Taron Egerton, Roket Adam'da şarkı mı söylüyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Grant Vandervort
Puan: 4.9/5(42 oy)

Ama durum böyle değildi: Rocketman için, Taron Egerton tüm hitleri yeniden kaydetti . Elton'ın istediği buydu. Elton kendi web sitesinde, “Beste yaptığım ve kaydettiğim müziğin Taron tarafından söylenmesi çok önemliydi” diyor.

Taron Egerton, Rocketman'da piyano çalıyor mu?

Taron Egerton, Rocketman'da piyano çalıyor mu? Egerton Metro USA'ya piyano çalmanın 'parçalarını' yaptığını bile söyledi ve şunu vurguladı: ' Ben lanet bir piyanist değilim , ama ben bit yaparım'.

Taron Egerton, Elton John'la akraba mı?

Elton John zaten iki çocuk babası olabilir, ancak görünüşe göre Rocketman onu bir kez daha gururlu bir baba yaptı. üçüncü bir oğul : Işıltılı biyografide John'u oynayan Taron Egerton.Oyuncular Rocketman'da şarkı söyledi mi?

Ancak önemli bir fark var: Queen'in şarkılarının çoğunu bir Freddie Mercury sesinin yardımıyla dudaklarını senkronize eden Rami Malek'in aksine, Elton John'u oynadığı için 2020 Altın Küre'de Müzikal veya Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Taron Egerton Rocketman'da, aslında Elton'ın tüm şarkılarını söylüyor.

Elton, Taron Egerton'u mu seçti?

Egerton, şarkıcının Kingsman: The Golden Circle'da küçük bir rolü olduğu 2017'de ilk Elton ile tanıştı. Ancak Elton, aslında Rocketman'ın başrolünü oynayacak olan ama Elton'ın şarkı söyleyemediğini söyleyen Tom Hardy'yi veto edince ciddi bir şekilde birlikte vakit geçirmeye başladılar. Oyuncu ve konusu, bir şey gibi şeyler üzerine bağlandı ...

Elton John ve Taron Egerton - Roket Adam (Cannes Film Festivali 2019)

23 ilgili soru bulundu

Elton ve Bernie hala arkadaş mı?

John ve Taupin bugün hala harika ilişkiler içindeler. . John Rocketman'da yapımcı iken Taupin değil, ikisi de Cannes'daki galaya katıldılar ve filmi izlemenin onları ne kadar duygusal hale getirdiği hakkında birlikte bir röportaj yaptılar.

Rocketman bir flop mu?

Gişe: 'Rocketman' Bir Vurmak , Ama Paramount'un Bir Home Run'a İhtiyacı Vardı.

Rocketman doğru mu?

Evet. Elton'a göre, filmde John Reid'in yattığı ilk erkek olarak tasviri tarihsel olarak doğru . Gerçek hayatta, tanıştıktan kısa bir süre sonra birlikte hareket ettikleri bildirildi, ancak filmde bu kadar hızlı olmuyor.

Elton'ın mükemmel bir perdesi var mı?

İlki buydu Elton John, 'mükemmel/mutlak perdeye' sahip olarak tasvir ediliyor . Bu, kelimenin tam anlamıyla tanım gereği; bir ses perdesini işitmiş olmak, onu hemen ve hatasız bir enstrümanda tekrarlamak. Filmde bir Strauss valsi çalıyor ve hemen melodiyi çözmeye başlıyor.


Elton, Rocketman'i onayladı mı?

Eğlenceli olacak.' John'un kendisi bu noktada film hakkında pek fazla röportaj vermedi, ancak kocası yapımcı David Furnish, The Hollywood Reporter'a şunları söyledi: John filmi ve oyuncu kadrosunu kesinlikle onaylıyor .

Elton bir kadınla mı evlendi?

Renate Blauel kimdir ve Elton John onunla nasıl tanışmıştır? ... Elton John, Too Low for Zero turnesinin Avustralya ayağında onunla seyahat ettikten sonra Blauel'e prova yaptı. Çift, 1984 Sevgililer Günü'nde Avustralya'nın Sidney kentindeki Darling Point bölgesindeki St. Mark's Kilisesi'nde evlendi. dört yıl evli kaldı .

Taron Egerton neden Kingsman 3'te yok?

Ancak, yaklaşmakta olan taksitten Kingsman 3 olarak söz edilemez çünkü bu bir devam filmi değil prequel . The King's Man olarak adlandırılan bu, I. Dünya Savaşı'na kadar uzanan bir başlangıç ​​hikayesi. The King's Man resmi üçlemenin bir parçası olmadığı için, Colin Firth veya Taron Egerton'ı oynamayacak.

Rocketman'de Elton John'u kim oynayacaktı?

Oscar adayı John'u oynayacak ilk aktör resmen seçildi Tom Hardy , kendi sesiyle şarkı söylemeyi planlamıyordu. Ancak yapımcılar nihayetinde 41 yaşındaki Hardy'nin, gençlik yıllarında şarkıcıyı inandırıcı bir şekilde oynamak için çok yaşlı olduğuna karar verdiler. Rocketman'da Elton John'u Taron Egerton canlandırıyor.


Rocketman seçmelerine kim katıldı?

17 yaşındaki Rocketman'de Elton John olarak rol almadan önce Egerton Konferansı John'un şarkılarından biriyle Londra'daki drama okulu için seçmelere katıldı.

Taron Egerton'ın şan dersleri var mıydı?

Collider.com'a şunları söyledi: Bazı şarkılar kaydettim. şan dersleri alıyorum … Hepsini yapacağım. ... Çeşitli teknikler kullanacağız ama ben her zaman sette şarkı söyleyeceğim.

Mariah Carey mükemmel bir sahaya sahip mi?

Mariah Carey. 'Yüce ötücü kuş' olarak bilinen bu beş oktav vokalist de herkesin bildiği gibi mükemmel bir ses tonuna sahip.

Mutlak adım nadir midir?

'Mükemmel perde' olarak da bilinen bu yetenek, kültürümüzde çok nadir , tahmini genel prevalansı on binde birden az. Mutlak perdeye sahip insanlar, çoğu insanın renkleri adlandırdığı kadar hızlı ve zahmetsizce müzik notalarını adlandırır.


Elton John, John Reid ile arkadaş mı?

1970 yılında Reid, Motown Noel partisinde o zamanlar Reg Dwight olarak bilinen Elton John ile tanıştı. Birbirlerinin yanına taşındılar ve John Reid'in ilk müşterisi olduğu için hem romantik hem de ticari bir ilişkiye başladılar. Kişisel ilişkileri beş yıl sonra sona erdi, ancak 1998'e kadar John'un menajeri olarak kaldı.

Elton John'un menajeri mi onu soymuş?

İlk cinsel karşılaşmaları Rocketman'da tasvir edilmiştir ve John, filmin Birleşik Krallık galasında, filmde Reid ile kıyafetlerini yırttığında, böyle olduğunu söylemiştir. ... Reid'e göre ilişki sona erdi çünkü Elton'ın hiç cinsel bir ergenliği olmadı .

Elton John annesinin cenazesine katıldı mı?

Öyle olsa bile, John, itaatkar oğlum annesinin cenazesine nezaret etti . Sevgili Anne, Bugünün cenazesi mükemmeldi, müzisyen Instagram'da yazdı. Aile kilisesinde ayin yapılması ve kardeşinizin katılması hepimizi rahatlattı.

Hangisi daha iyi Bohemian Rhapsody veya Rocketman?

İyiyi ve kötüyü ve onları gerçekten farklı kılan şeyleri kabul etmek. Rotten Tomatoes'a göre, yeni başlayanlar için Bohemian Rhapsody %60 puan alırken, Rocketman'a puan verildi %89. Bununla birlikte, Bohemian Rhapsody beş Akademi Ödülünden dördünü kazanırken, Rocketman sadece aday gösterildi ve birini kazandı.


Rocketman'in bütçesi ne kadardı?

Rocketman, ABD ve Kanada'da 96.4 milyon dolar ve diğer bölgelerde 98.8 milyon dolar hasılat elde etti ve dünya çapında toplam 195.2 milyon dolar hasılat elde etti. 40 milyon dolar .

Bernie Taupin zengin mi?

Bernie Taupin'in bir net değeri 200 milyon dolar . Taupin en çok, kendisi için çok sayıda şarkı yazdığı Elton John ile on yıllık işbirliğiyle tanınır. Elton John'un en unutulmaz hitlerinin çoğu Bernie tarafından yazılmıştır.