sylvan glade sims 4 nerede

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ted Pollich
Puan: 4.8/5(43 oy)

Sylvan Glade gizli bir partidir. Söğüt Deresi . Sim'ler bölgeye yalnızca Crick Cabana partisinin bitişiğindeki Foundry Cove'da bulunan benzersiz Sylvan Tree'den erişebilir.

Sims 4'te sylvan glade'e nasıl gidilir?

The Sims 4'te Sylvan Glade'e ulaşmak için Crick Cabana partisine seyahat et . Orada bir aile yaşıyorsa endişelenmeyin, evin içine girmiyorsunuz. Araziye vardığınızda, Sylvan Glade ağacına göz kulak olmalısınız.

Sims 4'te Crick Cabana nerede?

Crick Cabana küçük bir yer mahkemenin sonunda ve bir kanala geri döner .Sims 4'teki gizli mağara nerede?

Mağarayı bulmanın en iyi yolu, Mua Pel'am'a seyahat edin ve ardından şelaleyi bulun . Mağara şelalenin hemen sağında olmalıdır.

Sulani'de gizli bir dünya var mı?

The Sims 4'ün en yeni genişleme paketi Island Living'de, keşfedilecek daha pek çok şeyin olduğu Sulani adasıyla tanışıyoruz. Ne yazık ki, burada ayrı, yeni bir gizli alan yok , ama yine de eğlenceli küçük bir macera için güzel bir yer.

The Sims 4 Gizli Mahalle Sylvan Glade!

28 ilgili soru bulundu

Deniz Kızları Spellcasters Sims 4 olabilir mi?

The Sims 4'teki Spellcasters nedir ve nasıl çalışırlar? ... Bunun dezavantajı, Vampirleriniz, Denizkızlarınız, Uzaylılarınız ve Hayaletleriniz anlamına gelmesidir. mevcut doğaüstü bağlantılarından vazgeçmeleri gerekecek The Sims 4 melez yaratık türlerine izin vermediğinden, büyücü olmak için.

Unutulmuş içi boş Sims 4'te gizli bir dünya var mı?

Forgotten Hollow'da gizli bir yer yoktur. . Bu sadece görsel, onunla hiçbir şey yapamazsınız.

Bir SIM, sylvan glade'de yaşayabilir mi?

Sims 4 Gizli Alanı:

Tüm Sim'ler, özel bir gereklilik olmaksızın Sylvan Glade'e girebilir , diğeri ise maksimum Handiness gerektirir. Bu alanların kilidini açtıktan sonra, tüm bu adımları uygulamadan istediğiniz zaman kolayca geri dönebilirsiniz - mahalleye gidin ve hemen içeri girin!

Sims 4'te tüm becerileri 10. seviyeye nasıl getirirsiniz?

tuşuna basarak Hile Konsolunu kullanın CTRL+SHIFT+C . Aşağıdaki hileleri girmeden önce testcheats true hile kodunu girin. Bu hileler, beceri seviyenizi en üst düzeye çıkarmak için kullanılabilir. Beceri seviyenizi en üst düzeye çıkarmak istemiyorsanız, tercih ettiğiniz beceri düzeyiyle 10 sayısını 1'den 9'a değiştirebilirsiniz.


Sims 4'teki gizli partiler nerede?

Sims 4, belirli nesnelerle belirli etkileşimler yoluyla erişilebilen gizli lotlara sahiptir. Bir kez ziyaret edildiğinde, gizli lotlar portallarından doğrudan seyahat edilebilir . Seviye 7 sağlık becerisine sahip Simler, daha önce park yeri ziyaret etmişlerse meditasyon yaparken gizli alanlara ışınlanabilirler.

Sims 4'teki en iyi dünya hangisidir?

[En İyi 10] Sims İnanılmaz En İyi 4 Dünya

  • Granit Şelalesi.
  • vahşi. ...
  • Silin. ...
  • Britechester. ...
  • Brindleton Körfezi. ...
  • San Myshuno. Bu dünyaya genel bir bakış için bu videoyu izleyin! ...
  • Windenburg. Bu dünyaya genel bir bakış için bu bağlantıya göz atın! ...
  • Vaha Yayları. Bu dünyaya genel bir bakış için bu bağlantıya göz atın! ...

Sims 4'te gömülü hazine nerede?

Gömülü hazine bulunabilir §1.200 karşılığında Treasure Tool dalış teçhizatını satın aldıktan sonra tüplü dalış yaparken . Fitness beceri seviyesi 3 veya daha yüksek olan Deniz Kızları ve Simler, Hazine Aracı'na da sahiplerse serbest dalış yaparken gömülü hazineyi bulabilirler.

Sylvan glade Sims 4'ü kurabilir misin?

Sylvan Glade'de işleri biraz renklendirmek ve Sim'lerinize yapacak birkaç şey daha vermek istiyorsanız, şunları yapabilirsiniz: mod kullanmadan bu gizli dünyada inşa et . ... The Sims 4'teki tüm gizli dünyalarda olduğu gibi, Sylvan Glade'in de kendine ait bir yeri var. Partiyi çevreleyen dünya, modlar kullanılmadan inşa edilemez veya değiştirilemez.


Sims 4'teki büyülü ağaç nerede?

Silvan Glades Willow Creek'in gizli arsası. Bu alana erişmek için Crick Cabana parkını ziyaret etmeniz ve evin arkasındaki Sylvan Tree'ye gitmeniz gerekecek. Ağaç kamusal alanda yer almaktadır. Bu alana ulaştıktan sonra doğruca arka alana gidin ve Sylvan Tree'yi bulun.

Unutulmuş mağara Sims 4'te yaşayabilir misin?

Maalesef Grotto'da yaşayamazsın bu yüzden Sims'inizi keşfetmeyi bitirdiğinizde eve dönmeniz gerekecek. Neyse ki mağaranın küçük bir parçasını yanınıza alabilirsiniz!

Sims 4'te kendi hastaneni yapabilir misin?

Kendi hastaneniz değil, sadece hastanede çalışabilirsiniz. .

Sylvan glade Sims 4'teki kırmızı gözler nelerdir?

Kayran, garip, biraz ürkütücü bir paskalya yumurtasına bile sahiptir. Sağ üstteki çalılara yaklaşırsanız, bir çift kırmızı göz görünecek ve kaybolacaktır. kahkaha .


Sims 4 vampirinde gizli bir dünya var mı?

Bu uykulu köyün sizin için sahip olduğu sırları ortaya çıkarın. unutulmuş boşluk The Sims 4: Vampires'de tanıtılan bir dünyadır. ... Bu dünya The Sims 4'teki diğer dünyalara özgüdür çünkü gece burada diğer dünyalardan çok daha uzun sürer, yani vampirler güneş ışığına maruz kalma riski olmadan daha uzun süre dışarıda kalabilirler.

Sims 4'te gizli bir özelliği nasıl elde edersiniz?

Gizli özellikler, The Sims 3 ve The Sims 4'te oyun içinde görülemeyen özelliklerdir. Bir Sim, ilgili bir eylemi bağımsız olarak gerçekleştirdiğinde veya kilidi açılmış bir etkileşim mevcut olduğunda . Gizli özellikler, belirli kariyerlerde, yaşam durumlarında veya bazı durumlarda bir Sim'in gizli özelliğe sahip çocuklarında Sim'ler için kullanılabilir hale gelir.

Sims 4'teki gizli özlemleri nasıl açarsınız?

The Sims 4'teki bu gizli özlemin kilidini açmak için, Sim'inizin arka arkaya üç tabak Izgara Peynir yemesi gerekecek . Bu arzunun kilidini açmayı planlıyorsanız, Izgara Peynir Sim'inizin tüm varlığını hızla tüketeceğinden hazırlıklı olun.

Bir adaçayı Sims 4 ile bir bebeğiniz olabilir mi?

Sim'imin The Sims 4'te Sage ile bebeği olabilir mi? Bilgeler tamamen kısırdır ve Siminiz biriyle evlenebilir ama bebekleri olamaz . CAS'a bakarsanız, Bilgelerin kısır olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca, woohoo seçeneği gerçekten mevcut olmasına rağmen Sim'inizin Bilgelerle bebek deneyemeyeceğini fark edeceksiniz.


Deniz kızı Sims'in bebekleri Sims 4 olabilir mi?

Create-a-sim'de deniz kızı bebek, yürümeye başlayan çocuk veya çocuk yaratamazsınız, ancak bir deniz kızı ailesinde doğmasını sağlayabilirsiniz . Diğer okült devletlerle aynı şekilde çalışır, bir bebeğin deniz kızı özelliğini devralma şansı vardır.

Bir Sim deniz kızı ve cadı olabilir mi?

Hayır. Ne yazık ki bir sim, aynı anda yalnızca bir tür okült olabilir . Spellcasters ve Vampire, her ikisi de okült türlerdir, bu nedenle ikisi birden olamazsınız. Bu deniz kızları, simbotlar ve uzaylılar için de geçerli.