Tüm animatronikler ele geçirildi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sorulan: Abraham Effertz
Puan: 4.6/5(3 oy)

robot Kabus Animatronics (gerçek olduğunu varsayarak) - Büyük olasılıkla A.I. ama büyük olasılıkla oyun sırasında William Anfton tarafından denetlendi. Tüm satın alınabilir animatronikler (eksi Lefty) - sahip olunmadı .

Animatronikler kötü mü?

animatronikler kötü değil , sadece yanlış yönlendirildi. Kuklanın, altın freddy de dahil olmak üzere, orijinal animatroniklerin içine çocukların ruhlarını yerleştirdiği mini ölüm oyunlarıyla, yüzünde bir fith ceset belirdiği için bilgilendirildik. ...

FNAF'ta kaç tane animatronik var?

Ballora, eğlence zamanı freddy, bon bon, foxy ve baby. Kutuda kan var! #YağmaAl! Freddy, Bonnie, Chica, Foxy, The Puppet, Baby, Ballora ve Funtimes, sahip olunan animatroniklerdir.Mangle ele geçirildi mi?

ayrıca sıklıkla diğer animatroniklerle aynı odada görünebilir. ... Teorik olarak Mangle, William Afton tarafından öldürülen bilinmeyen bir çocuk tarafından ele geçirilmiştir. , diğer animatronikler gibi.

Tüm animatroniklerin ruhu var mı?

bu Toy Animatronics'in içinde asla ruh yoktu , Size saldırmalarının tek nedeni hatalı kablolamalarıdır. Düzenleme: Ruhlar oyuncak animatronik DEĞİLDİR.

Sahip olduğunu düşündüğüm her animatronik

35 ilgili soru bulundu

Glitchtrap erkek mi kız mı?

Glitchtrap bir şeklini alır adam Sırıtan, iki ayaklı, altın sarısı bir tavşan olan Spring Bonnie kostümü giyiyor. Mor yıldız benekli bir yelek, mor bir papyon ve göğsünün üst kısmına yakın iki siyah düğme giyiyor.

Ağlayan çocuk öldüğünde kaç yaşındaydı?

Charlie'nin 78'de doğduğunu ve 83'te öldüğünü düşünürsek ( 5 yaşında ) onun boyutu bir sprite olmasına rağmen BV'nin boyutuna benziyor. Midnight sürücüsü ve FNaF 4'ü BV'nin Charlie ile Arkadaş olduğunu ve hepsi 5-7 civarında olan MCI çocuklarıyla (''Biz hala senin arkadaşların'') demek için kullanabiliriz. Onların yaşlarında olmalı. Belki 9 gibi?

Foxy'nin kız arkadaşı kim?

Mengene Foxy'nin kız arkadaşı. O onun için çok önemli. Foxy kendini kötü hissettiğinde, Mangle onu neşelendirmeye yardım etti ve öpüştüler.

Mangle ölü bir köpek mi?

kitaplardan William Afton'ın Remnant bu köpeği denediğini de biliyoruz, Mangle ilk başarılı deneydi. ... ve meyveli labirentte ve kargaşada görebildiğimiz ölü köpek arasındaki benzerliklere bakın, her ikisinin de bir gözü eksik ve her ikisinin de etrafa yayılmış vücut parçaları var.


Menteşe oyuncak Foxy mi?

FNaF Dünyasında Funtime Foxy olarak bilinen ve muhtemelen daha önce 'Toy Foxy' olarak bilinen Mangle, animatronik Five Nights at Freddy's 2'de. ... Five Nights at Freddy's'deki orijinal Foxy'nin yeniden tasarlanmış bir versiyonudur.

JJ, FNAF'ın elinde kim var?

JJ bir Balon Çocuğun kadın versiyonu Five Nights at Freddy's 2'de paskalya yumurtası ve halüsinasyon olarak karşımıza çıkıyor. Bu daha sonra kapı kontrollerini devre dışı bırakacağı UCN'de değiştirildi.

Chris Afton hangi animatronik?

Korkularını yenmek için. adlı bir animatronik tarafından ön lobunu ısırdı. Fred ayı , Kardeşi Michael Afton, Chris'in ölümünün ikinci nedenidir.

En güçlü FNAF karakteri kim?

Muhtemelen Friz . Güç seviyesi, sürgündeki tüm Saiyan savaşçılarının çok üzerindedir.


FNaF gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

Chuck E.'deki animatronik... Chuck E. Cheese'in Five Nights at Freddy'nin oyunları için bir ilham kaynağı olduğuna dair en ikna edici kanıt, aşağıdaki Oyun Teorisyenleri videosunda ayrıntılarıyla anlatılıyor. Chuck E.'de meydana gelen gerçek hayat trajedisi.

Animatronikler neden intikam istiyor?

FNAF 1: Temel Oynanış Animatronikler sizi öldürmek istiyor çünkü bir zamanlar çocuktular ama öldürüldüler ve şimdi ruhlar kapana kısıldı, bu yüzden intikam istiyorlar çünkü cennete gitmelerinin tek yolu bu . ... Bazen çocuklar yetişkinleri düşündüklerinde onları kötü insanlar ve şeyler olarak düşünürler .

Animatronikleri kötü yapan nedir?

Birçok farklı biçimde gelirler. Animatroniklerin çoğu, özellikle klasik olanlar, seri katil William Afton tarafından öldürülen ve maskot kıyafetlerine tıkılan çocukların hayaletleri .

Bir gölge mangle var mı?

Kabus Gölge Mangle bir animatronik Kabus Dosyalarında. Onlar Mangle'ın karanlık ve çarpık bir versiyonudur, Shadow Mangle'ın Müze'deki tanıtımına karşılık gelir ancak ondan önce gelir.


Afton ailesi gerçek mi?

Adı William'ın karısına ait, adı bir kere bile geçmiyor. Charlie'nin oyun serisinden Michael Afton ile pek çok benzerliği var. afton ailesi gerçektir.

Manşet neden kırık?

Phone Guy tarafından ikinci oyundan not edildiği gibi, Mangle'ın ciddi şekilde sakatlanmış durumunun nedeni, küçük çocuklara maruz kalma , onları sürekli olarak parça parça parçalayacak, her vardiyadan sonra personeli yeniden monte etmeye zorlayacaktı.

Mangal kız mı?

Hayranlık. MANGLE BİR ERKEKTİR ! Mangle bir çocuk! Telefoncu'nun söylediklerini dinlerseniz/okursanız, 'çalışanlar kelimenin tam anlamıyla onu tekrar bir araya getirmek zorunda kaldı' diyor.

Bonnie'nin kız arkadaşı kim?

Klasik Oyuncak Chica 1992 yapımı Five night at Freddy's 2 filminin (Klasik Oyuncak Freddy ve Klasik Oyuncak Bonnie ile birlikte) baş karakterlerinden ve Five night at Freddy's 3 ve FNAF World'ün tritagonistlerinden biridir. Tara Strong tarafından seslendirilmektedir.


Foxy'nin gözüne ne oldu?

Sarı gözleri, kırmızı kaşları ve başının tepesinden üç tel saçı var. Sağ elinde bir kanca var ve sol eli iç iskelete kadar aşınmış . Ayrıca sağ gözünün üzerine katlanmış bir göz bandı vardır, ancak genellikle onu örtmek yerine gözünün üstünde görülür.

Afton nasıl öldü?

Sonunda vücuduna kavuştu spazm ve Ennard'a ait robotik parçaları kanalizasyona kusar. Yerde yatıyor, muhtemelen ölü. Oyuncu daha sonra Baby'nin 'ölmeyeceksin' diye tekrarlayan sesini duyar ve Ennard'ın tüm gözleri lağımda görünürken Michael tekrar ayağa kalkar.

Ballora neden gözlerini açamıyor?

Dan beri Ballora gözlerini kapalı tutar , oyuncuyu göremez ve duymaya güvenir. ... Bu nedenle, gözlerini her an açabilir ve bilinmeyen bir nedenle kapalı tutabilir. Ancak gözleri oldukça küçük olduğu için çocukları korkutmamak olasıdır.

Glitchtrap Afton'ın kardeşi mi?

önemsiz şeyler. Açıktır ki Glitchtrap biraz William Afton/Springtrap ile ilgili. , tavırları ve oyuncuyu nasıl cezbetmeye çalıştığı nedeniyle onun veya ruhunun dijital tezahürü olmak. Bu, Glitchtrap (muhtemelen) oyuncuyu bir Freddy Fazbear takımına soktuğunda daha da desteklenir.