Tütsü yakındaki pokemonları çeker mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Marty Sauer III
Puan: 4.6/5(26 oy)

Tütsü, bulunduğunuz yere rastgele Pokemon çekecek . Yakındaki haritanızdaki Pokemon'ları bulunduğunuz yere çekmezler. Hala onları avlamak zorundasın. Hareket etmiyorsanız Pokemon her beş dakikada bir görünecek.

Tütsü sadece yakındaki Pokemon'u mu çekiyor?

Tütsü sadece Pokemon'u çekmeye yarar ve onları yakalamaya yardımcı olmaz. Bir oyuncu olarak, hareket etmekte özgürsünüz. Tütsü sizi takip edecek ve sadece onu bıraktığınız yerde çalışmayacaktır.

Incense ne tür Pokemonlar çekiyor?

Tütsü Günü'nde Hangi Pokemonlar?

 • Ferroseed (nadir)
 • Garip (yaygın)
 • Roselia (yaygın)
 • Lileep (yaygın)Incense Pokemon Go'yu nerede kullandığınızın bir önemi var mı?

Bölgenizi Akıllıca Seçin

Incense'i nerede kullanırsanız kullanın, öğe Pokemon'u eğitmenin yanına çekecektir. . ... Pokedex'inizi doldurmak veya zaten sahip olduğunuz bir Pokemon'u geliştirmek için belirli bir Pokemon arıyorsanız, istediğiniz Pokemon kullandığınız bölgede değilse, Tütsü kullanmak yardımcı olmaz. öğe.

Tütsü Kalos Pokemon'u çekiyor mu?

Pokemon'un yolunuza çıkmasını sağlamanın iki yolu vardır. ... Birincisi Tütsü, ikincisi ise Cazibe. Bu araç bir PokeStop'a yerleştirildiğinde, Pokemon'u 30 dakika boyunca o PokeStop'a çekecektir.

Pokemon GO RARE DOĞURGANLAR Tütsü Numarası Kullanarak + KULLANIM BAŞINA 30 DÜĞME

20 ilgili soru bulundu

2020'de nasıl güçlü Pokemon elde edersiniz?

En iyi Pokemon Go ipuçları ve püf noktaları

 1. Yumurtalarınızı yumurtadan çıkarın ve kuluçka makinelerinizi akıllıca kullanın. ...
 2. Önce XP'nizi oluşturun, ardından Pokemon'u güçlendirin. ...
 3. Bir ordu kur, çantanı yönet. ...
 4. Şekerler için Pokemon aktarın. ...
 5. Evrim yolunu kontrol edin. ...
 6. Şanslı Yumurtalarınızı akıllıca kullanın. ...
 7. AR modunu kapatın. ...
 8. Poke Stop'ta ustalaşın.

Tütsü nadir Pokemonları çeker mi?

4 Cevap. Incense Pokemon sadece sizin tarafınızdan görülür ve deneyime göre yerel şeylerden biraz daha nadir olma eğilimindedirler. Yine de, tütsü, başka kimse tarafından görülebilen Pokemon'u etkilememelidir , bu yüzden Electabuzz ve Venusaur silüetlerini görmenin sadece iyi şans olduğunu düşünüyorum.

2020'de nasıl ücretsiz tütsü alırsınız?

Tütsü nadirdir, bu da onları bulmanın biraz zor olduğu (veya gerçek paraya mal olduğu) anlamına gelir. Onları almanın en iyi yolu Pokemon Go spor salonlarını devralmak için . Günde bir kez, Mağazada nakit para çekebilirsiniz ve Pokemon'unuzun bulunduğu her spor salonu için 10 Pokecoin alacaksınız.

Cazibe modülleri tütsüden daha mı iyi?

Lure Modülleri Sen Incense'den daha fazla Pokémon

Bir Incense öğesi etkinken 12 KM/Saat hızında hareket etmediğiniz sürece, öğe her 5 dakikada bir yakın çevrenizde yalnızca bir Pokémon'un ortaya çıkmasına neden olur ve bu, bir Incense öğesinin kullanımından toplam 5-6 Pokémon'a kadar olur.


Hareketsiz durursanız tütsü işe yarar mı?

Efsane: Etrafta dolaşmadığın sürece tütsü işe yaramaz.

Yine de efsane kısmen doğrudur. Etrafta dolaşırsan, tütsü seninkinden daha iyi çalışır. ayakta -- ya da oturuyor -- hareketsiz. Bir Reddit afişi, gizeme biraz ışık tutmak için tütsü ile yumurtlamayı yöneten kodu buldu.

Tütsü rastgele Pokemon çekiyor mu?

Sentret'e ek olarak, Farklı türlerdeki Pokémon, Incense tarafından çekilecek . Incense'in çektiği Pokémon türü her saat başı karıştırılacak.

Tütsü 2021'de hangi Pokemon'u çekiyor?

Örneğin, 21 Şubat - 27 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleşen Kanto kutlama etkinliğinde Orange Incense, Kanto bölgesinden belirli bir dizi yaratığı çekti. Caterpie, Machop ve Krabby .

Bir tütsü herkes için işe yarar mı?

Çözüm: Normal tütsü diğer oyuncuları etkilemez . Bir Lure Modülü kullanabilir ve onu bir PokéStop'a bağlayabilirsiniz. ... Tütsü sadece Tütsü kullanan oyuncu için çalışır, diğerleri onun ürettiği pokemonları görmez.


Pokemon go'da neden tütsü kullanamıyorum?

Karşılaştığınız sorun sunucuların o anki sallantılı durumuyla ilgili olabilir. Niantic, kullanmamalarını tavsiye ettiklerini tweetledi (Pokemon Go News hesabında). değerli sarf malzemeleri (şanslı yumurtalar, tütsü vb.) sunucular stabil hale gelmeden önce.

Cazibe modülleri nadir Pokémon'u çekiyor mu?

Özel Lures'in, uygun şekilde yazılmış tüm Pokémon'ların yumurtlama oranlarını artırmadığını gördük. Yerine, Lures belirli Pokémon türlerini çeker . ... Gezginlerden gelen anekdot raporlarına rağmen, Manyetik Yem Modüllerinden hiçbir Cranidos yumurtlaması kaydedilmedi, oysa yukarıdaki grafikteki diğer tüm türler en az 5 kez göründü.

Tütsü'yü bir yemle kullanmalı mıyım?

Lures yararlıdır çünkü belirli bir bölgeyi belirli bir Pokestop çevresindeki herkes için Pokemon yakalama cennetine dönüştürebilirler, ancak tütsü özellikle Pokemon'u size ve sadece size çekiyor . Ek olarak, bir bölgede çok sık karşılaşamayacağınız daha nadir Pokemon, tütsü ile yumurtlamaya zorlanacaktır.

Bir yıldız parçası ve şanslı yumurtayı birlikte kullanabilir misin?

Bir yıldız parçası ve bir şans yumurtasını aynı anda kullanabilir miyim? Bir Yıldız Parçası, Şanslı Yumurta veya Tütsü kullandıktan sonra, öğenin etkisini normalin ötesine taşımak için aynı öğeden daha fazlasını kullanabileceksiniz. 30 dakika sınırı. Artık başka bir öğe kullanmadan önce bir öğe etkisinin süresinin dolmasını beklemeye gerek yok!


Nasıl bedava Pokecoin alabilirim?

Pokemon Go'da nasıl bedava para kazanılır

 1. Bölgenizde yakalayabileceğiniz ve güçlendirebileceğiniz bir spor salonu bulun.
 2. Spor salonunu yakalayın ve Pokemon'unuzu içine koyun.
 3. 21 saat sonra mağazayı ziyaret edin ve nakit ödeme yapın
 4. Bir spor salonunda sahip olduğunuz her Pokemon için 10 jeton ve 500 yıldız tozu alacaksınız.
 5. Kaydedin ve mağazadan istediğiniz ürünü satın alın!

Pokemon'da nasıl bedava yumurta alırsın?

Daha fazla yumurta elde etmek için, şu anda açık olan yumurtaları yumurtadan çıkarmak için yürü bir yumurta yuvasını boşaltmak için. Her zaman sonsuz sayıda şarja sahip bir kuluçka makineniz olacak, ancak mağazadan daha fazlasını satın alabilirsiniz. Normal İnkübatörler 150 Pokécoin'e mal olurken, Süper İnkübatörler 200'e mal olur.

Evini bir Pokestop yapabilir misin?

Niantic, evlere Pokestops veya Gyms eklemeyecek (özel bir ihtiyaç durumu olmadıkça), bu nedenle halka açık bir yer talep ettiğinizden emin olun. Bununla birlikte, özel ihtiyaçları olan bir kişiyseniz veya bir engeliniz varsa, söylentilere göre Niantic, bulunduğunuz yere ulaşılabilecek bir Pokestop veya Gym eklemeyi düşünecektir.

Ditto tütsüden doğabilir mi?

The Silph Road'dan gelen onay sayesinde, Hem yemden hem de tütsüden bir Ditto yakalayabilirsiniz . Bir noktada kalıyorsanız ama kaçırmak istemiyorsanız, bir cazibe ve / veya tütsü açın, Pokemon listesini hedefleyin ve diğer yol yerine Ditto'nun size geldiğini görebilirsiniz.


Nadir Pokemonları nasıl çekersiniz?

Pokémon Go'da nadir Gen 1 ve 2 Pokémon nasıl bulunur

 1. En nadir Pokémon'ların hangileri olduğunu bilin. ...
 2. Kendinizi olabildiğince seviyelendirin. ...
 3. Buddy sistemini deneyin. ...
 4. Yürümeye ve yumurtaları kuluçkaya yatırmaya devam edin. ...
 5. Yakındaki Pokémon sekmesini izlediğinizden emin olun. ...
 6. Yolculuk. ...
 7. Ama aynı yeri tekrar ziyaret etmekten korkmayın.

En güçlü Pokemon hangisi?

Arceus en güçlü Pokemon listesinin zirvesine gelince sürpriz olmaz. Normal tipte bir 4. Nesil Efsanevi Pokémon'dur. Bu Pokémon, Pokémon evreninin kurucusu olarak kabul edilir. Herhangi bir Mega olmayan Pokémon'un en yüksek temel istatistiklerine sahiptir ve evrendeki en güçlü Pokémon'dur.

Pokemon go'daki en zayıf Pokemon nedir?

Pokémon GO'daki En Kötü 10 Pokémon

 1. 1 Korku. Fearow, Spearow'un evrimleşmiş halidir.
 2. 2 Pachirisu. Pachirisu baştan sona bir Elektrik Pokemon'dur, yani hareket seti tamamen Elektrik hareketlerinden oluşur. ...
 3. 3 Zehir. Venomoth, Venonat'ın evrimleşmiş halidir. ...
 4. 4 Vespik. ...
 5. 5 Oniks. ...
 6. 6 Farsça. ...
 7. 7 Dugtrio. ...
 8. 8 Sızdırmazlık. ...