Tüm penningtonlar kapanıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Bernard Kuphal II
Puan: 4.4/5(54 oy)

Herkesin mümkün olduğunca güvende kalmasına yardımcı olmak ve COVID-19'a karşı toplu çabaları desteklemek için şunları yapmaya karar verdik: tüm Reitman'larımızı kapat , Penningtons, İlave Elle, RW&CO.

Penningtons ve Addition Elle aynı mı?

ADDITION ELLE ve Penningtons Grup Başkanı Fitzgerald, markaya ve Carrefour Laval mağazasına modern bir yükseltme sağladık. ikisi de Reitmans'a ait (Kanada) Sınırlı. ... Penningtons'un 115 mağazası var.

Penningtons'un sahibi hangi şirket?

Tarih. Pennington's, sahip olduğu bir afiştir. Reitman'ın Sınırlı Kanada . Reitman's, 1926 yılında Herman ve Sarah Reitman tarafından Montreal, Kanada'da kuruldu.Ek Elle ne oldu?

Ana Şirket, Reitmans, 1 Haziran 2020'de tüm Addition Elle mağazalarının kapatıldığını duyurdu . Addition Elle, büyük beden giysiler satan Kanadalı bir giyim mağazası zinciridir. Montreal'de kuruldu ve 2001 yılında Reitmans'a satıldı.

Addition Elle neden kapandı?

Geçen ay, 94 yaşındaki moda zinciri operasyonlarını yeniden yapılandıracağını duyurdu. kısmen COVID-19 nedeniyle , bu da perakendecileri sert bir şekilde dövdü. ... Yeniden yapılanma sürecinin bir parçası olarak Reitmans, Addition Elle ve Thyme Maternity'yi kalıcı olarak kapatmaya karar verdi.

Soyunma Odasında Plus Size Penningtons'da Deneyin | Danielle McAllister

15 ilgili soru bulundu

Reitmans neden kapanıyor?

Federal ve eyalet hükümetleri tarafından kabul edilen önlemler pandeminin yayılmasını azaltmak için Şirketin ülke genelindeki tüm perakende satış noktalarını geçici olarak kapatması gerekiyordu. .

Addition Elle iflas mı ediyor?

Birkaç ay sonra, Addition Elle'nin ana şirketi Reitmans, bunun olacağını duyurdu. hepsini kapat 74 Kanadalı Ek Elle konumlarının.

Penningtons etik mi?

Yaklaşık beş yıl önce eşi Joel Pennington ile işe başlayan Beth Timlin, 29 Quebec St. adresinde bulunan mağazayı satıyor. ... Mağaza, stil bilincine sahip ve etik olarak yapılmış bay ve bayan giyim, ayakkabı ve aksesuarları.

Addition Elle bize gönderiyor mu?

Montreal merkezli Reitmans Canada Limited tarafından işletilen birkaç kadın giyim afişinden biri olan Addition Elle, Eylül ayında yerelleştirilmiş ABD e-ticaret web sitesini resmen başlattı.


Reitmans mağazaları kalıcı olarak kapanıyor mu?

Reitmans, 131 İlave Elle ve Kekiğin Tümünü Kalıcı Olarak Kapatıyor Yeniden Yapılanma Ortasında Annelik Vitrinleri. Perakende sektörü haberleri günlük olarak teslim edilir. ... Şirket, üç premium marka ile perakende modasındaki mirası üzerine geleceğini inşa ederken perakende ayak izini optimize ettiğini söyledi: Reitmans, Penningtons ve RW & CO.

Penningtons'ta Reitmans hediye kartı kullanabilir misin?

Hediye Kartı bakiyesini kontrol edin. * Hediye kartları tüm Reitmans (Kanada) Sınırlı Afişlerde kullanılabilir : Reitmans, RW&CO. ve Penningtons.

RW&Co Kanadalı bir şirket mi?

RW&CO. dır-dir Kanadalı çalışmaya hazır bir moda markası stil sahibi erkekler ve kadınlar için.

Reitmans, RW Co'nun sahibi mi?

Reitmans Ltd., kadın giyiminde uzmanlaşmış Kanadalı bir perakende şirketidir. Şirket, Reitmans, R.W. & Company, Penningtons, Addition-Elle, Thyme Maternity, Cassis, Smart Set ve Hyba dahil olmak üzere çeşitli mağaza markalarını işletti.


Hangisi daha büyük 1X veya XXL?

Bir XXL, bir Misses 18'dir . 1X artı boyutu 14/16'dır. Aradaki fark, büyük beden kıyafetlerin genellikle daha geniş yapılması ve kollar, kalçalar, uyluklar, popo ve karın bölgelerinde daha fazla alana sahip olmasıdır.

Le Chateau iflas mı ediyor?

CCAA işlemleri, Le Château'nun yakında başlayacağı anlamına gelecek kalan tüm mallarını satma ve mağazaları kapatma süreci . Moda gazetecisi Jeanne Beker, bunun zincirin 60 yıllık tarihine ve Kanada moda dünyasının çeşitli noktalarında yer alan Kanadalı bir markaya son verdiğini söyledi.

Sütyenleri Addition Elle'ye iade edebilir misin?

Şu adreste satın alınan ürünler: Penningtons.com, öğeleri postayla geri göndererek iade edilebilir. Penningtons, ücretsiz (posta ile değiş tokuş yapılmaz). Bu süre zarfında tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Mağazanın yeniden açılmasından itibaren, mağaza içi ve çevrimiçi satın alma işlemlerini iade etmek veya değiştirmek için 30 gününüz olacaktır.

Penningtons ABD'de mi?

Montreal merkezli büyük beden kadın perakendecisi Penningtons (Reitmans kurumsal şemsiyesi altında faaliyet gösteriyor) Amerika Birleşik Devletleri'ne genişledi bu ay. ... Tess Holliday koleksiyonunun mblm'si şu anda Kanada'daki Penningtons mağazalarında ve Penningtons.com'da çevrimiçi olarak mevcuttur.


Addition Elle hangi boyutları taşıyor?

Addition Elle'den sevdiğiniz:

  • Gerçekten sizin için tasarlandı.
  • En kapsamlı boyut aralığı. 22/3X'e kadar.
  • Doğru uyum, sizin durumunuz ne olursa olsun. Normal, Petite ve Tall koleksiyonlarımız sayesinde yükseklik.

ateşli açık mı

Tüm ABD mağazaları artık eyalet ve yerel yönetimlere uygun olarak açık . Kanada mağazaları aşamalı olarak yeniden açılacak ve bunu yalnızca yerel yönetimler tarafından izin verildiğinde yapacak. Tüm mağaza yeniden açılış duyurularını web sitemizde duyuracağız.

Penningtons ne zaman kuruldu?

Penningtons, Kanada'da kurulmuş bir giyim firmasıdır. 1940 kadınlar için büyük beden giyim seçenekleri sunan.

Reitmans kıyafetleri nerede yapılır?

Reitmans kıyafetlerini yurt içinde üretiyor Kanada'da ve Güneydoğu Asya'da Çin, Hindistan, Bangladeş ve Pakistan gibi ülkelerde.


Reitmans'ta neler oluyor?

Reitmans, 2020'de 18 mağazasını kapattı , beş yıl içinde birden fazla afişte 200'den fazla mağazasını kapatan tuğla ve harç perakendeciliğinden uzun süredir devam eden geri çekilmeye devam ediyor. Finansal sorunların yanı sıra şirket, Aralık ayında vefat eden kıdemli CEO'su Jeremy Reitman'ı da kaybetti.

RW ve Co'nun doğum izni var mı?

RW&CO.: Tüm annelik ve emzirme ihtiyaçları için KEKIK alışverişi yapın | Öğütülmüş. RW&CO.

Reitmans adını mı değiştirdi?

Kadın giyim markası Reitmans, adını geçici olarak şu şekilde değiştiriyor: 'Reitkadın' Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak için: 8 Mart 2020.