Teklifte tanıtım işe yarıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Brenda Lueilwitz
Puan: 5/5(50 oy)

Promosyon ile öğelerinizi daha hızlı satın ve her gün ortalama 14 kat daha fazla görüntüleme elde edin. Promosyon, öğenizin arama, göz atma ve kategori sonuçlarında ilk 50 öğe içinde öne çıkan konumlarda görünmesini sağlar . Bir alıcı sizinki gibi ürünleri aradığında, promosyonunuzu, ürününüzün tanıtımının yapılmamasına göre daha erken görür.

OfferUp'ta promosyon artı buna değer mi?

Öğelerinizi daha hızlı satmak istiyorsanız, Promosyon Artı özelliğini denemenizi öneririz. Promosyon Plus ile, her zaman bir promosyonunuz var . Bunu kullanmak, alıcıların öğenizi feed'lerinde veya arama sonuçlarında daha üstte görmelerine olanak tanır ve size her gün ortalama 14 kat daha fazla görüntüleme sağlar.

OfferUp'ta satmaya değer mi?

Site çirkin ve tamamen modası geçmiş olmasına rağmen, hala yerel olarak bir şeyler satmak için iyi bir yer , özellikle mobilya, ancak reklam yayınlama hızı ve kolaylığı için OfferUp'ı tercih ediyorum. Bir dakikadan daha kısa sürede bir ilan yayınlayabilirim. Gölgeli insanlarla iş yapmaktan kaçınmaya yardımcı olmak için alıcı puanlarını da görebiliyorum.OfferUp'ta nasıl daha fazla görüntüleme alabilirim?

Ürünlerinizi daha hızlı satmak ve büyük bir itibar oluşturmak için bu satış ipuçlarını kullanın.

 1. Harika bir gönderi yapın. OfferUp'ta en hızlı satılan ürünler harika fotoğraflara, başlıklara, açıklamalara ve uygun fiyatlara sahiptir. ...
 2. Her alıcıya hızlı yanıt verin. ...
 3. En iyi teklif = En iyi fiyat + en iyi alıcı. ...
 4. Güvenli bir yer önerin. ...
 5. Harika bir puan alın.

Birinin sizi OfferUp'ta dolandırdığını nasıl anlarsınız?

Bazı yaygın örnekler şunları içerir:

 1. Satıcı, OfferUp uygulaması dışında ödeme yapılmasını ister. ...
 2. Satıcı, gerçek olamayacak kadar iyi görünen bir ürün için teklifte bulunur. ...
 3. Alıcı, listelenen fiyattan daha fazlasını sunar. ...
 4. Satıcı, nakliye ücretlerini ödediğini iddia ediyor ve size bir fatura göndermek istiyor.

Offerup Promote Plus İnceleme - BUNA DEĞER Mİ?!?!

27 ilgili soru bulundu

OfferUp'ta neden hiç görüş almıyorum?

Çıkış Yap hesabınızın, ardından tekrar giriş yapın ve işleminizi tekrar deneyin. Cihazınızı yeniden başlatın. Sorunun bağlantınızla ilgili olması durumunda kablosuz internetiniz ve hücresel verileriniz arasında geçiş yapın. En son sürümü kullandığınızdan emin olmak için uygulamayı kaldırın ve yeniden yükleyin.

OfferUp bir soygun mu?

Ülke genelinde 85 milyondan fazla indirme ile, kullanılmış eşya alıp satmak ve yerel olarak ücretsiz eşya satmak isteyen kullanıcılar, bunun için içiniz rahat olsun. OfferUp yasaldır .

OfferUp'ta para kazanabilir misiniz?

OfferUp'ta satış yapmak, ekstra para kazanmanın harika bir yoludur. sattık tüm ev dekorasyonu, bebek malzemeleri, mobilya, kamp malzemeleri, Blentec blender, kar ayakkabısı gibi şeyler... adını siz koyun! Küçük dairemizde sınırlı depolama alanı vardır, bu nedenle istenmeyen eşyalar derhal bağışlanır veya satılır.

Hangisi daha iyi OfferUp veya bırak?

Her iki uygulama da yerel olarak mal alıp satmak için iyi bir yerdir ve mobil pazar yeri uygulamaları için en iyilerin en iyisidir. LetGo daha güvenli ve ikisinin daha popüler uygulaması olsa da, OfferUp en iyi uygulama müşteri hizmetleri şartları. ... 30 milyondan fazla kullanıcısıyla LetGo, OfferUp'tan daha popüler.

OfferUp yüzde kaç alır?

göreceksin %12,9 servis ücreti öğeniz için. Asgari ücret 1,99 ABD dolarıdır. Teslimat Yöntemi sayfasında, etrafı dolgu ile öğenizi taşıyabilecek paket boyutunu seçin.

Reklamlar OfferUp'ta ne kadar kalır?

Öğelerinizi OfferUp'ta listelemek hızlı ve kolaydır. Ayrıca, letgo listelemelerinin süresi 30 gün sonra sona ererken, OfferUp listelerinin süresi asla dolmaz . OfferUp'ta satış yapmaya nasıl başlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Nasıl Satılır yardım makalemizi okuyun.

OfferUp'tan gönderilen ürünleri satın almak güvenli midir?

Sevk edilen ürünler ve Alıcı Koruma Talepleri

OfferUp'ı yalnızca işlem yapmak için kullanın . Satıcılar, OfferUp dışında ödeme almamalıdır. Bir öğenin ödemesi OfferUp aracılığıyla yapıldığında ve gönderildiğinde, belirli sorunlar ortaya çıkarsa, ancak yalnızca işlem ve ödeme OfferUp aracılığıyla tamamlanmışsa alıcı korunabilir.

OfferUp nasıl para kazanıyor?

OfferUp, tüketicilerin kullanılmış malları satmasına olanak tanıyan, mobil öncelikli bir C2C pazarıdır. para kazandırır minimum 1,99$ veya satıcıların satış fiyatının %12,9'unu tahsil ederek . Ayrıca, satıcılar için tanıtılan listeler ve otomobil bayilerinin platformda satış yapmasına olanak tanıyan Doğrulanmış Bayi Programı aracılığıyla para kazanıyor.

Promosyon artı teklif artışını nasıl iptal edebilirim?

Platform abonelik hizmetlerini istediğiniz zaman doğrudan ilgili platform üzerinden iptal edebilirsiniz. Apple App Store'da, şu tarihe kadar iptal etme seçeneğini bulabilirsiniz: iTunes'da Apple Kimliğinizi görüntüleme veya App Store'a gidin ve ardından Abonelikler seçeneğini belirleyin.

OfferUp'ta PayPal ile ödeme yapabilir misiniz?

OfferUp'ın sistemi aracılığıyla öğelerin ödemesini yaparken ve gönderirken, OfferUp'ın Alıcı Koruma programı kapsamında olursunuz. ... Diğer uygulamalardan kaçının Venmo ve PayPal gibi tabanlı ödemeler. Ayrıca Western Union veya MoneyGram gibi banka havalelerinden veya hediye kartları veya kişisel/onaylı çekler gibi nakit olmayan ödemelerden kaçının.

OfferUp'ta ne çevirmeliyim?

Hızlı Para Kazanmak İçin Çevirilecek En İyi Şeyler

 1. Ağaç mobilya. Masif ahşap mobilyalar, birkaç nedenden dolayı yeniden satmak için harika bir ürün olabilir. ...
 2. Döşemeli Mobilya. Aynı şekilde, döşemeli mobilyalar da çevirmek için karlı olabilir. ...
 3. Bahçe mobilyası. ...
 4. Antikalar. ...
 5. Koleksiyon. ...
 6. Motorlu Ürünler. ...
 7. Aletler. ...
 8. Kayıtlar ve Kayıt Oyuncular.

Teklifin satıcı koruması var mı?

Satıcı Doğrulanmış Mağazaysa, OfferUp 30 Günlük Satın Alma Koruması ile korunursunuz . İlk olarak, mümkün olan en kısa sürede geri ödeme istemek için satıcıyla iletişime geçin. Bir Doğrulanmış Mağazadan ve bir topluluk satıcısından nasıl para iadesi isteneceğiyle ilgili aşağıdaki talimatlara bakın.

OfferUp ücret alıyor mu?

OfferUp'ta öğe göndermek ve göz atmak ücretsizdir , ve nakit ile ürün satın almak hem satıcılar hem de alıcılar için ücretsizdir. Gönderilen ürünler gibi belirli işlemler, ürün satıldığında hizmet ücretlerini veya nakliye maliyetlerini içerebilir. ... Her ayın dördüncü gönderisinden başlayarak, satıcı her aracı listelemek için bir ücret öder.

En çok satan uygulama hangisi?

2021'de Ürün Satmak için En İyi 7 Uygulama

 • Büyük Biletli Ürünler için En İyisi: eBay.
 • Daha Geniş Bir Kitleye Ulaşmak İçin En İyisi: Facebook Marketplace.
 • Yerel Satışlar için En İyisi: Yan Kapı.
 • Alıcılar için En İyisi: OfferUp.
 • İkincilik, Daha Geniş Bir Kitleye Ulaşmak İçin En İyisi: Craigslist için CPlus.
 • Tasarım Ürünleri Satmak İçin En İyisi: Poshmark.

OfferUp hesabımı neden devre dışı bıraktı?

2 saat sonra OfferUp hesabımı devre dışı bırakıyor... Merhaba ___ Mt Juliet'te bulunuyor, Hesabınızda şu etkinliği fark ettik: Gönderme Kurallarımızı veya Yasaklanmış Öğelerimizi ihlal ediyor , ya da her ikisi de. Sonuç olarak, hesabınızı OfferUp'tan kaldırdık. Bekleyen ödemeleri olan tamamlanmış satışlarınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

OfferUp'ta aynı anda yalnızca bir şey satabilir misiniz?

Yinelenen gönderiler

Aynı satıcıdan aynı ürünleri gösteren birden fazla gönderi, alıcılar için kafa karıştırıcı olabilir ve satıcılar için yönetilmesi zor olabilir. Olsa bile aynı öğeden birden fazla var, lütfen birer birer listeleyin . Aynı öğeyi birden fazla listede veya birden çok kategoride yayınlamayın.

OfferUp'ta 5gg413v4 hata kodu ne anlama geliyor?

Anlamı konuşmaya çalıştığınız kullanıcı dolandırıcılık nedeniyle yasaklandı .

OfferUp'ta dolandırılırsanız paranızı geri alabilir misiniz?

Yapabilirsiniz öğeyi aldıktan sonra 2 gün içinde aldığınız teslim bildiriminden geri ödeme isteyin . Sorunu çözen bir yanıt almazsanız, bir hak talebinde bulunarak bize bildirmek için 2 gününüz daha var. Bu süre sona erdikten sonra, öğeden memnun olduğunuzu varsayacağız ve işlemi tamamlayacağız.