Verizon'da tembel radyo nasıl iptal edilir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dakota Homenick IV
Puan: 4.2/5(28 oy)

LivexLive Uygulamanızdan Profil'i seçin. Profil'e tıklayın. Seçmek Üstesinden gelmek Hesap. Aboneliği İptal Et'i seçin.

Verizon, Slacker Radio için ücret alıyor mu?

Slacker Radyo Tonları artık tüm Verizon müşterileri için ayda 2,00 ABD doları .

Slacker Radio'yu telefonumdan nasıl kaldırırım?

Ondan tamamen kurtulmanın tek yolu telefonu rootlamak . Bununla ilgili sorun yaşıyorsanız, Ayarlar->Uygulamalar->Yönet->Tümü->Slacker'a gidip Verileri Temizle'ye basmanız gerekir. Bazen biraz sıkıcı olabileceğinden, Slacker için bunu bir veya iki kez yapmak zorunda kaldım.Showtime on Verizon'u nasıl iptal edebilirim?

Mobil Web Aboneliklerini İptal Et

 1. Mobil Web tarayıcısını başlatın.
 2. VZW Today ana sayfasından Verizon Services'ı seçin. Vurgulamak için 5 yönlü gezinme pedini ve seçmek için OK düğmesini kullanın.
 3. Abonelikler'i seçin.
 4. Abonelikleri Yönet'i seçin.
 5. İstediğiniz aboneliği seçin.
 6. Abonelikten Çık'ı seçin.
 7. Onaylamak için Evet'i seçin.

Verizon Slacker Radio nedir?

Verizon müşterileri: Slacker Radio şimdi zil sesiniz olarak bir çalma listesi belirlemenizi sağlar . Verizon'da bir Android telefonunuz varsa, artık zil sesiniz için ayda 2 ABD doları karşılığında müzik akışı kullanabilirsiniz. Sarah Mitroff.

Verizon Wireless Nasıl İptal Edilir

24 ilgili soru bulundu

Verizon'da arayan ayarını nasıl ayarlarsınız?

'Ayarlarım' sekmesine tıklayın ve her arayan için belirli bir geri arama tonu mu, yoksa tüm arayanlarınız için varsayılan bir zil sesi mi istediğinizi seçin. 'Hesabım' bağlantısı, oturum açtıktan sonra kurulum sürecinde size yol gösterir. Günün belirli saatleri ve hatta belirli günler için geri arama tonlarını ayarlamayı da seçebilirsiniz.

Verizon geri aramalarına ne oldu?

' 31 Ekim 2020'den itibaren geçerlidir Şirket bir duyuruda, Verizon geri arama tonlarını ve çalma listelerini durduracak' dedi. Verizon Wireless, geri arama tonları hizmetini 2004 yılında başlattı ve bir yıl sonra genişletti. Arayanlar için geleneksel zil sesi yerine müzik klipleri çalardı.

Verizon'da bir kanalı nasıl iptal edebilirim?

Verizon FiOS'ta premium kanalı nasıl kaldırırım?

 1. Verizon FiOS hesabınıza giriş yapın.
 2. Ekranın ortasında 'TV' yazan bir sekme seçin.
 3. Hala sayfanın ortasında, 'kanal ekle/kaldır' köprüsüne tıklayın.

Verizon ile hizmetimi nasıl iptal edebilirim?

İptal etmenin tek yolu, şahsen bir Verizon mağazasına gitmek veya Verizon'un müşteri hizmetleri hattını aramaktır. Herhangi bir para kaybetmeden önce kim olduğunuzu doğrulayabilmeleri gerekir – ahem, birinin hesabını iptal etme. İptal etmek isterseniz Verizon'un iptal hattını şuradan arayabilirsiniz: 1-844-837-2262 .


Verizon hesabınızı nasıl iptal edersiniz?

Verizon Wireless'ı Telefonla İptal Etme

 1. 1-844-837-2262 numaralı telefondan müşteri hizmetleri hattını arayın.
 2. Temsilcinin kimliğinizi doğrulamasını bekleyin.
 3. Aboneliğinizi iptal etmeyi isteyin.

Slacker Radio'yu nasıl silerim?

Android uygulamasını kullanıyorsanız telefon operatörünüz tarafından.
...
Yapmanız gerekenler:

 1. LivexLive Uygulamanızdan Profil'i seçin.
 2. Profil'e tıklayın.
 3. Hesabı Yönet'i seçin.
 4. Aboneliği İptal Et'i seçin.

LiveXLive'ın maliyeti nedir?

LiveXLive. Fiyat: Radyo yayını reklamlarla ücretsizdir veya reklamsız ayda 4 dolar . 10 ABD doları karşılığında isteğe bağlı bir müzik kitaplığına da erişebilirsiniz. Öğrenci indirimi var ama ücretli hizmet için deneme süresi yok.

Verizon LiveXLive nedir?

LiveXLive dünyanın ilk hepsi bir arada müzik ve eğlence merkezi konser ve festivallerin birinci sınıf canlı akışlarını, ustalıkla seçilmiş akışlı radyo istasyonlarını, podcast'leri ve orijinal sanatçı video ve ses içeriğini birleştirir.


Slacker Radyo Ücretsiz mi?

Slacker Radio'nun Android uygulamasında ücretsiz bir Temel katman bu, düzinelerce istasyonu yayınlamanıza izin verir, ancak ses ve afiş reklamlarıyla deneyimden para kazanmanızı sağlar. ... Temel plan, hizmete iyi bir giriş niteliğindedir, ancak ciddi müzik tutkunları ayda 3.99$'lık Slacker Radio Plus'a kaydolmalıdır.

Slacker Radio aboneliği ne kadar?

tembel radyo

Nedir: Slacker, şarkılara ve küratörlü istasyonların yanı sıra haberlere, spor karşılaşmalarına ve konuşmalara erişim sağlar. Ücretsiz ve ücretli abonelikler: Radio Plus ve Premium, Slacker'ın iki ücretli aboneliğidir. Ayda 3,99 ABD doları ve ayda 9,99 ABD doları , sırasıyla.

İptal etmekle tehdit edersem Verizon faturamı düşürür mü?

Bazı müşteriler, faturalarını düşürme stratejisi olarak Verizon'u hizmetlerini kapatması için tehdit edip edemeyeceklerini soruyor. Ancak Verizon hizmetleri baskıya boyun eğmek üzere tasarlanmamıştır. Hizmetlerini kullanmayı bırakmaları için tehdit etmek, sizin için işe yaramayacaktır. faturayı düşürmezler .

Verizon erken fesih ücretinden feragat edecek mi?

Erken fesih ücretinden (ETF) feragat edebilmeniz için, Verizon'un çevrimiçi formuna erişmeli ve usulüne uygun olarak doldurmalı . Ardından, hareketinizin kanıtı olarak durabilecek bir belge yüklemeniz gerekir. Verizon FIOS, gerekli gördükleri takdirde tam bir hafta içinde soruları yanıtlayacaktır.


Verizon'da hizmeti askıya aldığınızda ne olur?

Askıya alınırken, hattınız Verizon kablosuz veri ağına erişemez, arama yapamaz veya arama alamaz . Askıya alma sırasında hattınıza herhangi bir ücret yansıtılmaz. Bununla birlikte, askeri konuşlandırma için askıya alınmadan önce hattınızın aktif olduğu ay boyunca kısmi bir fatura alabilirsiniz.

Disney+ aboneliğimi Verizon üzerinden nasıl iptal edebilirim?

My Verizon'da veya My Fios uygulamasında oturum açın. 2. Aboneliği Yönet'i ve ardından Akış Hizmetlerinizi Seçin altında, Disney döşemesine tıklayın veya dokunun aboneliğinizi kaldırmak için

Verizon toplam mobil korumasını nasıl iptal edebilirim?

Verizon Telefon Sigortanızı Nasıl İptal Edebilirsiniz:

 1. Verizon web sitesine gitmek için buraya tıklayın.
 2. Hesabınıza giriş yapın.
 3. Planım ve Hizmetlerim'e gidin, ardından Ürünleri ve uygulamaları yönetin, ardından ürünlerinizi yönetin'e tıklayın. (...
 4. Ardından, 'Toplam Mobil Koruma' seçeneğine gidin, sekmenin sağ üst köşesindeki Hesaptan Kaldır düğmesini tıklayın. (

Verizon'da HBO Max'i nasıl iptal edebilirim?

İptal etmek, 1.800'ü arayın. VERİZON (1.800. 837.4966 promosyon dönemi boyunca herhangi bir zamanda. Tatil askıya alma, HBO Max için geçerli değildir.


Verizon geri arama tonundan kurtuldu mu?

Geri Arama Tonları hizmeti durduruldu ve artık Verizon tarafından desteklenmiyor. Media Store veya Verizon Tones uygulamasından satın aldığınız Geri Arama Tonları ve Geri Arama Tonları aboneliğiniz varsa, bunlar hesabınızdaki tüm hatlardan otomatik olarak kaldırılır.

Geri Arama Tonları hala geçerli mi?

uygulama şu an müsait iOS, Android ve Windows Phone platformlarındaki T-Mobile müşterileri için. Ayda 2,99 ABD doları karşılığında ücretsiz bir temel hizmet veya daha zengin özelliklere sahip bir sürüm arasından seçim yapabilirsiniz.

Kendi geri arama tonunuzu nasıl yaparsınız?

Kendi Geri Arama Tonlarınızı Nasıl Yapar ve Yüklersiniz

 1. Ventones veya Myxer gibi bir geri arama tonu oluşturma web sitesine erişin ve bir hesap için kaydolun. ...
 2. Sitenin menüsünden ücretsiz bir geri arama tonu oluşturma seçeneğini seçin. ...
 3. 'Yükle'yi seçin ve geri arama tonuna dönüştürmek için bir medya dosyası seçin.

Verizon'un hala zil sesleri var mı?

Verizon zil sesleri.

Bir Android telefonda zil sesi almanın en kolay yollarından biri Google Play mağazasından Verizon Tones uygulamasını indirmek için . Uygulamadan, çok çeşitli harika zil sesleri arasından satın alabilir ve indirebilirsiniz.