100 Alıntısı

 • yarın ölecekmişsin gibi yaşa. ...
 • Bizi öldürmeyen şey bizi güçlendirir. ...
 • Kim olduğun gibi ol ve ne hissettiğini söyle, çünkü umursayanlar önemli değil ve önemli olanlar umursamıyor. ...
 • Başkalarının sınırlı algılarının bizi tanımlamasına izin vermemeliyiz.

Thanos Mjolnir'i kaldırabilir mi?

Henüz, Thanos, Mjolnir'i kaldıramıyor çünkü Çekiç onu kesinlikle buna layık görmezdi. Yine de Thor'un son kabusu bunun gelecekte olabileceğini düşündürdü, bu yüzden Thanos'un Mjolnir'i kaldırıp kaldıramayacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

En güçlü Avenger kim?

1. kızıl cadı . kızıl cadı sahip olduğumuz en güçlü Avenger'dır ve birçok insan gerçekten Kaptan Marvel veya Thor'un en güçlü olduğuna inanırken, Scarlet Witch zirveye çıkar. Infinity War'dan bu yana olağanüstü güç göstermeye devam etti.

En özverili intikamcı kim?

Tony Stark, Marvel Sinematik Evrendeki en önemli fedakarlığı yaparak sona erebilir, ancak ilk fedakarlık ile mümkün oldu - Yinsen'e .