Teresa Lizbon mentalistte ölür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dustin Weber
Puan: 4.7/5(23 oy)

Kızıl John Red John Red John, kurgusal bir karakter ve CBS suç draması The Mentalist'in ilk beş sezonunda ve altıncı sezonunun yarısında ana antagonistidir. ... 6. sezon 'Red John' bölümünde, aynı isimdeki seri katilin kimliğinin Napa County şerifi Thomas McAllister olduğu ortaya çıkıyor. Xander Berkeley . https://en.wikipedia.org› wiki › Red_John

Red John - Vikipedi

Bir keresinde Jane'e Lizbon'un cesedini 'hediye' olarak getirmesini emrettiğinde ilişkilerini test etti. Lizbon, Red John soruşturması sırasında yaralandı. Üçüncü sezon finalinde (Çilek ve Krema), Lizbon, Craig O'Laughlin tarafından omzundan vuruldu , Van Pelt'in nişanlısı.

Patrick Jane ve Teresa Lisbon'a ne oldu?

Sezon ilk öpüşmeleri ile sona erer. Beyaz Orkideler dizisinin finalinde, Jane ve Lizbon evleniyor , Jane'in evlerini inşa etmek için satın aldığı mülkte karı koca olmak. Düğünden sonra Jane'e ilk çocuklarına hamile olduğunu söylediği için birlikte bir bebek bekliyorlar.

Mentalistte ölen var mı?

The Mentalist, dizi finale doğru viraj alırken oldukça şok edici bir bölüm yayınladı. 18. sezon finali, CBS draması, öldürülen Michelle Vega'ya (Josie Loren) veda etti. bir çatışma Çarşamba günkü bölümde bir lokantada, Nothing Gold Can Stay.Kimball Cho evleniyor mu?

Görünüşe göre Summer, geçmişi hakkında hiçbir şey bilmeyen Mareşal adındaki nişanlısı ile şehirdeydi. Bölümün sonunda Cho'yu nişanlısıyla tanıştırır ve evlenmek için yola çıkarlar .

Lizbon, Red John için mi çalışıyor?

Evet, Teresa Lizbon, Red John'dur ve her zaman öyleydi, çünkü görüyorsunuz, başka türlü olamaz ve yine de dizinin ahlaki kodunu onurlandırır. ... Red John'un Patrick Jane'in zihnine özel erişimi olduğuna dair ipuçları dün gece her yerdeydi.

#TheMentalist - Bekle... Eğer? Ölüyor olsaydım?

32 ilgili soru bulundu

Lizbon işini geri alacak mı?

FBI için çalışmak üzere Amerika Birleşik Devletleri'ne geri dönmesi karşılığında, kaçak Jane FBI'ın ayrıca Lizbon'a bir iş teklif et . Ancak, önceden ona danışmamıştı. Jane özür diler ve bölümün sonunda Lizbon iş teklifini kabul etmeye ve Jane ile FBI'da çalışmaya karar verir.

Red John'un CBI'daki suç ortağı kim?

Bu bölümde Red John'un iki yeni suç ortağı ortaya çıkıyor: Julia Howard ve Jason Lennon , saygın vatandaşlar, sırasıyla bir işçi ve bir kadın sığınma evinde kayyum. Lorelei, kız kardeşinin ölümü hakkında bilgi almak için Julia'ya işkence eder.

Mentalistteki Rigsby'nin karısına ne oldu?

Ayrıca Rigsby'nin harika bir baba olacağını ama henüz evliliğe hazır olmadıklarını söylüyor. 'Something's Rotten in Redmund'da Sarah, oğulları Benjamin'i (kamera dışında) doğurur. 5. sezonda ('Kan Davası'), Rigsby, Sarah ile ayrıldığını açıkladı .

Cho ve yaz birlikte mi kalacak?

Bir uyuşturucu satıcısı olan bağlantılarından birinden uyuşturucu çaldıktan sonra, onu dövüyor. Cho uyuşturucu satıcısını arar ve intikam almak için onu döver. Uyuşturucu kullanımı hakkında Cho ile hararetli bir tartışmadan sonra, Cho'nun eyaletten ayrılıp baştan başlama tavsiyesini alır. ilişkilerini bitirmek .


Rigsby neden mentalistten ayrıldı?

Davayla ilgili muhteşem çalışmasından (ve tabii ki bir iyileşmeden) sonra, Rigsby'ye FBI'da tam zamanlı bir pozisyon teklif edildi, ancak çift ​​kolluk hayatını geride bırakmaya karar verdiği için reddetti . En sevdiğiniz TV karakterlerinin gerçekten mutlu sonla bitmesini sevmiyor musunuz?!

Rigsby mentalistte ölür mü?

Sezon finali olan 'Kızıl Şapka'da, Rigsby ölümünü taklit ediyor Red John'u yakalama hilesinin bir parçası. Ölümü haberlerde yayınlandı ve Rigsby, çok hızlı ve çok tehlikeli olacağı için Sarah'ya neler olduğunu anlatamadı. Rigsby, Sarah'nın ona ne kadar kızacağını söylüyor.

Mentalistin mutlu bir sonu var mı?

Sonunda oldu. Patrick Jane (Simon Baker) üzerine bir yüzük taktı. The Mentalist yedi sezonluk yayınını Çarşamba gecesi Jane ve Teresa Lisbon'un (Robin Tunney) berabere kaldığı bir dizi finaliyle bitirdi. düğüm , hayranlara mutlu bir son veriyor.

Mentalistin sonunda ne olur?

The Mentalist son bir sürpriz sonla hayranlarına veda etti. CBS prosedürü Çarşamba günü iki saatlik bir finalle son bir selam verdi. Jane'i (Simon Baker) sahte bir medyum olarak eski hayatına döndükten sonra bir seri katil tarafından tehdit edildiğini gördü.


Jane, Mcallister'ın Red John olduğunu biliyor muydu?

Jane'in kaçtığını düşünmek hoşuma gitti çünkü ailesi öldürüldüğünden bu yana ilk kez, onunla tanıştığımızdan beri ilk kez özgür. Heller ve Baker ile Red John bölümü hakkında yaptığımız röportaja göz atın. ... Jane, Red John ile buluşacağını bilmiyordu. ve ne yazık ki Mentalist'e başka kimse dahil olmadı.

Bosco Jane'e ne fısıldadı?

Çılgın Nixonian Başkanı 24'te! Ve sonra, ölüm döşeğinde olan Bosco, gösterinin kahramanı, dolandırıcıya dönüşen düzenbaz dedektif Patrick Jane'e, eğer şehvetli Sherlock Red John'u yakalarsa, onu tutuklamaması gerektiğini, öldürmesi gerektiğini söyledi. Fısıldadı Patrick'in kulağına bir şey girdi ve öldü .

Mentalistteki Lorelei'ye ne olur?

Red John'un gerçekten katil olduğunu anladıktan sonra, pazarlığın kendisine düşen kısmını tutmadı ve Red John'u gerçek kimliğini açıklamadan kendi başına öldürmeye çalışmak için kaçtı. Yine de, kısa süre sonra Red John's Smiley'in altında ölü bulundu. Yüz.

Wylie ve Vega bir araya geliyor mu?

Jason Wylie ile ilişki

(Mavi Gökyüzünden Başka Bir Şey) Green Light'ta ona nasıl çıkma teklif edeceğini uyguladığını görebiliriz, ama sonunda Nothing Gold Can Stay'de ona çıkma teklif etmeyi başarır ki o evet diyor. Bu randevu, Vega'nın trajik ölümü nedeniyle asla gerçekleşmez.


Grace Van Pelt'in bebeği var mıydı?

CBS'nin The Mentalist'inde CBI ajanı Grace Van Pelt'i oynayan muhteşem kızıl saçlı Amanda Righetti, ilk çocuğunu kocası Jordan Alan - bir erkek bebek - karşıladı. Aktrisin temsilcisi, Cuma günü Access Hollywood'a mutlu haberi doğruladı.

Van Pelt, Craig ile evlenir mi?

Daha sonra ofiste asansöre girerken, ağlayarak ve hıçkırarak görülür. Üçüncü sezonda, Van Pelt FBI ajanı Craig O'Laughlin ile çıkıyor, bu da Rigsby'nin hoşnutsuzluğuna yol açıyor. Van Pelt ve O'Laughlin Blood for Blood bölümünde nişanlandılar , onu hala seven çarpıcı Rigsby.

Red John için FBI muhbiri kimdi?

Biyografi. FBI Ajanı Reede Smith Reede Smith ilk olarak Sezon 5 galasında bazen FBI Ajanı Gabe Mancini ile ortak olan bir FBI ajanı olarak görünür. Lorelei Martins'in tutuklanmasının ardından FBI'ın Red John soruşturmasıyla görevlendirildiler.

Red John'un Chi Sezon 3'teki suç ortağı kim?

3. sezon finalinde Red John'un suç ortağından sonra Craig O'Laughlin Hightower'ı dağdaki kulübesinde öldürmeye çalışırken öldürülür, Jane (Sacramento alışveriş merkezindeki bir yemek alanındadır) Lizbon'a O'Laughlin'in telefonundaki tekrar aramayı kullandırır ve cevap verene O'Laughlin'in öldüğünü söylemesini sağlar.


Red John'la kim ilgileniyor?

Mentalist yaratıcı Bruno Heller, Red John'un yedi adamdan biri olduğuna dair bize güvence verdi: Bertram, Smith, adli tıp uzmanı Brett Partridge , kült lider Bret Stiles, serbest araştırmacı Ray Haffner, Ulusal Güvenlik ajanı Robert Kirkland ve Şerif Thomas McAllister.

Patrick Jane, Red John'u öldürdüğü için hapse mi giriyor?

Sezon, Patrick Jane'in (Simon Baker) oynadığı üçüncü sezon finalindeki olayların hemen ardından başlıyor. halka açık cinayetten tutuklandı Karısını ve kızını öldüren ünlü seri katil Red John olduğuna inandığı adam.

Kristina Frye, Patrick ile çıkıyor mu?

Görünüşe göre Frye, Red John tarafından öldüğüne ve ruhlar dünyasına geçtiğine inandırmak için hipnotize edilmiş. Kristina, karısının ölümünden sonra Patrick'in ilk randevusuydu. .