tbdress bir Amerikan şirketi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Topçu Willms
Puan: 4.4/5(73 oy)

Kadınlar için ucuz elbiseler sunan gelecek vaat eden birçok giyim sitesi gibi, TBdress de anakara Çin merkezli . Özellikle, şirket Pekin'in büyük şehrinde bulunuyor ve satın aldığınız ürünleri hava yoluyla veya DHL veya UPS kuryeleri aracılığıyla göndermeyi taahhüt ediyor.

Shein web sitesine güvenebilir misiniz?

Shein İyi Bir Web Sitesi mi? Ucuz giysiler arıyorsanız, kalite konusunda çok endişeli değilseniz Shein başvurmak için harika bir yerdir. Shein alışveriş yapmak için yeterince güvenli bir yer , ancak ürünlerini etik olarak sağlayan sürdürülebilir alternatifleri de unutmamaya çalışın.

Tidebuy güvenilir mi?

Tidebuy, çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olduğunu gösteren 1.609 incelemeden 4.05 yıldızla bir tüketici derecelendirmesine sahiptir. Tidebuy'dan memnun olan tüketiciler en çok müşteri hizmetleri, online mağaza ve gelinlikten bahseder. Tidebuy, Kadın Giyim siteleri arasında 65. sırada .Ericdress nerede?

Ericdress ayakkabılarının, Ericdress büyük beden elbiselerin ve diğer Ericdress kıyafetlerinin arkasındaki şirket Tidebuy International Limited'dir. Şirketin bir adresi var Polonya ve ayrıca bir ABD şirketi olan Tidebuy LLC'ye ve Gardena, California adresine sahiptir.

milanoo güvenli bir web sitesi midir?

Bu bir SKETCHY sitesidir! Onlarda var kötü iade/iade politikaları , yanıt vermesi UZUN zaman alıyor ve ürün incelemeleri kötü yorumları HARİÇ TUTACAK. Siteyi kullanan tanıdığım diğer kişiler ve kendim, ürünler hakkında incelemeler yazdılar ve 5 yıldızlı bir inceleme değilse, göndermiyorlar.

TBDRESS COM ALDATMACA İNCELEME

21 ilgili soru bulundu

milanoo şirketi nerede?

Milanoo.com bir Çin merkezli toptancı. Şu anda hazır giyim sektöründe uzmanlaştık, ürünler arasında gelinlik, balo elbisesi, iç çamaşırı, cosplay ve maskot gelenekleri yer alıyor.

milanoo hangi ülkede

Milanoo.com'un merkezi şuradadır: Chengdu Shi, Çin ve 2 ülkede 2 ofisi bulunmaktadır.

EricDress'ten sipariş almak ne kadar sürer?

Ürün(ler) sevk edilecektir 7 iş günü içinde . Sevkiyat süresi: Ürününüzün/ürünlerinizin depomuzdan varış noktanıza seyahat etme süresi. Öğelerinizi göndermek için Hızlandırılmış Gönderim (3-6 iş günü) ve Standart Gönderim (7-30 iş günü) arasından seçim yapabilirsiniz. Nakliye süresi farklı ülkelerde değişebilir.

Boohoo'dan satın almak güvenli mi?

Merak edenler için Boohoo yasal mı? cevap evet , şirket kesinlikle yasal ve halka açık olması nedeniyle diğer birçok moda web sitesinden çok daha fazla bilgi ifşa etmek zorunda.

Light In The Box yasal mı?

LightInTheBox.com meşru bir şirkettir , ancak bazı yorumcular, sipariş edilen ürünleri almakta veya eksik ürünler için tam bir geri ödeme almakta zorlandıklarını belirtiyor. ... LightInTheBox.com küresel olarak gönderildiğinden, teslimat süreleri önemli ölçüde farklılık gösterir. Ortalama teslimat süresi üç ile 20 iş günü arasındadır.

WigsBuy iyi bir şirket mi?

WigsBuy'un bir tüketici puanı 2,59 yıldız 625 incelemeden, çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olmadığını gösteriyor. WigsBuy'dan şikayet eden tüketiciler en sık müşteri hizmetleri, telefon numarası ve yanlış renk sorunlarından bahsediyor. WigsBuy, Wigs siteleri arasında 20. sırada yer alıyor.

Tidebuy nerede?

Gerçek konumları Birleşik Krallık'ta değil ama Çin'de . Beşincisi, benim gibi birçok insan dolandırılıyor. Hem 'Ericdress' hem de 'Tidebuy' insanları dolandıran web siteleridir.

Shein neden kötü bir şirket?

Shein, tarihsel olarak çocuk işçi çalıştırma ve atölye çalışmaları gibi etik olmayan uygulamaları kullanmıştır. Shein, en hızlı büyüyen çevrimiçi hızlı moda perakendecilerinden biridir. ... Sektör çevreye inanılmaz derecede zararlı , moda dünyanın en çok kirleten ikinci endüstrisidir.

Shein 2021 bilgilerinizi mi çalıyor?

Shein yasal mı? Evet , bu gerçek bir şirket… ve büyük bir şirket. Kredi kartı bilgilerinizi çalmak isteyen bir kimlik avı dolandırıcılığı değildir. Sipariş ettiğiniz ürünler, web sitesindeki fotoğraflarla eşleşecektir.

Shein'in nesi var?

Diğer tüm hızlı moda şirketleri gibi, kendi ürettiği giysiler de Shein genellikle daha düşük kalitededir ve uzun süre dayanmaz . Sonuçta, kıyafetlerinin modaya uygun olması gerekiyor. ... Bu, Shein'den aldığımız her giysinin, gardıroplarımızda harcayacaklarından çok daha fazla zamanını çöplükte geçireceği anlamına geliyor.

Boohoo kıyafetleri neden bu kadar ucuz?

'Ultra hızlı moda' hareketinin lideri olarak adlandırılan Boohoo, hızla artan talebi karşılamak için tedarikçilerini eve yakın tutuyor. ucuz Giyim. ... The Times, Boohoo için parça yapan Leicester fabrikasındaki işçilere ülkenin asgari ücretinin yalnızca yarısının ödendiğini bildiriyor.

Boohoo İngiltere veya ABD boyutları mı?

Artı Boyutu ve Eğrisi boohoo, moda oyununuzun zirvesinde kalmanızı sağlayacak yer. Büyük beden giysilerle, güvenle kesim, İngiltere boyutları 16'dan 24'e kadar, mükemmel kıyafetinizi bulun.

Boohoo Çin'de mi üretildi?

Boohoo'nun giysilerinin yarısından fazlası İngiltere'de, özellikle Leicester, Londra ve Manchester'da üretiliyor. Boohoo, Leicester'de üretilen giysilerin %75-80'ini satın alıyor. Bu, ASOS gibi diğer perakendecilerin çalışma koşullarıyla ilgili endişeler nedeniyle Leicester'dan tedarik ettikleri miktarı azaltmasıyla mümkün oldu.

Airycloth Çinli bir şirket mi?

biz bir uluslararası e-ticaret şirketi aslen ofislerimizin bulunduğu İngiltere merkezlidir. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Belçika, Norveç, Avustralya ve Çin'de bulunan depolarımız var. Ürünler stok durumuna göre bu depolardan birinden gönderilecektir.

Airydress hangi nakliye şirketini kullanıyor?

Siparişiniz gönderildikten sonra, sistemimiz size takip numaranızı içeren bir Gönderim Onay E-postası gönderecektir. Sadece linke tıklayın ve sizi oraya götürecek DHL ,UPS veya diğer teslimat şirketlerinin web sitesinde paketinizin nerede olduğunu bileceksiniz.

Berrylook saygın bir şirket mi?

Berrylook'un bir 1,45 yıldız tüketici puanı 1.238 incelemeden çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olmadığını gösteriyor. Berrylook'tan şikayet eden tüketiciler en çok müşteri hizmetleri, kalitesizlik ve kredi kartı sorunlarından bahsediyor. Berrylook, Kadın Giyim siteleri arasında 1270. sırada yer alıyor.

Milano'nun kargoya verilmesi ne kadar sürer?

Lütfen izin verin 15-20 iş günü Gönderiniz için. Dikkatli olun, birden fazla e-posta göndermek, bekleme süresini artıracak ve müşteri yardım sürecini uzatacaktır. Biz çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığına ve güvenliğine odaklanırken, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz.

YesStyle güvenli mi?

E-ticarette net bir şekilde kurulmuş bir varlıkla, alışveriş yapanlar şundan emin olabilirler: YesStyle yasal bir şirkettir ve kesinlikle dolandırıcı değildir . Ayrıca şirketin müşterileriyle her gün şeffaflığa bağlı olduğu görülüyor.

H&M kötü bir şirket mi?

Günün sonunda, H&M hala sürdürülemez hızlı moda endüstrisinin bir parçası. 'Tek kullanımlık' modayı teşvik etmesi ve yeni trendlerin ve ürünlerin sürekli rotasyonu, büyük bir çevresel etkiye sahiptir. Artan miktarda ucuz giysiler, bu nedenlerden dolayı birkaç aşınmadan sonra çöplükte son buluyor.

Shein neden bu kadar popüler?

Shein artık en büyük sadece çevrimiçi moda şirketi Euromonitor'a göre dünyada. Marka, fiyat konusunda rakiplerinin altını oyuyor ve web sitesine her gün binlerce yeni stil ekliyor. Genç müşterileri kazanmak için agresif sosyal medya pazarlamasını kullanır. Insider'ın işletme sayfasında daha fazla hikaye görün.