sundered towers skyrim nerede

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Allan Herzog
Puan: 4.8/5(53 oy)

Sundered Towers'ın bulunduğu yer Batı Skyrim . Morthal'ın Güney Batısındaki Markarth'ın Kuzey Doğusunu gezerek bulabilirsiniz. Doğudaki kulenin tabanındaki kapı içeriden parmaklıklıdır. Kulenin sağ tarafındaki kayalardan çıkıp arkadan girebilirsiniz.

Asiler Cairn'e nasıl girerim?

Hızlı İlerleme

 1. Kızıl Kartal Redoubt'ı temizle.
 2. Sundered Towers'ın tepesine tırmanın.
 3. Yeminli Lideri öldür ve kılıcı Kızıl Kartal'ın Öfkesi'ni al.
 4. Rebel's Cairn'e gidin.
 5. Kapıyı açmak için Red Eagle's Fury'yi tutucuya yerleştirin.
 6. Kızıl Kartal'ı öldür.
 7. Artık Red Eagle's Bane olarak adlandırılan kılıcı farklı istatistiklerle alın.

Skyrim'de kızıl kartal kılıcını nerede bulabilirim?

'Kızıl Kartal Efsanesi' sırasında ortaya çıkan Kızıl Kartal Bane'in ilk versiyonudur. Kızıl Kartal'ın Öfkesi şuradan edinilebilir: Parçalanmış Kuleler 'Kızıl Kartal Efsanesi' sırasında Kızıl Kartal Redoubt aracılığıyla erişilir. Bir sunakta, tahtta oturan Yeminli Briarheart'ın yanında bulunur.Red Eagle Redoubt'a nasıl ulaşabilirim?

tarafından bulabilirsiniz Markarth'ın kuzey doğusuna seyahat etmek , ana nehri geçiyor. Birkaç zayıf düşmanı var ve dışarıda 'Kızıl Kartal Redoubt' yazan bir kapı bulacağınız mağaranın tepesine çıkıyor. Dışarı çıktığınızda, adımlarla ve bolca düşmanla karşı karşıya kalacaksınız.

Rebel's Cairn'in kılıcı nerede?

Rebel's Cairn görevi tamamlandıysa, Red Eagle's Bane'i tekrar zindana girmek ve Red Eagle's Fury'yi tekrar bulmak zorunda kalmadan ışıltılı görevi tamamlamak isteyebilirsiniz. çelik kılıç var girişin solundaki bir kaya yığınının tepesinde sıkışmış .

SKYRIM Sundered Towers Nasıl Temizlenir Görev Açıklaması + Eğitim

22 ilgili soru bulundu

Kızıl Kartal Öfkesi hangi görev için?

Parlak görev 'Öldür Yeminli Lider', dolaylı olarak 'Kızıl Kartal Efsanesi'ni başlatabilecek olan Parçalanmış Kulelere yol açabilir. Bu kılıç bir görev eşyasıdır ve bu nedenle envanterinizden çıkamaz.

Rebel's Cairn'deki yuvaya hangi silah giriyor?

yerleştirme Kızıl Kartal'ın Kaide üzerindeki yuvadaki Fury, bir mağara sistemine giden gizli bir kapıyı açar. Kılıç çıkışta alındığında Kızıl Kartal'ın Felaketi'ne dönüşmüştür.

Kızıl Kartal Bane nerede?

Kızıl Kartal'ın Felaketi elde edilebilir Rebel's Cairn içinde 'Kızıl Kartal Efsanesi' sırasında. Kızıl Kartal'ın Öfkesi ilk olarak kaide üzerindeki yuvaya yerleştirilmelidir, bu Kızıl Kartal'ın gizli mezar odasını açacaktır.

Red Eagle Quest efsanesine nasıl başlarım?

Bu kitap birkaç yerde bulunabilir, ancak oyunun başlarında edinebilirsiniz. Whiterun'daki Dragonsreach'te varlığın istendiğinde . Farenger ile tanıştıktan sonra laboratuvarının solundaki odaya gidin. Kitap raflarından birinde The Legend of Red Eagle adlı bir kitap bu görevi açacak.

Logrolf'u nasıl serbest bırakırım?

Rahip Logrolf the Willful kampın kuzeydoğu ucunda bulabilirsiniz. Onunla konuş ve seç herhangi bir konuşma seçeneği onu serbest bırakmak için. Terk edilmiş eve geri dönün. Eve döndükten sonra Molag Bal'ın sunağına gidin ve Logrolf'u daha önce olduğu gibi kapana kısılmış olarak bulacaksınız.

Kızıl Kartal kılıcını ne yapacağım?

Çıkışta Kızıl Kartal'ın kılıcı oradan alınabilir. Kızıl Kartal'ın mezarını açan kaide . Silah, Kızıl Kartal'ın Öfkesi'nden Kızıl Kartal'ın Yıkımına dönüştü. Artık bir görev eşyası değil.

Skyrim'deki en iyi tek elle kullanılan kılıç hangisidir?

Skyrim'deki En İyi 10 Tek Elle Kullanılan Kılıçlar

 • Dragonbone Kılıcı.
 • Miraak'ın Kılıcı. ...
 • Dragonbane. ...
 • Kan Tırpanı/Soulrender. ...
 • Daedrik Kılıcı. ...
 • Bülbül Bıçağı. Resim Kredisi - elderscrolls.fandom.com. ...
 • Harkon Kılıcı. Resim Kredisi - elderscrolls.fandom.com. ...
 • Şafak Kırıcı. Resim Kredisi - elderscrolls.fandom.com. ...

Forgemaster'ın parmakları Skyrim'de nerede?

Forgemaster's Fingers, 'Forgemaster's Fingers' başlatılana kadar görünmeyecek. Ork Kaleler Dushnikh Yal, Mor Khazgur, Largashbur veya Narzulbur Hepsi, Dragonborn'a Ocağı Ustasının Parmaklarını takip etme görevini verebilecek bir Ork ile konuşulacak yerlerdir.

Forgemaster'ın parmaklarını Skyrim'de nasıl elde edersiniz?

Hızlı İlerleme

 1. Bir Ork kalesine yaklaşın.
 2. Kalenin bir üyesiyle konuşun.
 3. Önceki adımla aynı kişi değilse, kaledeki bir muhafızla konuşun.
 4. Forgemaster's Fingers'ı alın.
 5. Forgemaster's Fingers'ı o kalenin şefine iade edin.

Kızıl Kartal bir ejderha rahibi mi?

Kızıl Kartal, bir draugr veya ejderha rahibidir (nota bakın) bulundu Rebel's Cairn'de , Menzil'de bulunan bir mağara. O sadece Kızıl Kartal Efsanesi'ni okuduktan sonra başlayan Asi Cairn arayışı sırasında karşılaşılır.

Markarth'lı Thane nasıl olunur?

Markarth Hanedanı olmak için, Dragonborn'un Jarl ve kahyası için Yeminli grupları öldürmesi gerekiyor . Daha sonra Hrolfdir'in Kalkanını almaları gerekir (bu görev sadece 20. seviye veya daha yüksek olduğunda verilir). Dragonborn daha sonra beş Markarth vatandaşına yardım etmeli ve bir Thane olmak için Vlindrel Hall'a sahip olmalıdır.

Whiterun'daki kızıl muhafız kadın kim?

Kızıl Muhafız Kadınını Bul

Yeni bir isim altında, Saadia Whiterun'daki The Bannered Mare'de bulunabilir. Onunla konuşun, Alik'r Warriors'tan bahsedin, sizi üst katta özel bir odaya götürecek. Hançer çekilirken, onunla ne istediğinizi size soracaktır. Daha sonra size saklandığını, hayatı için korktuğunu söyleyecektir.

Skyrim'de hayalet bıçağı nasıl elde edersiniz?

Kazanma. Ghostblade şuradan edinilebilir: Ansilvund, Lu'ah Al-Skaven'i ve Fjori ve Holgeir'in yeniden canlandırılan bedenlerini yendikten sonra 'Ölümün Ötesinde Bir Aşk' görevi sırasında. Labyrinthian'da karşılaşılan draugr hayaletlerinde bulunan Drainheart Swords'a benzerlik gösteriyor.

Grimsever'i nasıl elde edersiniz?

Grimsever, elde edilebilecek eşsiz bir Cam Kılıçtır. Mjoll the Lioness tarafından Riften'de verilen çeşitli görev sırasında . Mzinchaleft'in dwemer harabelerinde, Mzinchaleft Gatehouse olarak adlandırılan son bölümünde yer almaktadır. Bir Dwemer Centurion tarafından korunmaktadır.

Soluk bıçağı etkinleştirmek ne işe yarar?

Soluk Bıçak yerinde olduğunda, 'Buz Terörü'nü şarj eder .' Çoğu zaman gözden kaçan The Pale Blade'in en yüksek seviyesi, 50 noktada normalden iki kat daha fazla dayanıklılık boşaltma etkisi sağlar. Bu, onu büyüleyici olmadan elde edilebilecek en yüksek dayanıklılık boşaltma etkisi yapar.

Hjalti'nin kılıcı nedir?

Wiki Hedefli (Oyunlar)

Hjalti'nin Kılıcı benzersiz bir antik Nord kılıcı ve 'Eski Hroldan'ın Hayaleti' görevini tamamlamak için gerekli olan bir görev eşyası.

Soljund'un düdenine nasıl gidebilirim?

İzlenecek yol. Madene girin ve sola gidin, odadaki üç(3) Draugr'ı öldürün, zemin seviyesinde bir (1) yukarı iki (2) var. Masadaki iki(2) Aytaşı Cevherini ve bir Kazmayı (eğer yoksa) alın. Odadan çıkmadan önce bir Aytaşı Damarı bu odada onu benimseyin ve düdene doğru ilerleyin.

Dört kafatası gözetlemesindeki kaide nedir?

Kaide taş bir gözetleme direği üzerindedir. Bu sefer, bir sonraki ipucunu almak için kitaba veya kaideye herhangi bir don büyüsü yapın: ... Kitabı alın ve görevi tamamlamak için okuyun. Sana büyü verecek' Ateş Fırtınası' .