Sunpass sanibel geçidinde işe yarar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Destany Beatty
Puan: 5/5(22 oy)

2. Florida SunPass. Florida SunPass, ön ödemeli bir otoyol geçiş programıdır. Araçların Sanibel Geçidi geçiş ücreti dahil Florida'daki tüm geçiş ücretlerinden geçmesine izin verir durdurmak ve nakit kullanmak zorunda kalmadan. Tüm işlemler elektroniktir ve bu Sanibel Geçidi için iyi bir seçenektir.

SunPass hangi paralı yollarda çalışır?

SunPass PRO, Türkiye'deki paralı yollarda ve çoğu köprüde çalışır. Florida artı , Delaware, Georgia, Illinois, Indiana, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Minnesota, New Hampshire, New Jersey, New York, Kuzey Karolina, Ohio, Pennsylvania, Rhode Island, Virginia ve Batı Virginia.

Sanibel köprü geçiş ücretimi nasıl öderim?

ya internete gidebilirsin sunpass.com veya Publix, Walgreens ve CVS dahil Florida'daki 4500 perakendeciden herhangi birinden bir transponder satın alın. Ve unutmayın, Lee County gişeleri sadece tek yön için ücretlendirilir (Sanibel veya Cape Coral'a).Sanibel için geçiş ücreti var mı?

Var motorlu araçlar için Sanibel'e köprü geçiş ücreti . Bisikletler ücretsizdir. Adadan ayrılırken geçiş ücreti yoktur. Köprü ve geçiş ücretleri hakkında daha fazla bilgi için Lee County'nin LeeWay web sitesini ziyaret edin.

Sanibel Geçidi boyunca yürüyebilir misin?

Dalgalı kuşlar ve deniz kabuklarıyla dolu bozulmamış bir kumsal boyunca batıya doğru muhteşem bir yürüyüş. Blind Pass'a kadar tüm yolu yürüyebilirsiniz . Sanibel Geçidi bisikletlere açık ve ücretsizdir. ... Bu arada Captiva'da bisiklet yolu yok.

Sanibel Adası Geçidi | MALİYET: Toll Sunpass Parking 2021 Fort Myers, Florida Gezisi

31 ilgili soru bulundu

Sanibel Geçidi kapalı mı?

bu Sanibel Geçidi açıldı , ancak sürücülerin bölgeden kaçınmaları şiddetle tavsiye edilir.

Sanibel geçiş ücretini nakit ödeyebilir misiniz?

Florida Güneş Geçidi

Florida SunPass, araçların durup nakit kullanmak zorunda kalmadan Sanibel Geçidi geçiş ücreti dahil Florida'daki tüm geçiş ücretlerinden geçmesini sağlayan ön ödemeli bir geçiş ücreti programıdır. Tüm işlemler elektroniktir ve bu Sanibel Geçidi için iyi bir seçenektir.

SunPass LeeWay'i kapsıyor mu?

LeeWay aktarıcıları eyaletteki hemen hemen her paralı yol ve köprüde kabul edilecek . Buna aşağıdakiler tarafından işletilen tesisler dahildir: Turnpike sistem yolları (SunPass) ... (SunPass)

Bir geçiş ücreti ödemeden Cape Coral'a gidebilir misin?

Tamamen elektronik geçiş kalıcı olarak devam edecek Cape Coral, Midpoint ve Sanibel Causeway köprülerinde, Lee İlçe Komiserleri Kurulu tarafından Salı günü onaylanan bir plan kapsamında. ... Yoğun olmayan saatlerde giderseniz, size para kazandıracak bir indirim programımız var, dedi Lee County Komiseri Brian Hamman.

SunPass olmadan Florida Turnpike'ı kullanabilir miyim?

SunPass'iniz yoksa, gişelerdeki gişelerin altından geçerken plakanızın fotoğrafları çekilecek . Geçiş ücretleri, aracın kayıtlı sahibine gönderilecektir. Ancak her geçiş ücreti için 25 sent daha fazla ve aylık servis ücreti ödersiniz, eğer bu şekilde ödeme yaparsanız muhtemelen birkaç dolar.

SunPass şeridinden SunPass olmadan geçerseniz ne olur?

SunPass hesabı olan sürücüler şunları yapabilir: Durmadan doğrudan gişelerden geçmek ve postada bir fatura alma endişesi olmadan. Tüm geçiş ücretlerinin ödenmesi gerekmektedir ve Florida'nın paralı yollarından birinde SunPass olmadan araç kullanmak size bir Geçiş Ücreti İcra Bildirimi gönderileceği anlamına gelir.

SunPass için E-ZPass kullanabilir miyim?

SunPass PRO Florida, Georgia ve Florida'da çalışan taşınabilir bir transponderdir. her yerde E-ZPass kabul edildi.

Sanibel Adası'nı ziyaret etmek için yılın en iyi zamanı nedir?

Sanibel Adası'nı ziyaret etmek için en iyi zaman Aralık'tan Nisan'a , en yoğun sezon. Bu beş ay boyunca seyahatler diğer zamanlardan daha pahalı olacak, bu nedenle erken planlayın ve rezervasyon yaptırın. Yine de, pastoral plaj havasını bulacağınız zaman budur.

Sanibel Adası'na girmek için para ödemeniz gerekiyor mu?

Bu Sanibel'e geçmek için araç başına 6 dolar . Bu ücret gidiş-dönüş olup, adadan ayrılırken ödeme yapmazsınız. Sanibel Geçidi Köprüsü 3 mil uzunluğundadır.

Bunche Beach'te tuvalet var mı?

Doğrudan sahilde tuvalet yok . Kano kiralayabileceğiniz ziyaretçi merkezinde bazıları var. Bunch Beach'teki John Morris yolundaki paralel park yeri ücretsiz mi yoksa bir park etiketine mi ihtiyacınız var yoksa saat başına ödeme yapmanız mı gerekiyor? Bunche Beach'teki tüm otoparklar ücretlidir (saatlik).

SunPass'in aylık ücreti var mı?

SunPass sahibi olmanın FAYDALARI NELERDİR? Ücret Tasarrufu: SunPass müşterilerine bir $ teklif edilir. ... İdari Ücret Yok: Bir Geçiş Ücreti müşterisine gönderilen her aylık fatura için 2,50 ABD Doları idari ücret alınır. SunPass ile hiçbir zaman idari ücret yoktur !

Florida için en iyi geçiş ücreti nedir?

O nereye gidersen gider. Uni, Florida'nın 1994 yılında oluşturulan ilk geçiş ücreti olan E-PASS'ın bir ürünüdür ve yıldan yıla %97 müşteri memnuniyeti derecesine sahiptir. Uni, Florida'nın doğu kıyısından Maine'e ve hatta batıdan Minnesota'ya kadar tüm paralı yollarda ve çoğu köprüde çalışan E-PASS taşınabilir geçiş ücreti aktarıcısıdır.

SunPass olmadan Florida geçiş ücretini nasıl öderim?

ÜCRETLİ LEVHA tamamen elektronik paralı yollarda SunPass veya Florida tarafından kabul edilen başka bir transponder veya nakit kabul eden paralı yollarda nakit olmayan müşteriler için bir ödeme seçeneğidir.

Sanibel Adası'nda ücretsiz park yeri var mı?

Cadde otoparkı yaygın olarak mevcut değildir. Üstelik, plajlarda ücretsiz park yeri yok . Tüm lotlar bir ücret gerektirir.

Sanibel sahillerinde alkol içebilir misin?

Topluluk üyeleri ve ziyaretçiler artık Sanibel plajlarında arkadaşlarıyla içebilir . Haziran ayından beri adada yasak olan bir şey. Değişen tek şey bu değil. Plaja gidenler maske takmadıkları için 50 dolar para cezası almayacak.

Sanibel Adası'na gidebilir misin?

Sanibel Adasına Sürüş Rehberi. Sanibel Adası, tropik, gözlerden uzak bir plaj tatili arayanlar için uçak bileti rezervasyonu yapma zahmetine girmeden mükemmel bir varış noktasıdır.

Sanibel Geçidi'nde hız sınırı nedir?

Evet, ancak omuzlar dar ya da hiç yok, bu yüzden 'şeride girmeye' hazır olun. bu arabalar için hız sınırı 30 mil . Geçit yollarında yayalara izin verilmez.

Sanibel Geçidi'nde bisiklet yolu var mı?

Sanibel Geçidi

Geçit yolundan geçmek bisikletçiler için ücretsizdir , adaya giden arabalar için 6 dolarlık ücretten kaçınmanızı sağlar. Geçit üç mil, uçtan uca ve Sanibel Adası'nı Punta Russa'daki anakara Florida'ya bağlar. Geçit ayrıca birçok popüler ada parkına da bağlıdır.

Sanibel Adası'nı nasıl gezersiniz?

Sanibel Adası'nda dolaşmanın en iyi yolu bisiklet ile . Ada bisiklet dostudur ve etrafta dolaşmanıza yardımcı olacak birçok yol vardır. Arabalar da bir seçenektir, ancak çoğu durumda park yeri sınırlı ve pahalıdır. Araba veya bisiklet kiralamayı tercih etmiyorsanız, sizi gezdirebilecek birkaç taksi şirketi var.