Quillback bağırsak bulamıyor musunuz?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Charlene Walsh
Puan: 4.5/5(61 oy)

Konum, Giant's Staircase'in kalbinde, Lamarr Tower dönüm noktasının yakınındadır. Bununla birlikte, herhangi bir quillback, gerekli bileşeni potansiyel olarak düşürebilir. Bir arsa öğesi olarak, Quillback Bağırsak oyuncunun envanterinde görünmüyor .

Bir ejderhayı nasıl cezbedersin?

How to Lure a Dragon, Frederic's Livelihood sorununu çözdükten sonra otomatik olarak tetikleniyor. ihtiyacın var bir birim Quillback Bağırsak ve bir birim Phoenix Tail toplamak için . Haritadaki arama alanları düşmanları bulmanıza yardımcı olacak, ancak eşyaları düşürmek için biraz şanslı olmanız gerekecek.

Toth'un kapılarını nasıl geçebilirim?

Toth kapısının diğer tarafına geçmek için önce darkspawn'dan kurtulma görevini tamamla . Tüneli kapattığınızda, girdiğiniz karşı taraftaki zindandan çıkıp kamp yapabilirsiniz. Toth kapısına erişim, şimdi o kampın içinden keşfedilmeye açık olan bölgededir.Death Drink Springs'e nasıl girilir?

Zehirli gazın daha fazla keşfi engelleyeceği Ölüm İçeceği Kaynaklarına gitmelisin. Yukarıda gösterilen etkileşimli bir noktayı bulun ( M19,9a ) ve oraya bir bayrak yapıştırın. Savaş odasında gerçekleştirilebilecek yeni bir işlemin kilidinin açılmasıyla sonuçlanacak - 'Karanlığın Kaynağını Bul'.

Dragon Age Inquisition'da ejderha alıyor musunuz?

Örneğin oyunda karşılaşabileceğiniz ilk Dragon, bir Fereldan Ayaz . ... Gamordan Stormrider (Exalted Plains'de bulunan ejderha) elektrik saldırıları kullanır ve etrafta uçar ve The Inquisitor'ın etrafındaki su birikintilerini elektriklendirir.

Dragon Age Engizisyonu Bir Ejderhayı Nasıl Çekersiniz

20 ilgili soru bulundu

Dragon Age: Inquisition'daki en zayıf ejderha hangisidir?

Dragon'a Ulaşmak

Kuzey Avcısı oyundaki en zayıf ejderhadır, bu yüzden Crestwood'a erişmeye yetecek kadar hikaye boyunca ilerlediyseniz, ejderhayla savaşabilirsiniz.

Ejderha ile iç bölgelerde savaşmak için hangi seviyede olmalıyım?

Hinterlands ejderhasını öldürmek mümkündür. 3. seviye . Sadece AI'yı kapatın ve uçup gitmeden önce onu gördüğünüz anda vurmak için bir büyücü kullanın. En kolay zorlukta bile olsa biraz zaman alacaktır.

Hizmeti nasıl izlerim?

Anahtar üzerinde bulunur ceset yanında, Servis tarafından imzalanmış buruşuk bir notla birlikte. Notu okumak, The Western Approach'ta Servisin İzini Sürme görev hedefini güncelleyecektir. Kapının ötesinde, kısa bir salon, Engizisyoncu'nun bir Dev bulacağı Güney Salonuna götürür.

Tevinter harabesine nasıl gidebilirim?

Tevinter Harabesinin girişi yer almaktadır. Griffon Wing Keep'in kuzeydoğusunda . Kükürt çukurları boyunca tahta köprüden kuzeye gitmeniz gerekiyor. Kuzeye gitmeye devam edin, bazı toprak rampalara, merdivenlere yönelecek ve bazı düşmanlarla savaşacaksınız.

Griffon Kanat Kalesi nerede?

Griffon Wing Keep bulunur Craggy Ridge Kampının kuzeybatısında , Abyssal Çıkıntının kenarında, Dust Plains ile çevrili.

Coracavus'un kilidini nasıl açarsınız?

Coracavus, Batı Yaklaşımının Hapishane Harabeleri'nde yer almaktadır. Mecbursun Savaş Masası Operasyonunu tamamlayın: Darkspawn Saldırılarının Kaynağını Bulun Bu alana erişim sağlamak için. Girdiğinizde sağınızda bazı Ghouls ve bir Hurlock olacak. Onları öldürün ve biraz geriye gidin ve soldaki merdivenlerden aşağı inin.

Leo of Lucien Bay'e nasıl gidebilirim?

Hedefe ulaşmanın en kolay yolu, Orman Engizisyon Kampına hızlı seyahat (Dünya haritasındaki en batıdaki kamp). Lucien Körfezi'nden Leo, Batı Yaklaşımında kamp kurdu.

Bir ejderha Quillback bağırsaklarını nasıl cezbedersiniz?

Yani bunun hilesi:

  1. Görevinizin gösterdiği noktaya gidin.
  2. O bölgede dolaşan tüy kalemini bulun. O bölgede yumurtlayan tek odur ve bağırsak düşürme şansı olan tek odur.
  3. Bulduğunuzda oyununuzu kaydedin.
  4. Öldürün, bağırsaklarınız yoksa dosyanızı yükleyin ve tekrar öldürün.

Dragon cezbedici Tevinter nerede yazıyor?

Dragon Luring'deki Tevinter yazısını bulun. El yazması bulunur Hala Harabelerde . Sessizlik Salonu'nun batı tarafındaki küçük bir odada, bir Veilfire meşalesinin bulunduğu aynı odada.

Batı Yaklaşımındaki ejderha tuzakları nerede?

onlar ortaya koydu Atıklar , Batı Yaklaşımının en güney bölgesi, taş sütunlar ve büyük duvar kalıntıları ile ova çevresinde. Görevi aldığınız yerden, Nazaire Geçidi Kampı yakınındaki Frederic, güney yolunu takip edin ve ardından bölgeyi arayın.

Servis Dragon Age nerede?

Dragon Age: Engizisyon. Crassius Servis şurada bulunur: Echoback Kalesi , birkaç Venatori ile çevrili. Düşmanları gönderdikten sonra, Engizisyoncu Servis'in hala yaşadığını fark eder.

Frostback lavabo nerede?

Frostback Havzası eşsiz bir bölgedir Ferelden'in güneybatı sınırına yakın . The Basin, Frostback Dağları'nın tabanına yakın olduğu için birden fazla arazi türü bulunabilir.

Inquisition'da darkspawn var mı?

Dragon Age: Inquisition'ın Darkspawn etrafında dönen çok az görevi olsa da, en son DLC bunu büyük ölçüde çözüyor gibi görünüyor. ... İster kasırgalar, ister devler ya da belki bir ya da iki kuluçka annesi olsun, oyuncular Dragon Age: Origins'de Beşinci Yanıklığın sona ermesinden bu yana ilk kez Darkspawn'ın tam tadına varacaklar.

Alfa Quillback dikenlerini nereden alabilirim?

Alpha Quillback Spines'ı bulmak için, The Western Approach'a seyahat edin ve Nazaire's Pass, Old Prison Road ve The Canyons'a gidin . Aşağıdaki ekran görüntüsü bölgenin haritasını gösterir ve kırmızı daireler onları nerede bulabileceğinizi gösterir.

Tıslayan atıklarda bir ejderha var mı?

kumlu uluyan The Hissing Wastes'ta bulunan güçlü bir ejderhadır. Bu ejderhanın ateşe yakınlığı vardır ve haritanın uzak doğu tarafında orta yola doğru yer alır. Bu oyundaki en güçlü ejderhalardan biridir, bu yüzden partinizin yüksek seviyede, tam donanımlı ve iksirlerle dolu olduğundan emin olun.

Ferelden Frostback ile savaşmak için hangi seviyede olmalıyım?

Strateji. Fereldan Frostback ateşe dayanıklıdır, ancak soğuğa karşı savunmasızdır. Tüm zayıflatıcı etkilere karşı bağışıktır. Bu ejderhayla yüzleşmeniz önerilir. seviye 10 ila 13 bir savaşçı, bir haydut çift hançer ve iki büyücü veya bir büyücü ve bir haydut okçu kullanarak.

Abisal yüksek ejderhayı nasıl yenersiniz?

Ejderhayı Öldürmek İçin İpuçları

Kullanılacak en iyi strateji, bir Iron Bull veya Cassandra gibi tank önde ve üç menzilli savaşçı arkadan hasar veriyor . Abyssal High Dragon da Greater Mistral gibi kendisi için bir kalkan oluşturacak.