Tarikatçılar kıyı şeridinde nerede ortaya çıkıyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Orrin Douglas
Puan: 4.2/5(36 oy)

Tarikatçılar bulunabilir Nehrin iki yakasında kıyı şeridi , elektrik santrali ve benzin istasyonunun yanı sıra bataklık köyünün kuzeyi arasında, Woods özel olarak işaretlenmiş ritüel yerlerinin etrafında ve Gümrük ZB-013 civarında. Baskın başlamış olsa bile 22:00 ile 6:00 arasında yumurtlarlar.

Tarikatçılar hangi haritada ortaya çıkıyor?

Tarkov'un tarikatçılarından kaçış aşağıdaki haritalarda bildirilmiştir: Orman, Kıyı Şeridi ve Gümrük . Woods'ta, tarikatçılar boyanmış işaretli çevrelerinin yakınında görünürler. Tarikatçıların, oyuncuları habersiz yakalamak için yoğun bir şekilde saklandıkları bilindiğinden, oyuncular dikkatli olmalıdır.

Tarikatçılar yedekte mi doğar?

Gece baskınlarında yumurtlama şansları daha yüksektir. Ormandayken, Rezerv'de çalılıklarda üşümeye meyillidirler. Kıyı şeridi ve Gümrük büyük olasılıkla bir odada saklanıyorlar. Çok hızlılar, bu yüzden tepkilerinizin yerinde olduğundan emin olun.Tarikatçılar ne sıklıkla yumurtlar?

Dört Tarikatçının tamamı yeniden doğar ve Lunatic Cultist çağrılmamışsa, oyuncu dövüş sırasında kaçar veya ölürse, dört Gök Kulenin tümü yok edildiğinde veya dünya kapanıp yeniden başlatıldığında, oyun içinde bir gün sonra konumlarını ve ilk pasif durumunu sıfırlayın. .

Kıyıda hangi patron ortaya çıkar?

İlk olarak, yeni scav patronu. Adlandırılmış Sıhhi , Shoreline'da bulunabilir ve eski profesyonel becerilerini savaş alanında kullanan eski bir doktordur. Bunun anlamı, nişanlanmaya başladığınızda onun kendini ve takıldığı pislikleri iyileştirmesini bekleyebileceğinizdir.

Tarkov'un Tarikatçılarını Kolayca Öldürün - Yumurtlama, Yağma ve Öldürme Rehberi - Tarkov'dan Kaçış

23 ilgili soru bulundu

Sanitar'ın korumaları var mı?

Takipçiler. Sanitar'ın ardından iki iyi silahlanmış ve zırhlı muhafız . Teçhizatları değişkendir, ancak genellikle 5. sınıf zırh ve miğferlere sahiptir ve bol miktarda el bombası taşır. Sanitar, yanında oyalanacak ve gerekirse onun için savaşacak diğer pisliklerle kendini kuşatmayı da seçebilir.

Reshala yumurtlama oranı nedir?

Yumurtlama şansı. %36 'Dealmaker' olarak da bilinen Reshala, Escape from Tarkov'da bir Boss.

Tarkov tarkov'u doğurur mu?

Tarikatçılar, nehrin her iki tarafında, elektrik santrali ile benzin istasyonu arasında ve ayrıca bataklık köyünün kuzeyinde, Woods'ta özel olarak işaretlenmiş ritüel yerlerinin çevresinde ve Gümrük ZB-013'ün çevresinde Kıyı Şeridi'nde bulunabilir. yumurtlarlar 22:00 ile 6:00 arasında , baskın başlamış olsa bile.

Tarikatçılar Scav sayılır mı?

Hayır, Scav sayılmazlar .


Tarkov neden 18+?

Yaş Derecelendirmeleri

Rusya'da RARS 18 olarak derecelendirilmiştir. Bunun nedeni ise oyundaki gerçekçi ve grafik şiddetin . Diğer oyuncular öldürüldüklerinde yere düşerler ve ekranınızda kan sıçraması görülebilir ve hedeflenen oyuncuların arkasındaki duvarlara püskürtülür. Düşmanlar ölürken acı içinde bağırır.

Sanitar'ın ne kadar HP'si var?

Saniter'in sahip olduğu 1270 HP ve takipçilerinin 870'i var.

Scav XP, PMC'ye doğru mu gidiyor?

Hayır, scav seviyeleriniz bağımsız . Bir tarama saldırısına girerseniz, bir veya iki yama için kalıcı olan tarama seviyenize ve istatistiklerinize bakabilirsiniz.

İşaretli odada ne yumurtlayabilir?

4. İşaretli Oda. İşaretli Oda, üç katlı Yurt binasının üçüncü katında yer alır ve girmek için İşaretli Anahtar gerektirir. İşaretli Oda, Gümrük haritasındaki en iyi ganimet tablosuna sahiptir. silahlar, silah parçaları, yüksek kaliteli takas ürünleri ve hatta kasalar olarak burada üreyebilir.


Tarikatçılar kimlerdir?

kültist tanımları. dini bir tarikatın üyesi . türü: takipçi. başkasının liderliğini kabul eden kişi. genellikle geleneksel toplumun dışında karizmatik bir liderin yönetimi altında yaşayan, alışılmışın dışında bir tarikatın üyesi.

Tarkov'da bir kültist nedir?

Tarikatçılar ayin noktalarının etrafında gece boyunca görünecek olan yaklaşan bir hizip Gümrük, Rezerv, Kıyı Şeridi ve Ormanda.

9 kültist TFT'yi nasıl oynuyorsunuz?

oyuncular Bir Tarikatçı satın almak ve bir Tarikatçı Seçilmişi almadan önce 8. seviyeye ulaşmak için gereklidir. . Cultist Chosen şampiyonu, 9 Tarikatçıyı elde etmenin anahtarı olarak hizmet ediyor: 7000'den fazla sağlık ve 600 AD ile gelen Yüce Derebeyi Galio.

Woods'ta işaretli daire nerede?

Woods haritası, kilitli bir kapının arkasında olmayan tek işaretli ganimet konumuna ev sahipliği yapıyor. Tarikatçılar bir daire çizdi ormanın ortasında adaklarını koydukları yer.


ZB 013 tarkov nerede?

Tarkov'dan Kaçışta Gümrükte ZB-013 özü için gücü açmak için güç anahtarı bulunur eski benzin istasyonu ile söz konusu benzin istasyonuna giden kısayol arasındaki yeni erişilebilir binanın içinde , fabrika anahtarıyla açmanız gerekir.

Laboratuvarlarda bir çöp patronu var mı?

Escape From Tarkov'un uygulanabilir ön silme etkinliğinden ikinci günü, Reserve'in Gluhar adlı Scav Boss'u ile bağlantılı. Resmi Tarkov Gazetesini aşağıda bulabilirsiniz. ...

Reshala'nın yumurtlama garantisi var mı?

Reshala Yumurtlama Konumları

Reshala'nın bir yaklaşık %38 yumurtlama şansı Gümrükteki iki yerden birinde. O ve muhafızları, Yurt binalarından birinde ve Yeni Benzin İstasyonunun içinde veya dışında yumurtlayabilir.

Reshala hangi silahlarla doğabilir?

Reshala ile donatılmıştır bir AK ve bazen de bir tabanca veya parçalama bombası . Kask veya zırhlı yelek gibi koruyucu giysiler giymez. Korumalar AK'ler ve parçalanma ve/veya flaş bombaları ile donatılmıştır.


Scav boss'ları her zaman ortaya çıkar mı?

Gümrük Haritasının başlangıcında ortaya çıkar, ancak her zaman değil aynı yerde, New Gas istasyonunda veya Yurt'ta doğabilir. Bazen oyunda spawn bile olmuyor. Yeni oyuncular için öldürmenin zor olduğunu ve biz deneyimliler için kolay olduğunu unutmayın.