Ölü kocakarı taşındaki barenziah taşı nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Danika Rowe
Puan: 4.3/5(39 oy)

Barenziah'ın Bir Taşı üstteki sunakta kelime duvarının yanında .

Barenziah'ın taşlarını yalnızlıkta nasıl alabilirim?

Yalnızlık(Mavi Saray): Taş Jarl Elisif the Fair'in kamarasındaki rafta . 3 A. Thalmor Elçiliği: Yama 1.5 Öncesi: Thalmor Elçiliği'ndeki Elenwen's Solar'da, yatak odalarından birinde. Bunu ana görev sırasında veya sonrasında bulmalısın: Diplomatik Bağışıklık.

Ölü Crone kayasını nerede bulabilirim?

Dead Crone Rock, Forsworn'un yaşadığı küçük, yıkık bir İskandinav kulesidir. Markarth'ın güney-güneybatısında , Hag Rock Redoubt'ın hemen üstünde.Windhelm'deki Barenziah'ın taşı nerede?

Windhelm, Krallar Sarayı, Wuunferth Cansızlar Mahallesi'ndeki masaya bakın. Yngvild, Winterhold'un kuzeyinde ve Dawnstar'ın doğusunda bir mağara . Taşı içeren bir oda bulmak için tahtın arkasını arayın.

Mehrunes tıraş bıçağının kulpunu nasıl geri alabilirim?

Dawnstar'da efsanevi bir şafak müzesi var. ve dışarıda müzenin önünde duracak. Git ve onunla konuş, sonra sana usturanın parçalarını bulmanı söyleyecek. Parçalar, Cracked Tusk Keep'in tuzaklarla dolu kasasında bulunur.

Skyrim 4 - 026 - Döndürülmemiş taş yok - Dead Crone Rock

19 ilgili soru bulundu

Silus'u öldürmeden mehrunes ustura alabilir misin?

Bildiğim kadarıyla geri dönmenin bir yolu yok Silus'u bırakıp onun yerine Razor'u alma kararın üzerine. Ancak PC'de oynuyorsanız, konsol komut oynatıcısıyla kendinize Razor'ı verebilirsiniz. ek madde 000240d2 1 . Silus'u önce veya sonra öldürmek isteğe bağlıdır.

Mehrunes ustura büyüsünü bozabilir misin?

Bu çatışmıyor, çünkü bu değil' t Mehrunes'in Usturası'nın büyüsünü bozmanıza izin verir. Bu büyünün bir Sihirli Etkisi var (DA07MehrunesRazorMagicEffect, FormID 00091AE5). Bu sihirli efektin kendisine eklenmiş bir komut dosyası vardır (DA07MehrunesRazorMagicEffectScript). Gerçekten değiştirdiğim tek şey büyülü etkiydi.

Satın almadan Proudspire Malikanesi'ne nasıl girebilirim?

Proudspire Malikanesi olabilir Solitude Fletcher'ın anahtarını kullanarak veranda kapısından girdi , bu nedenle malikanenin olağandışı mücevherini elde etmek için satın alınması gerekmez.

Barenziah'ın taşlarının ağırlığı var mı?

Bu taşların birçoğu, Hırsızlar Loncası'ndan Vex ve Delvin için küçük işleri tamamlarken bulunabilir. Taşlar görev eşyası olduğundan, envanterde ağırlık almazlar .


Yngvild'de bir çığlık var mı?

önemsiz şeyler. Neredeyse her zaman bir Draugr Deathlord olacak Seviye ne olursa olsun mezarda tüm gücüyle Unrelenting Force bağır.

Ölüler Skyrim'de nereye gider?

Bu cansız bedenler sonsuza kadar ortadan kaybolmak yerine bir 'Ölü Vücut Temizleme Hücresi' olarak adlandırılan oldukça tüyler ürpertici oda . Bu, Skyrim'de yalnızca konsol komutlarıyla erişilebilen gizli bir odadır.

Rannveig'in orucundaki Barenziah taşı nerede?

Haydutların, yatakların ve kamp ateşinin bulunduğu odanın hemen önündeki odada batı tarafında açılabilir kilitli bir kapı vardır. taş küçük hazine odasının içinde .

Barenziah'ın taşlarını nasıl aldatırsın?

Steam'de (PC / Mac) Skyrim'de Stone of Barenziah (Olağandışı Mücevher) için öğe kimliği:

  1. 0007F901. Spawn Komutları. Bu öğeyi oyun içinde oluşturmak için konsolu açın ve aşağıdaki komutu yazın:
  2. oyuncu.AddItem 0007F901 1.
  3. player.PlaceAtMe 0007F901. Diğer Barenziah Taşı (Olağandışı Mücevher) Kodları.


Barenziah taşını almak için Proudspire Malikanesi satın almalı mıyım?

Bu wiki'deki Barenziah sayfasının taşlarında, satın almadan gururlu malikanenin içine girebileceğiniz yazıyor, Fletchers tuşu ile backdooe girişinden .

Barenziah'ın tacını elinde tutabilir misin?

Tacı donatmak imkansız . Büstündeyken, Crown yalnızca bir 'Etkinleştir' seçeneği sunar. Taçta yirmi beş mücevher var, ancak taçta kalan bir mücevher olduğu için sadece yirmi dört tane toplanabilir.

Haydutlar evinizden Skyrim çalabilir mi?

Hayır. Skyrim'de NPC yok bu, evinizde sakladığınız eşyaları veya diğer güvenli, sıfırlanmayan kapları çalacaktır. Hırsız ve haydut NPC'ler bile bu eşyaları çalamaz.

Proudspire Malikanesi'nin anahtarını çalabilir misin?

Hayır, yapamazsın . İki nedenden dolayı, biri anahtarı çaldın. İkincisi, sahibi olmadığınız bir evi döşeyemezsiniz.


Proudspire Malikanesi'ni ücretsiz alabilir misin?

Malikane ücretsiz olarak edinilebilir . Uygun parayla, satın almak için Falk Firebeard ile konuşun. Anahtardan bahsettiğinde, tüm altınları bir dolaba koyun. Anahtarı aldıktan sonra alın.

Karanlık Kardeşlik tapınağında Barenziah Taşı'nı hala alabilir misin?

1 Cevap. Barenziah Taşını hala alabilirsin DB tapınağı yandıktan sonra bile Astrid'in odasından .

Prowler'ın karı nerede ortaya çıkıyor?

Prowler's Profit, gövdeleri, tipik Rastgele Yağma Sandıklarını veya normalde mücevher içermeyen kapları etkilemez. Prowler'ın Kâr yeteneği şu durumlarda en üst düzeye çıkar: Antik Nord Crypts'i yağmalamak , ve biraz daha. Aktif efektlerde gözükmüyor, ne yazık ki bir geliştiricinin gözünden kaçmış ya da bug gibi görünüyor.

Chillrend'in büyüsünü bozabilir misin?

Sen Yapabilmek Skyrim'deki benzersiz öğelerin büyüsünü bozmayın, buna Chillrend de dahildir.


Mehrunes jilet almak için hangi seviyede olmalıyım?

Mehrunes için seviye şartı yoktur. Oblivion'daki Jilet. DLC'ye sahipseniz, karakteriniz görevi herhangi bir seviyede başlatan bir mektup almalıdır.

Mehrunes jilet iyi mi?

Mehrunes'in Usturası çok fazla görünmeyebilir ama tek hedefleri hızlı bir şekilde öldürmek söz konusu olduğunda oldukça verimlidir . Aslında, düşmanınızı tek bir hamlede bitirmeniz için size %1.98 şans veren özel bir büyüye sahiptir.

Skyrim'deki Mythic Dawn'a katılabilir misin?

Bu fraksiyona katılmak mümkün Dagon Tapınağı görevi sırasında kısa bir süre için veya kalıcı olarak (ikincisi ana görevi tamamlamanızı engellemesine rağmen). ... Baurus (geçmiş görevde onu canlı tuttuysanız) size beceri artışı sağlayacak olsa da, eğilimi büyük ölçüde azalacak.